Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Brat Bogumił - the series  (Przeczytany 81291 razy)

Offline Gwynbleid

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #150 dnia: 21 Sierpień, 2018, 14:40 »
"- Prezent? Przecież urodziny miałam miesiąc temu.
Na dźwięk słowa urodziny Bogumił skrzywił się, jakby poraził go prąd. Równie dobrze dziewczynka mogłaby mu wyznać, że rodzice zabrali ją na czarną mszę."

😂😂😂😂😂  Padłem że śmiechu🤣
"Wiem, że nic nie wiem"


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #151 dnia: 21 Sierpień, 2018, 19:54 »
 :) kolejny świetny epizod, który potwierdza, że jedyną Panią z którą się Bogumił rozumiał, z którym łączyła go prawdziwa więź była jego stara, wierna, milicyjna pałka  ;) to starszy best of the best, uosobienie charakterystycznych cech wszystkich starczych świata, człowiek na którym może polegać każdy Obwodowy. Gdyby trzeba było to jestem pewien, że Bogumił byłby w stanie wykluczyć nawet Jezusa.  ;)


Offline ewa11

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #152 dnia: 21 Sierpień, 2018, 20:44 »
Gdyby trzeba było to jestem pewien, że Bogumił byłby w stanie wykluczyć nawet Jezusa.  ;)
Ba, może nawet ubiczować i upalować, ups... upałować.


Offline Gwynbleid

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #153 dnia: 21 Sierpień, 2018, 21:42 »
Ba, może nawet ubiczować i upalować, ups... upałować.
W imię Organizacji wszystko jest dozwolone😀😀😀
"Wiem, że nic nie wiem"


Offline ewa11

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #154 dnia: 21 Sierpień, 2018, 21:48 »
W imię Organizacji wszystko jest dozwolone😀😀😀
No a Jezus to przecież największy heretyk, bo 99% nauk organizacji to nawet mu się nie przyśniło. :)


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #155 dnia: 21 Sierpień, 2018, 22:20 »
No właśnie, a ponadto mówił o złym pokoleniu - ograniczył się do liczby pojedynczej, a przecież do jest mnoga. Ej, a ktoś wrzuci, jak brzmi w tej nowej książce werset z tym pokoleniem? Czy może nie dali tam wstawki "...te pokolenia żadną miara nie przeminą..."?
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #156 dnia: 21 Sierpień, 2018, 22:39 »
OGŁOSZENIE SPECJALNE

Jako że z jakiegoś powodu ciężko mi się rozstawać z Bogumiłem - i wam podobno też - wpadłem na pomysł napisania odcinka specjalnego, który nagnie odrobinę dotychczasową konwencję lub ujmując to inaczej: popchnie fabułę w nieoczekiwanym kierunku, pozwalając poznać Bogumiła z zupełnie innej strony i odpocząć nieco od zborowych przepychanek. To dalej będzie ten sam świat ( z grubsza) i ten sam Bogumił (po całości), ale opowieść gatunkowo nieco inna i mam nadzieję, że wyrwie was z butów, tak jak mnie wyrwał sam pomysł. Ponieważ będzie to odcinek specjalny, negocjuję uświetnienie go okolicznościową grafiką. Powtarzam: Nie jesteście nawet w stanie przewidzieć zwrotu jaki przyjmie konwencja, ale mam nadzieję, że ubawicie się równie dobrze, co ja planując przebieg akcji - a pragnę aby było naprawdę epicko.

Jeśli popieracie ideę takiego zagadkowego i niekanonicznego odcinka specjalnego ( swoistego apokryfu), dajcie znać like'm, ciekaw jestem jak liczna jest widownia dla takowego eksperymentu.

« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień, 2018, 23:01 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline Sebastian

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #157 dnia: 21 Sierpień, 2018, 22:59 »
mój głos liczy się podwójnie bo czytamy ja i Beatka ;)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #158 dnia: 21 Sierpień, 2018, 23:31 »
... a mój głos proszę zaliczyć po czterokroć: czytam ja, moja żona, córka i syn.  ;) dla naszych dzieci opowieść miejscami jest dość abstrakcyjna ale seria o Bogumile pomaga nam w uświadomieniu im przed czym udało się nam ich uchronić naszym właściwym zrozumieniem nakazu "przebudźcie się"  ;)


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #159 dnia: 21 Sierpień, 2018, 23:36 »
, córka i syn.  ;) dla naszych dzieci opowieść miejscami jest dość abstrakcyjna ale seria o Bogumile pomaga nam w uświadomieniu im przed czym udało się nam ich uchronić naszym właściwym zrozumieniem nakazu "przebudźcie się"  ;)

To może lepiej aby przy następnym odcinku dzieci odeszły od monitorów, bo opowieść może być momentami +18. Zresztą znaczek
 + 18 dla pewności chyba też wkleję gdzieś w okolicach tytułu :P


Offline Gwynbleid

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #160 dnia: 21 Sierpień, 2018, 23:38 »
No a Jezus to przecież największy heretyk, bo 99% nauk organizacji to nawet mu się nie przyśniło. :)
Hehee,mój ojciec Chrystusa by wykluczył w pierwszej kolejności... Bez komentarza
"Wiem, że nic nie wiem"


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #161 dnia: 21 Sierpień, 2018, 23:38 »
Jatiw-Ex-IN
Toooo działaj i odsłoń arkana Bogumiła przypuszczam, tylko przypuszczam na co wpadłeś: $1v<8@ $+€''J@l[@


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #162 dnia: 22 Sierpień, 2018, 00:08 »
To może lepiej aby przy następnym odcinku dzieci odeszły od monitorów, bo opowieść może być momentami +18. Zresztą znaczek
 + 18 dla pewności chyba też wkleję gdzieś w okolicach tytułu :P
hmmm... czyżby naszego Bogusia usidliła niemoralność  ;)


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #163 dnia: 22 Sierpień, 2018, 00:16 »
hmmm... czyżby naszego Bogusia usidliła niemoralność  ;)

Nie domyślisz się co planuję, zapewniam :P


Offline Sebastian

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #164 dnia: 22 Sierpień, 2018, 00:21 »
hmmm... czyżby naszego Bogusia usidliła niemoralność  ;)
alternatywą może być perwersyjna czystość, objawiająca się walką z wszelkimi pokusami za pomocą biblijnych (aczkolwiek współcześnie "niezgodnych z normami współżycia społecznego") metod, typu: przebijanie cudzołożników włócznią, itd.itp.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)