Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?  (Przeczytany 49033 razy)

Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #150 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:50 »
Droga Tazła,
Jeśli przyjmiesz, że około 2-3% społeczeństwa to homoseksualiści (również potwierdzone badaniami) to zauważ, że jeśli w szkole pracuje zazwyczaj około 2-3% nauczycieli homoseksualnych a 30% dzieci było molestowanych przez homoseksualistów to czy zdajesz sobie sprawę jak ogromny % wychodzi homoseksualistów, którzy molestują dzieci? Ludzie nawet nie znają tych danych i mówi: "homoseksualizm jest ok" "bądźmy tolerancyjni". Ja popieram to co powiedział KaizerSoze na temat pedofilów i tych którzy ich ukrywają. Temat homoseksualistów i molestowania dzieci jest bardzo podobny. Świat powinien się dowiedzieć o tym.


   Dorośli hetero też molestują dzieci  i jest ich dużo więcej ( hetero) niż homo...
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline SJ23

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 56
  • Polubień: 168
  • Sens jest śmiertelny
    • sj23.blox.pl
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #151 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:52 »

 Jeśli czyjeś nauczanie bazuje na kłamstwach i przyczynia się do zepsucia się społeczeństwa to nie przyglądam się już temu biernie.

No proszę. A w statystykach występowania pedofilii przodują Świadkowie Jehowy. Więc jaki wniosek? Potępisz? Tak jak potępiasz homoseksualistów?

Księża Katoliccy też nie mają dobrej średniej. Potępiasz?

Czy ta cała obsesyjna wręcz nienawiść do aborcji, homoseksualizmu, pedofilii, ateizmu nie jest tak naprawdę oparta na statystykach i wyliczona, tylko raczej to bardzo emocjonalna przyczyna. Za tak silnymi emocjami to nie stoi umysł badacza. To raczej umysł kogoś fanatycznie wierzącego. A zarazem fanatycznie nienawidzącego..


Nabot

  • Gość
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #152 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:57 »
   Dorośli hetero też molestują dzieci  i jest ich dużo więcej ( hetero) niż homo...

Przeczytaj Kochana wyniki badań jeszcze raz na spokojnie z kalkulatorem i przelicz to. Zobaczysz wtedy jak jest rzeczywiście. To są oficjalne badania i może ułatwię Ci to na zmyślonym przykładzie:

100 nauczycieli jest w szkole, z oficjalnych danych wynika, że 2-3 z nich będzie homoseksualistami. 97 będzie hetero.

W szkole jest 10 000 uczniów a ofiarą pedofili padnie jakiś 10 uczniów w szkole podstawowej (według badań i statystyk). 3 z tych uczniów padnie ofiarą tych 3 nauczycieli homoseksualnych czyli 100% homoseksualistów nauczycieli było w tym wypadku również pedofilami. Natomiast 7 uczniów padnie ofiarą 7 nauczycieli heteroseksualnych czyli 90 nauczycieli heteroseksualnych nie dopuści się molestowania co daje około 6% hetero nauczycieli, którzy są również pedofilami. Czy teraz rozumiesz o co chodzi? Czy wiesz do czego by doszło gdyby połowa ludzi była homoseksualna? To są wyniki oficjalnych badań więc jeśli ktoś temu przeczy to tak jak by przeczył, że w Australii było 1006 przypadków pedofilów.

No proszę. A w statystykach występowania pedofilii przodują Świadkowie Jehowy. Więc jaki wniosek? Potępisz? Tak jak potępiasz homoseksualistów?

Księża Katoliccy też nie mają dobrej średniej. Potępiasz?

Czy ta cała obsesyjna wręcz nienawiść do aborcji, homoseksualizmu, pedofilii, ateizmu nie jest tak naprawdę oparta na statystykach i wyliczona, tylko raczej to bardzo emocjonalna przyczyna. Za tak silnymi emocjami to nie stoi umysł badacza. To raczej umysł kogoś fanatycznie wierzącego. A zarazem fanatycznie nienawidzącego..

Zdecydowanie potępiam pedofilów i zawsze będę, sama mam córeczkę i nie pozwolę jej skrzywdzić. Każdego pedofila powinno się wieszać za jaja. Nie ważne czy jest to ŚJ czy Katolik czy ateista. Zdaje sobie sprawę, że to tylko statystyki jednak za tymi statystykami kryją się pewne fakty i zniszczone życia dlatego jeśli było by więcej homoseksualistów to było by również więcej ofiar pedofilii a czy tego właśnie chcesz?
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec, 2018, 22:01 wysłana przez Nabot »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #153 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 22:02 »
Przeczytaj Kochana wyniki badań jeszcze raz na spokojnie z kalkulatorem i przelicz to. Zobaczysz wtedy jak jest rzeczywiście. To są oficjalne badania i może ułatwię Ci to na zmyślonym przykładzie:

  Ty osoba nie wierząca w ewolucję i jej nauki, podpierasz się twardą nauką? Chyba że wtedy jest ona ok, gdy mi pasują jej teorie - nauki?
To tak trochę jakby...Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek.  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Nabot

  • Gość
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #154 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 22:06 »
  Ty osoba nie wierząca w ewolucję i jej nauki, podpierasz się twardą nauką? Chyba że wtedy jest ona ok, gdy mi pasują jej teorie - nauki?
To tak trochę jakby...Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek.  ;D

Oczywiście, że nauka jest czymś dobrym, pisałam to już wcześniej, że dobrze, że są ludzie, którzy wymyślili przeszczepy, telefony i inne dobra. Ty jednak porównujesz naukę z pseudo nauką jaką jest ewolucja. Nie myl proszę pojęć ponieważ ewolucja nie jest ani nauką ani nawet nie jest blisko niej. To wymysły ludzi. Poczytaj ludzi, którzy nie wierzą w Boga:

https://wolnemedia.net/teoria-ewolucji-klamstwo-wszechczasow/

Nemo: Dosyć! Każdy następny post nazywający naukę o ewolucji pseudo nauką a tym samym poniżający ludzi wierzących w ewolucję będzie lądował na cmentarzu. To jest pierwsze ostrzeżenie.

Czy jeśli napiszę, że nauka w pizzermana, który ulepił wszechświat jest pseudonauką ponieważ nie ma żadnych podstaw to będę też kogoś obrażała? Pokaż mi choć jeden dowód na ewolucję a w nią uwierzę. Ty obrażasz moje odczucia religijne broniąc ewolucji. Tobie wolno a mi nie? Jesteś lepszy bo możesz moderować forum? Władza deprawuje człowieka, a władza absolutna deprawuje absolutnie, znasz takie słowa?
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec, 2018, 22:13 wysłana przez Nabot »


Offline Sebastian

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #155 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 22:13 »
mój komentarz do statystyk pani Nabot jest następujący:

jeśli chodzi o pedofilię to prawdziwą przyczyną jest brak wiary w krasnoludki.
wyobraźcie sobie że aż 100% wszystkich pedofilów stanowią akrasnoludkowcy!
czyż nie jest to zatrważające?!
co więcej, wśród ludzi wierzących krasnoludki nie ma ani jednego pedofila...
czyż nie jest to pięknym świadectwem dobrych owoców prastarej słowiańskiej wiary?!

a zatem, aby całkowicie wyeliminować pedofilię trzeba szerzyć słowiańską wiarę w krasnoludki sikające do mleka dzięki czemu mleko kwaśnieje.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Nabot

  • Gość
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #156 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 22:15 »
mój komentarz do statystyk pani Nabot jest następujący:

jeśli chodzi o pedofilię to prawdziwą przyczyną jest brak wiary w krasnoludki.
wyobraźcie sobie że aż 100% wszystkich pedofilów stanowią akrasnoludkowcy!
czyż nie jest to zatrważające?!
co więcej, wśród ludzi wierzących krasnoludki nie ma ani jednego pedofila...
czyż nie jest to pięknym świadectwem dobrych owoców prastarej słowiańskiej wiary?!

a zatem, aby całkowicie wyeliminować pedofilię trzeba szerzyć słowiańską wiarę w krasnoludki sikające do mleka dzięki czemu mleko kwaśnieje.

Tym stwierdzeniem pokazujesz jak bardzo problem ofiar pedofilii jest Ci daleki. Chcesz być zabawny i żartować z problemu pedofilii? Ty człowieku wiesz co robisz?


Offline Sebastian

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #157 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 22:20 »
Ty człowieku wiesz co robisz?
tak, wiem, obrazowo ukazuję jak (przez grzeczność nie powiem "skąd" wzięte) pseudostatystyki mogą służyć do obrony lub obalenia dowolnie bzdurnej tezy.



Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 519
  • Polubień: 14352
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #158 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 22:22 »
Czy jeśli napiszę, że nauka w pizzermana, który ulepił wszechświat jest pseudonauką ponieważ nie ma żadnych podstaw to będę też kogoś obrażała? Pokaż mi choć jeden dowód na ewolucję a w nią uwierzę. Ty obrażasz moje odczucia religijne broniąc ewolucji. Tobie wolno a mi nie? Jesteś lepszy bo możesz moderować forum? Władza deprawuje człowieka, a władza absolutna deprawuje absolutnie, znasz takie słowa?

Czy ja zacząłem wtłaczać komukolwiek swój światopogląd? Ja tylko daje kontrę na Twoje zapatrywanie się na świat. Bo obrażasz osoby niepodzielające Twojego światopoglądu ośmieszając to w co wierzą. Chciałabyś, żeby Twoją wiarę ktoś nazywał pseudo wiarą? Żądasz szacunku to szanuj innych pokazując to we wpisach, a nie tylko w pustych frazesach.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Nabot

  • Gość
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #159 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 22:23 »
tak, wiem, obrazowo ukazuję jak (przez grzeczność nie powiem "skąd" wzięte) pseudostatystyki mogą służyć do obrony lub obalenia dowolnie bzdurnej tezy.

Tu masz źródła wszystkie o czym mówię:

1. Daily Oklahoman 10/2/92
2. Paul W. p. 302, In W. Paul, Weinrich J.D., Gonsiorck J.C. & Hotvedt M.E. (Eds) Homosexualy:
social, psychological, and biological issues. Sage: Beverly Hills, 1982.
3. Cameron P. & Cameron K. Th e prevalence of homosexuality, [w:] Psychological Reports 1993.
4. Cameron P. et al. Child molestation and homosexuality, [w:] Psychological Reports 1986;58;327-
337.
5. Siegel J.M. et al. Th e prevalence of childhood sexual assault [w:] Amer J Epidemiology
1987;126;1141-53.
6. Los Angeles Times, August 25, 26 1985.
7. Scholdfi eld M. Th e sexual behavior of young people. Boston:Little, Brown, 1965.
8. Cameron P. Homosexual molestation of children/sexual interaction of teacher and pupil.
[w:] Psychological reports 1985;57;1227-36.
9. Freund K. et al. Pedophilia and heterosexuality vs. Homosexuality. [w:] J Sex & Martial Th erapy
1984;10;193-200.
10. Quoted by A. Bass, Boston Globe 8/8/88.
11. Child molesting Sexual Behavior 1971;1;16-24.
12. Interview with Dr. Raymond A. Knight at his presentation, Diff erential prevalence personality
disorders in rapists and childmolestern, [w:] Eastern Psychological Assn Convention, New York
4/12/91.
13. Wasserman J. et al. Adolescent Sex Off enders – Vermont, 1984, [w:] J American Medical Assn,
1986;255;181-2.
14. Marshall W.L. et al. Early onset and deviant sexuality in child molesters, [w:] J Interpersonal
violence 1991;6;323-336.
15. Bradford J.M.W. et al. Th e heterogracity/homogeneity of pedophilia [w:] Psychiatr J Univ Ottawa
1988;13;217-226.
16. Walmsley R. & White K. Sexual off ences, Consent and Sentencing, home Offi ce Research Study
No. 54, HMSO, london, 1979, pp. 30-32.
17. Rees J.T. & Usill H.V. Th ey stand apart 1956 NY:Macmillan, pp. 28-29.
18. Gebhard P.H. & Johnson A.B. Th e Kinsey Data: marginal Tabulations of the 1938-1963 Interview
Conducted by the Institute for Sex Research, NY:Saunders, 1979,
19. Bell A.P. & Weinberg M.S. Homomosexualities: A study of diversity among men and women, NY:
Simon & Schuster, 1978.
20. Jay K. & Young A. Th e gary report NY:Summit, 1979
21. Dr Edward Brongersman as quoted by tom O’Carrol in Paedophilia: the radical case Boston:
Alyson, 1982.
22. Abel G.G. et al. Self-reported sex crimes of nonincarcerated praphiliacs, [w:] J interpersonal Violvence
1987;2,3-25.
23. Schofi eld M. Sociological aspects of homosexuality Boston:Little, Brown, 1965.
24. Hechinger G. & Hechinger F.M. Should homosexuales be allowed to tech? McCalls’s 1978;105(6),
100ft .
25. McGeorge J. Sexual assaults on children [w:] Medical Science & the Law 1964:4:245-253.
26. Paper @ 24th International Congress Psychology, Sydney, Australia, August 1988.
27. Interview with New orleans street-youth worker paul Henkels January 27, 1993.
28. Bigras J. et al. Severe paternal sexual abuse in carly childhood and systematic aggression against
the family and the institution [w:] Canadian J Psychiatry 1991:36:527-529. Also see Oates K.R.
& Tong L. Sexual abuse of children: an arca with room for profesional reforms. [w:] Medical J
Australia 1987:147;544-548.
29. 1986-7, 13, #2, 3, pgs. 89-107.
30. Stonewall union Reports February 1991.

Jeszcze nie spotkałam jednej zdrowej na umyśle osoby, która podważała by oficjalne dane. Czyli w Australii też ŚJ nie dopuścili się molestowania 1006 ofiar? Mój mąż się pyta czy podasz nam na prv swój numer telefonu bo chciałby zamienić z Tobą 3 zdania?

Czy ja zacząłem wtłaczać komukolwiek swój światopogląd? Ja tylko daje kontrę na Twoje zapatrywanie się na świat. Bo obrażasz osoby niepodzielające Twojego światopoglądu ośmieszając to w co wierzą. Chciałabyś, żeby Twoją wiarę ktoś nazywał pseudo wiarą? Żądasz szacunku to szanuj innych pokazując to we wpisach, a nie tylko w pustych frazesach.

Nie rozumiesz tego, że nazywając się ateistą właśnie to robisz? Twierdzisz w ten sposób, że wierzysz, że nie ma Boga co mnie obraża? Nazywasz w ten sposób moją wiarę pseudonauką? Jest jedna różnica. Ja Ciebie nie zmuszam do wiary w Boga i nie wiem czy zauważyłeś, raczej nie bronię mojej wiary w Boga tylko napisałam, że przekonamy się po śmierci jak jest, tak? Natomiast nie będę nazywała ewolucji nauką ponieważ tak jak ja nie mam według Ciebie dowodu na istnienie Boga tak samo nie ma żadnego dowodu na ewolucje a większość poszlak okazała się zmanipulowanymi przez tych, którzy chcieli jej dowieść.

To tak jak np. ktoś z chrześcijan mówi, że rozmawiał z Bogiem albo Jezusem i uważa to za dowód, rozumiesz? Tak samo ewolucjoniści tak bardzo chcą dowieść tej teorii, że naciągają fakty na swoją korzyść. Czy jest to zrozumiałe co piszę? Czy widzisz, że ja nie obrażam się, że mówisz, że nie ma dowodów na istnienie Boga?
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec, 2018, 22:28 wysłana przez Nabot »


Offline Sebastian

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #160 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 22:33 »
Tu masz źródła wszystkie o czym mówię:
ok, nie podważam istnienia takich źródeł, podważam sensowność wniosków wyciąganych na podstawie statystyk i wykazuję, że na podstawie w pełni wiarygodnej statystyki można wyciągnąć zupełnie bzdurne wnioski.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline julia7

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #161 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 22:34 »
ok, nie podważam istnienia takich źródeł, podważam sensowność wniosków wyciąganych na podstawie statystyk i wykazuję, że na podstawie w pełni wiarygodnej statystyki można wyciągnąć zupełnie bzdurne wnioski.

A który wniosek jest bzdurny? Ludzie robią dobre i złe rzeczy bez względu na wyznanie czy światopogląd.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 519
  • Polubień: 14352
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #162 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 22:35 »
Pierwsze słyszę, że mój światopogląd obraża osoby wierzące. Nikomu go nie reklamuję, a jedynie bronię swoich przekonań. Widzę po tym bezsensownym wpisie, że ta dyskusja dalej nie ma sensu. Zamykam ten wątek do czasu ostygnięcia emocji. To chyba jedyny sposób.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 519
  • Polubień: 14352
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #163 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 08:52 »
Myślę, że przez noc emocje opadły. Otwieram wątek i zapraszam do dyskusji.  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline HARNAŚ

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #164 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 09:44 »
Ze statystykami Nabot jest tak :
ja jem kiełbasę Ty jesz kapustę , statystycznie oboje jemy bigos.
Albo inaczej . Statystycznie co siódmy człowiek na świecie to Chińczyk. Odlicz wokół siebie ilu ich widzisz?
A co do ewolucji to sama przyznałaś , że się odbywa co prawda mikro ale się odbywa zatem nie napisałem kłamstwa. Bardziej wątpliwy dla mnie  jest kochający Bóg. Nie jestem ateistą. Masz bardzo negatywne podejście do ludzi. sądzę , że nie jesteś szczęśliwa , nie dyskutuj proszę o tym , tylko zrób coś dla własnego dobra , bo skoro nie znasz się na ludziach , ufasz nie tym co trzeba , pozbywasz się 10 tys , bo czujesz , że masz rację to dostrzegam u Ciebie problem. Nie pytaj proszę o moje tytuły.