Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy CK wprowadzi specjalne gabinety do przesłuchań przez komitety sądowniecze?  (Przeczytany 3527 razy)

Offline dziewiatka

A co się takiego zmieniło po ujawnieniu skandali pedofilskich,w zborach cicho sza.Jedyny odzew jest taki ,że to perfidny atak na organizację.Walka z nagraniami z komitetów byłoby przyznaniem się że coś z tymi komitetami jest nie tak.A tak psy szczekają a karawana jedzie dalej.


Offline Roszada

A co się takiego zmieniło po ujawnieniu skandali pedofilskich,w zborach cicho sza.Jedyny odzew jest taki ,że to perfidny atak na organizację.Walka z nagraniami z komitetów byłoby przyznaniem się że coś z tymi komitetami jest nie tak.A tak psy szczekają a karawana jedzie dalej.
Co się zmieniło?
Pytasz czy żartujesz?
Świadomość społeczna się zwiększyła, świadomość ŚJ się zwiększyła, świadomość starszych się zwiększyła.
Kiedyś w temacie pedofilii ŚJ czuli się jak ryba w wodzie, cytowali prasę o księżach katolickich, a dziś wolą tematu nie podejmować.

Dziewiatka ty chyba w innym świecie żyjesz.
Podejdź do stojaka, popytaj o pedofilię. :-\


Offline Proctor

Co się zmieniło?
Pytasz czy żartujesz?
Świadomość społeczna się zwiększyła, świadomość ŚJ się zwiększyła, świadomość starszych się zwiększyła.
Kiedyś w temacie pedofilii ŚJ czuli się jak ryba w wodzie, cytowali prasę o księżach katolickich, a dziś wolą tematu nie podejmować.

Dziewiatka ty chyba w innym świecie żyjesz.
Podejdź do stojaka, popytaj o pedofilię. :-\

Są zbory w których wszyscy starsi oglądali przesłuchanie z Australii. I co? I to że tylko ja się przebudziłem! ;D


Offline Roszada

Są zbory w których wszyscy starsi oglądali przesłuchanie z Australii. I co? I to że tylko ja się przebudziłem! ;D
Spoko. Oni już żyją z innym sumieniem. :-\
Świadomość daje kryzys sumienia.
Nieświadomość wprowadza w stan raju duchowego.
Tobie wystarczyła jedna zagrywka, a oni muszą przegrać cały mecz. :)


Offline dziewiatka

Jaka świadomość starszych,przecież ich sumienia kształtuje chęć posiadania władzy a władzy nie ma bez zgody góry tę zgodę gwarantuje nabożne podporządkowanie -to sumienie i świadomość starszych.Czasami się buntują ale tylko wtedy gdy jakieś polecenia zagrażają im osobiście.