Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?  (Przeczytany 49016 razy)

Offline Safari

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #135 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:03 »
Jest we mnie mnóstwo negatywnych emocji gdy czytam kłamstwa. Ewolucja nie przyczyniła sie do aborcji? Dlaczego rysunek ewolucjonisty wisi w klinikach aborcyjnych? W Rumunii w największej klinice aborcyjnej, ten rysunek wisi na ścianach i jest wyjaśniany jako to, ze kobiety nie zabijają dzieci tylko embriony, które w sumie nie wiadomo czym by sie stały, może żaba, może świnka a może człowiekiem.

Mowisz ze łącze ateizm i ewolucje z Hitlerem? Czytałaś kiedys ksiazke Hitlera? Jego prace i przemyślenia? Był ewolucjonista w pełnym tego słowa znaczeniu. Ten Skur... przyczynił sie do śmierci milionów osób bo uwierzył ze ewolucja to fakt jak napisał to tutaj jeden użytkownik forum. Ewolucja to największe kłamstwo jakie istniało, zgadzasz sie z tym czy mam wklejać kolejne rysunki i "dowody" ktore są fałszerstwem pseudo naukowców którzy dostosowują na sile odkrycia aby poprzeć swoje tezy?

Czytanie ze zrozumieniem, przeczytaj jeszcze raz prosze i edytuj swój komentarz. Z góry dziekuje.
.

Jesli chcesz I masz czas chetnie dowiem sie skad masz takie informacje. Truly ksiazek, autorzy, artykuly. Zerkne.

Ja sobie na spokojnie spojrze. Nie lubie na szybko - Bo moglabym townie dobrze zrobic taki skrotow myslowy: Religia-koncept Boga- fanatyzm-wojny religijne - smierc milionow. Ale uwazam ze tematy takie sa bardziej skomplikowane I nalezy sie im dokladne przyjrzenie - tak uwazam.
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec, 2018, 21:06 wysłana przez Safari »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Nabot

  • Gość
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #136 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:10 »
.

Jesli chcesz I masz czas chetnie dowiem sie skad masz takie informacje. Truly ksiazek, autorzy, artykuly. Zerkne.

Książka Mein Kampf, mówi o rasie panów - Aryjczyków a o Słowianach jako rasie gorszej.

Widzisz to ewolucjoniści twierdzą, że istnieją różne rasy a jedna jest gorsza od drugiej. Kolejny ciekawy rysunek:

https://image.slidesharecdn.com/presentation1-150503111226-conversion-gate01/95/evolution-of-man-5-638.jpg?cb=1430651580

Widzisz to przejście z czarnego człowieka, podobnego do małpy do białego człowieka? Uważasz, że to przypadek? Uważasz czarnoskóre osoby za gorsze? Tak uważają ewolucjoniści, są rasy gorsze i lepsze, czarna gorsza a biała lepsza. Naukowcy również dowiedli, że wszyscy ludzie pochodzą z jednego genotypu a to oznacza, że mieliśmy wszyscy pra pra pra pra pra pra....... dziadka.
Ciekawe jak to godzą z tym, że pochodzimy od homoerektusów, Lucy, człowieka z nebraski i innych wytworach ludzkiej wyobraźni?


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 519
  • Polubień: 14352
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #137 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:10 »
Udowodniłeś mi w ciągu 2h dwukrotnie, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Powiedz mi Nemo w takim razie, masz dzieci? Czy zabicie dziecka zaraz po urodzeniu jest ok? A zabicie dziecka tydzień przed narodzeniem jest ok? Kiedy zabicie dziecka jest ok? Potrafisz to określić?
Nie Twój interes czy mam dzieci. I nie Twój interes jaki jest mój pogląd na aborcję, bo nic o mnie nie wiesz. Mam nadzieję ze po raz ostatni odniosłaś się do mnie personalnie.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Nabot

  • Gość
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #138 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:13 »
Uważam , że Nabot zostanie kiedyś agnostyczną ateistką .

A ja uważam, że po śmierci przekonamy się kto rację. Dlatego nie namawiam Cię na mój sposób myślenia i możesz być ateistą czy kim kolwiek chcesz, masz wolną wolę. Jednak napisał Pan, że ewolucja to fakt, czy zdaje sobie Pan sprawę, że jest to kłamstwo? Czy widział Pan już, niektóre dowody, które wstawiałam na temat ewolucji pokazujące zakłamanie tej pseudo nauki?

Nie Twój interes czy mam dzieci. I nie Twój interes jaki jest mój pogląd na aborcję, bo nic o mnie nie wiesz. Mam nadzieję ze po raz ostatni odniosłaś się do mnie personalnie.

Nie muszę z Panem rozmawiać a jeśli tylko będę mogła porozmawiać z Panem o nicku Mav to może być Pan pewny, że zostanie do niego zgłoszona sprawa.

Pozdrawiam Pana i odpowiedział mi już Pan, że nie ma Pan dzieci. Kobiety to wiedzą i czują. Mogę się założyć o 10 tyś złotych.
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec, 2018, 21:15 wysłana przez Nabot »


Offline julia7

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #139 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:13 »
Nie Twój interes czy mam dzieci. I nie Twój interes jaki jest mój pogląd na aborcję, bo nic o mnie nie wiesz. Mam nadzieję ze po raz ostatni odniosłaś się do mnie personalnie.

Ona nie ma interesu. To kobieta :D


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #140 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:13 »
  Od @ czy  nie, to bez znaczenia. Wszyscy rodzimy się ateistami, tu nie ma wątpliwości.
A w co później wierzymy, to już indywidualna sprawa każdego.
Nie kumam za....tej przepychanki. ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Nabot

  • Gość
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #141 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:16 »
  Od @ czy  nie, to bez znaczenia. Wszyscy rodzimy się ateistami, tu nie ma wątpliwości.
A w co później wierzymy, to już indywidualna sprawa każdego.
Nie kumam za....tej przepychanki. ;D

Witaj Tazła, zauważ, że od początku istnienia człowieka, ludzie wierzyli w Boga a za początki ateizmu uważa się okres oświecenia natomiast nawał tej teorii to wiek XIX. Pozdrawiam cieplutko.


Offline SJ23

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 56
  • Polubień: 168
  • Sens jest śmiertelny
    • sj23.blox.pl
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #142 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:17 »
Podaj mi jedną nie obiektywną publikację, którą podałam.



Nabot

  • Gość
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #143 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:24 »


Dalej nie widzę, żadnej publikacji?


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #144 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:25 »
Witaj Tazła, zauważ, że od początku istnienia człowieka, ludzie wierzyli w Boga a za początki ateizmu uważa się okres oświecenia natomiast nawał tej teorii to wiek XIX. Pozdrawiam cieplutko.

  Hej :)

A co mnie to w co  ludzie wierzyli, ja  wierzę w to co mnie pasuje.
Nie nawracam świata, nie prostuję ludzi i jest mi z tym bardzo dobrze.

Zaczyna się niewinnie,a później emocje biorą górę i te hasła o szacunku do drugiego człowieka, miłości do bliźniego idą w piz... i zaczyna się jazda.  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 519
  • Polubień: 14352
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #145 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:29 »
Pozdrawiam Pana i odpowiedział mi już Pan, że nie ma Pan dzieci. Kobiety to wiedzą i czują. Mogę się założyć o 10 tyś złotych.
Podam na PW mój nr konta i proszę o przelanie mi tych 10 tyś zł. Mojej wnuczce wpłacę to na lokatę.  ;D
Radzę bardziej zastanowić się na przyszłość co się wypisuje. Bo tą kwestię to właśnie   
Cytuj
Kobiety to wiedzą i czują
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec, 2018, 21:32 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline SJ23

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 56
  • Polubień: 168
  • Sens jest śmiertelny
    • sj23.blox.pl
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #146 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:30 »


Widzisz to ewolucjoniści twierdzą, że istnieją różne rasy a jedna jest gorsza od drugiej. Kolejny ciekawy rysunek:
(...)
 Tak uważają ewolucjoniści, są rasy gorsze i lepsze, czarna gorsza a biała lepsza.

What???
To że Hitler był rasistą to nie znaczy, że każdy współczesny biolog, jest automatycznie zwolennikiem faszystowskiej eugeniki.

To właśnie odwrotnie. Współczesna biologia dawno już rezygnuje z pojęcia "rasy".

Rasizm to raczej przypadłość - prymitywnych ludzi. Często związanych z religią chrześcijańską. Której przez setki lat nie przeszkadzało niewolnictwo i tzw. ekster.. sorry chrystianizacja "prymitywnych".


Offline lukier

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #147 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:31 »
Dalej nie widzę, żadnej publikacji?

Bo to chyba dla kolegi są tak obiektywne publikacje jeśli chodzi o zagadnienie ewolucji jak same Strażnice. Ja też znalazłam informacje, że ten cały doktor vel profesor, którego tak wielbisz, jest na zaszczytnym 290 miejscu w Encyklopedii Amerykańskich Wariatów (Encyclopedia of American Loons)

http://americanloons.blogspot.com/2012/02/290-terry-mortenson.html

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie by to zastanowiło...





Offline Safari

Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #148 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:34 »
Książka Mein Kampf, mówi o rasie panów - Aryjczyków a o Słowianach jako rasie gorszej.

Widzisz to ewolucjoniści twierdzą, że istnieją różne rasy a jedna jest gorsza od drugiej. Kolejny ciekawy rysunek:

https://image.slidesharecdn.com/presentation1-150503111226-conversion-gate01/95/evolution-of-man-5-638.jpg?cb=1430651580

Widzisz to przejście z czarnego człowieka, podobnego do małpy do białego człowieka? Uważasz, że to przypadek? Uważasz czarnoskóre osoby za gorsze? Tak uważają ewolucjoniści, są rasy gorsze i lepsze, czarna gorsza a biała lepsza. Naukowcy również dowiedli, że wszyscy ludzie pochodzą z jednego genotypu a to oznacza, że mieliśmy wszyscy pra pra pra pra pra pra....... dziadka.
Ciekawe jak to godzą z tym, że pochodzimy od homoerektusów, Lucy, człowieka z nebraski i innych wytworach ludzkiej wyobraźni?

Przepraszam Nabot. Mowilas o tym, ze ateizm powoduje wzrost przestepczosci, ewolucja przyczynila sie do aborcji, I ze Hitler byl ateista. (Rozumiem ze dlatego, polecasz mi "Mein Kampf") a reszta rzeczy? Dowody? Badania naukowe? Dane?
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Nabot

  • Gość
Odp: Na czym opieracie swoje ateistyczne poglądy?
« Odpowiedź #149 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 21:41 »
  Hej :)

A co mnie to w co  ludzie wierzyli, ja  wierzę w to co mnie pasuje.
Nie nawracam świata, nie prostuję ludzi i jest mi z tym bardzo dobrze.

Zaczyna się niewinnie,a później emocje biorą górę i te hasła o szacunku do drugiego człowieka, miłości do bliźniego idą w piz... i zaczyna się jazda.  ;D

Droga Tazła,

oczywiście to w co wierzy każdy człowiek jest jego indywidualną sprawą. Dla mnie każdy może wierzyć nawet w to, że wielki pizza man stworzył wszechświat w przerwie kiedy robił pizze. Jest jednak jedno ale. Jeśli czyjeś nauczanie bazuje na kłamstwach i przyczynia się do zepsucia się społeczeństwa to nie przyglądam się już temu biernie. Widzisz mam córeczkę, która kocham ponad wszystko i wiem, że już na pierwszym USG na jakim byliśmy było widać, że to mały człowiek. Wiem też, że nauka o ewolucji przyczynia się do obniżenia moralności itp. Wiem też, że osoby homoseksualne, zgodnie z badaniami które opublikowałam, dopuszczają się znacznie częściej molestowania dzieci niż osoby heteroseksualne. Ewolucjonizm i ateizm pozwala na takie praktyki. Ja takie osoby szanuję jednak jest to sprzeczne z Biblią. Nie narzucam innym mojego poglądu w tej sprawie jednak zwróć uwagę na wyniki badań:

W badaniu przeprowadzonym w 1983 roku poproszono 4340 dorosłych, aby wyjawili jakiekolwiek działania o podłożu seksualnym i jakikolwiek fizyczny kontakt seksualny inicjowany przez nauczycieli szkół podstawowych i średnich (4% ankietowanych nauczycieli przyznało, że jest biseksualna lub homoseksualna).4 29% kontaktów inicjowanych przez nauczycieli szkół podstawowych i 16% kontaktów inicjowanych przez nauczycieli szkół średnich było homoseksualnych. Ponadto 1 na 4 (25%) ankiety wykazała, że stosunek seksualny z nauczycielem szkoły podstawowej był homoseksualny. W szkole średniej 8 (22%) na 37 kontaktów pomiędzy nauczycielem a uczniem było homoseksualnych. 18% ankietowanych przyznało, że miało nauczyciela homoseksualistę (8% w wieku powyżej 55 lat i 25% poniżej 26 lat). 6% osób, które miały nauczyciela homoseksualistę powiedziało, że nauczyciel miał wpływ na to, że spróbowali stosunków homoseksualnych; 13% mężczyzn oraz 4% kobiet stwierdziło, że nauczyciel tej samej płci podejmował wobec nich czyny seksualne.

Jeśli przyjmiesz, że około 2-3% społeczeństwa to homoseksualiści (również potwierdzone badaniami) to zauważ, że jeśli w szkole pracuje zazwyczaj około 2-3% nauczycieli homoseksualnych a 30% dzieci było molestowanych przez homoseksualistów to czy zdajesz sobie sprawę jak ogromny % wychodzi homoseksualistów, którzy molestują dzieci? Ludzie nawet nie znają tych danych i mówi: "homoseksualizm jest ok" "bądźmy tolerancyjni". Ja popieram to co powiedział KaizerSoze na temat pedofilów i tych którzy ich ukrywają. Temat homoseksualistów i molestowania dzieci jest bardzo podobny. Świat powinien się dowiedzieć o tym.

Zobacz te dane które wysłałam.

PROPORCJE
Po ogólnokrajowym3 badaniu oszacowano, że męski homoseksualizm stanowi pomiędzy 1% i 3%. Ilość lesbijek w tych badaniach była prawie zawsze niższa (zwykle połowę niższa od ilości homoseksualistów). Wobec czego, ogólnie rzecz ujmując, prawdopodobnie 2% dorosłych regularnie stosuje praktyki homoseksualne. Jednak stanowi to między 20% a 40% wszystkich przypadków molestowania nieletnich. Molestowanie seksualne dzieci nie może być traktowane z pobłażaniem. Władze ośrodka, w którym przebywa około 1500 młodocianych uciekinierów z domów rocznie, szacują, że około połowa chłopców była molestowana w sposób homoseksualny, a 90% dziewcząt było molestowanych w sposób heteroseksualny.[27] Badanie osób niepełnosprawnych umysłowo wskazuje na to, że główną przyczyną schorzenia jest molestowanie seksualne, jakiego doświadczyły w wieku dziecięcym (45% pacjentów Bigra[28] było molestowanych na tle homoseksualnym).
Jeśli 2% społeczeństwa jest odpowiedzialne za 20-40% szkodliwych dla jednostki i społeczeństwa czynów molestowania seksualnego, to coś musi być naprawdę nie w porządku z tymi 2%.
Nie każdy homoseksualista molestuje dzieci. Ale tak duża liczba homoseksualistów dopuszcza się molestowania nieletnich, że ryzyko molestowania dziecka na tle homoseksualnym jest od 10 do 20 razy większe niż na tle heteroseksualnym.



Przepraszam Nabot. Mowilas o tym, ze ateizm powoduje wzrost przestepczosci, ewolucja przyczynila sie do aborcji, I ze Hitler byl ateista. (Rozumiem ze dlatego, polecasz mi "Mein Kampf") a reszta rzeczy? Dowody? Badania naukowe? Dane?

https://en.wikipedia.org/wiki/From_Darwin_to_Hitler

Poczytaj, źródła na dole też warte uwagi.

Bo to chyba dla kolegi są tak obiektywne publikacje jeśli chodzi o zagadnienie ewolucji jak same Strażnice. Ja też znalazłam informacje, że ten cały doktor vel profesor, którego tak wielbisz, jest na zaszczytnym 290 miejscu w Encyklopedii Amerykańskich Wariatów (Encyclopedia of American Loons)

http://americanloons.blogspot.com/2012/02/290-terry-mortenson.html

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie by to zastanowiło...





Widzisz, dla mnie próba obrażania kogoś i dyskredytowania nie jest niczym nowym. Jezusa też nazywano pijakiem itp. Wiele osób uważa, że świat nauki jest tak wspaniały i mądry, że warto na nim polegać. Książki, które dziś uczą dzieci ewolucji, DALEJ zawierają kłamstwa i manipulacje, ciekawi mnie dlaczego tak bardzo tego bronisz?

Tutaj przykład zupełnie niezależnych mediów na temat ewolucji i osób, które nie wierzą w Boga:

https://wolnemedia.net/teoria-ewolucji-klamstwo-wszechczasow/
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec, 2018, 21:49 wysłana przez Nabot »