Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.  (Przeczytany 14375 razy)

Offline Vilgefortz

Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Maj, 2018, 21:21 »
8-) A gdzie wśród superbohaterow filmików kongresowych na "POLANCE OCALENIA"  nasi milusińscy Piotruś i Zosia !!!???

Było nie bawić się magiem i obżerac lodami...?!

Dzieci niech to będzie dla was przestroga...

Sparlock ich ochroni magiczną tarczą. Piotruś w ostatniej chwili wyciągnie go ze śmietnika!

V.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #46 dnia: 22 Maj, 2018, 21:51 »
z ostatniej chwili:
Dzisiaj w porze popołudniowej, rozmawiałem z Jacsonem G ck(Ww), zapytałem się jego o wyemitowany film, który ukaże się niebawem na zgromadzeniu 2018 roku.
-Powiedział, smutnym cichym głosem, nastaną straszne przerażające wydarzenia światowe.
- zapytałem  Jecsonie co mam czynić w tak przerażającej chwili - odpowiedział
-zapamiętaj drogi bracie, kiedy to wszystko na prawde  dziać się będzie uciekaj do lasu na polanę wiele naszych kochanych braci chować się będzie w piwnicach, to ich wielki zgubny krok, zostaną unicestwieni przez jeńca na białym koniu, mój kochany bracie weź sobie do serca co powiedziałem , sam Lett mając nocne widzenie z aniołem ( jak zawsze jest to u niego w chwilach euforii), powiedział na naszym rannym środowym  spotkaniu.
Zapamiętaj, proszę  moje nieostrzenie – to ocalejesz, pragnę abyś przeżył tak tragiczne wydarzenia dla świata i innowierców, ciesząc się w ustronnym miejscu po tych wydarzeniach  z szklaneczką whisky jak nasz kochany Josef R....
Po zakończonej rozmowie telefonicznej rozmawiałem z swoja żoną pytając z przerażeniem o jej zdanie, odpowiedziała z powagą:
- cóż on znowu gada, nawalony gorzałą,  straszy nas o jakieś polanie, a nasz dobytek tłumoku komu pozostanie.... .


Offline rabszak

Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #47 dnia: 22 Maj, 2018, 22:08 »
Koniec musi być naprawdę blisko... :o jeszcze trochę a będą im wyświetlać takie obrazki:
A na koniec taka pieśń:

Każdy ból duszy służba rozkruszy

Każdy ból duszy
służba rozkruszy.

Na ból kolana
głoszenie od rana.

Na ból karku
głoszenie w parku.

Gdy drętwieją Ci kończyny
to pasują odwiedziny.

Na ból w biodrze
studium pasuje dobrze.

Czujesz żeś wrak?
– wybierz stojak.

Gdy wyglądasz na chorego
napisz list do zainteresowanego.

Gdy ktoś młotkiem Ciebie walnie
u chirurga głoś nieoficjalnie.

Gdy czujesz się źle psychicznie
zacznij głosić telefonicznie.

Czeka Cię biologiczna odnowa
– dokona tego Bóg Jehowa.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj, 2018, 22:10 wysłana przez rabszak »
"Łatwiej kogoś oszukać niż przekonać, że został oszukany"


Offline Bożydar

Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #48 dnia: 22 Maj, 2018, 22:15 »
Nadaszyniak, a ty przypadkiem też nie byłeś na tej polanie i nie zbierałeś grzybków...?  ;D

Rabszak, te zdjęcia i im podobne krążą od nakręconych ciotek każdego dnia już od samego poranka.  ::)
Brakuje jeszcze zajączka mówiącego piskliwym głosem.



Offline rabszak

Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #49 dnia: 22 Maj, 2018, 22:20 »
Bożydar moja żona od ciotki kilka takich dziennie dostawała, porzygać się można było. Ale to takie duchowe... ;)
"Łatwiej kogoś oszukać niż przekonać, że został oszukany"


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Maj, 2018, 23:00 »
Może będą dwa Armagedony - duchowy i literalny...a może ciąg tematyczny rozbity na klika zgromadzeń pokazuje 1. starcie - w piwnicy, z której nie ma wyzwolenia, przemilczano natomiast fakt np. uwięzienia i torturowania wiernych a potem są wypuszczeni lub uciekają i znajdują się na polanie - tam wpada znowu zespół uzbrojonych już w broń palną i dlatego w 2. starciu mamy koniec Armagedonu i już pojawia się wyzwolenie. Kto wie, może opary farby drukarskiej tak działają na twórców propagandy.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Maj, 2018, 23:03 »
Nadaszyniak, a ty przypadkiem też nie byłeś na tej polanie i nie zbierałeś grzybków...?  ;D

Jatiw-Bożydar
Jeszcze na polanie nie byłem, ale mimo wszystko,zastosuję się do ostrzeżenia, które otrzymałem w rozmowie telefonicznej od czcigodnego jaśnie "prawdomównego" Jacsona, przecież to sam ''LETT'' oznajmił im na spotkaniu czy mam nie wierzyć..?- nie będę po piwnicach się chował [(takimi owo ''tekstami'' manipuluje (Ww) aby utrzymać w ryzach swoich wielbicieli- to taka psychomanipulacja], które owieczki, świecie wierzą w każde słowo ck(Ww) ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 22 Maj, 2018, 23:15 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Maj, 2018, 23:18 »
przemilczano natomiast fakt np. uwięzienia i torturowania wiernych
Tortury polegały na zabraniu plecaczka ucieczkowego 😀


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Maj, 2018, 23:40 »
Ha, faktycznie był tam wtedy taki motyw:-D

A w ogóle, to już się pogubiłem - podobno, że ostatek pomazańców ma pozostać na Ziemi, aby przeprowadzić drugie owce - już jako Wielką Rzeszę - do nowego świata. Hm, może zaraz okaże się, że słowo 'ostatek' też nie odnosi się do ogółu uznających się za pomazańców, a jedynie do 8-miu dzielnych mężów wyposażonych w Rolexy z kałamarzami (nowożytnie z iPadami) w rękach z Warwick. I może jednak to oni powinni tą grupę prowadzić na polanę zbawienia? Niezbadane są wyroki Pana.
« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2018, 00:12 wysłana przez zero1 »
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline salvat

Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #54 dnia: 23 Maj, 2018, 09:33 »
Obejrzałem drugi filmik i takie skojarzenie miałem, że jak biedne siostry rozmawiały z domownikiem i padło słowo "mondial" to wyobraziłem sobie, że przychodzą i mówia:
- Dzień dobry, mamy dla pana bilety na "mu(o)ndial"
- Bilety, na mundial? Za darmo? A ja głupi kupiłem za dużą kasę!
Domownik słusznie się rozsierdził bo albo za bilety przepłacił, albo ktoś go oszukał z nimi wcześniej lub teraz próbuje wcisnąć mu ciemnotę, że bilety za darmo :D
Hiszpański sprawił, że od połowy filmu czekałem na to, że zaczną śpiewać Despacito.

A teraz poważnie:
Im bliżej domniemanego końca tym w materiałach filmowych coraz jawniej i szczegółowiej pokazywane  są negatywne emocje malowane na twarzach ludzi ze świata, mające tym samym obrzydzić owieczkom poszukiwanie jakiegokolwiek szczęścia i dobra poza WTSem. Bo przecież skoro tak ludzie reagują na dobrą nowinę to nic dobrego nie można od nich oczekiwać w innych sferach życia, w związku z tym nie warto utrzymywać z nimi żadnych kontaktów, poza jednym - podczas głoszenia.

CK jak zwykle na pierwszy front puszcza zwykłych głosicieli, a samo siedzi w ciepłych pieleszach nad jeziorkiem w USA.

Nigdy nie "kupiłem" tego kiwania główkami pokazywanego jako wspaniała jednomyślność.

Scenka z wizyty pasterskiej pokazuje, że WTS traktuje wiernych jak idiotów. Siostra pocieszana przez starszych, którzy nie mówią jej nic nowego i odkrywczego, bo sama to wie kiedy cytują Biblię. No ale przyszli z duchem świętym więc jest moc! Dodali jej otuchy po byku.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Opatowianin

Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #55 dnia: 23 Maj, 2018, 11:39 »
A tak półżartem... Skoro WIELKA RZESZA to zdaniem naczelnych leśnych dziadków mnóstwo bydła (to "światło" zdaje się jak dotąd nie zgasło), to czy nie powinna się raczej zgromadzić na jakimś solidnym pastwisku z bujną trawą i wodopojami, zamiast na marnej leśnej polance?? :)


Offline Ciuciu

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 5
  • Polubień: 18
  • "Myślę, więc jestem..."
Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #56 dnia: 23 Maj, 2018, 16:21 »
Skoro była już piwnica teraz jakiś las, to może za rok będą góry?  ;D :P


Offline Proctor

Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #57 dnia: 23 Maj, 2018, 22:31 »
Na filmie pojawia się ujęcie z filmu o Phelicity Sneesby:

https://tv.jw.org/#pl/mediaitems/VODIntExpEndurance/pub-jwbls_201602_1_VIDEO

Dziewczynka stawiana za wzór. Pionierka mimo połowy serca. Zaznaczam, że od jakiegoś czasu nie żyje. Wkurzyłem się maksymalnie.
Też zwróciłem na to uwagę. Krew mnie zalała!
« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2018, 22:36 wysłana przez Proctor »


Offline Jaaqob

Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #58 dnia: 24 Maj, 2018, 00:16 »
Skoro była już piwnica teraz jakiś las, to może za rok będą góry?  ;D :P

Za rok będzie scena z niebios gdzie pomazancy będą planować armagedon :D


Tusia

  • Gość
Odp: "Preludium" do kongresu 2018 - film na zakończenie kongresu.
« Odpowiedź #59 dnia: 24 Maj, 2018, 08:12 »
Skoro była już piwnica teraz jakiś las, to może za rok będą góry?  ;D :P

Tylko nie żadne góry. Do piwnicy schodzę rzadko, a w góry jeżdżę co roku.