Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 1646 razy)

Offline Wezel Gordyjski

Witam
« dnia: 20 Maj, 2018, 12:13 »
Chciałabym wszystkich przywitać. Nie znam za bardzo forum, rzadko zaglądam ale postanowiłam zarejestrować się i może czasem dorzucić swoje trzy grosze.

W organizacji przebywam tylko na papierze. Po 20 latach przejrzałam na oczy. Ale muszę na razie tu być ze względu na bliskie mi osoby. Z jednej strony chcę odejść bo to mnie hamuje a z drugiej nie chce stracić dzieci. Stąd też mój nick - węzeł gordyjski - sytuacja bez wyjścia.


Offline Ostatni Mohikanin

Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Maj, 2018, 12:17 »
Witam. Sytuacja nie ciekawa. Chyba dość częsta u SJ. Ja mam dwie siostry w organizacji


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Maj, 2018, 12:29 »
Witaj!
Może Ci inni exŚJ rzucą światła na różne kwestie i metody. :)


Offline Szear-Jaszub

Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Maj, 2018, 12:29 »
Witaj Wezel Gordyjski!
Mamy nadzieję że twoje dzieci również wkrótce otworzą oczy.
ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 006
  • Polubień: 8494
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Maj, 2018, 12:43 »
Witaj- WEZEL GORDYJSKI





Offline gerontas

Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Maj, 2018, 13:15 »
Witaj Węzeł.

Takich jak Ty mamy wielu na forum. Dlatego obecność tu może pomóc, żeby nie zwariować w sytuacji w jakiej jesteś.
« Ostatnia zmiana: 20 Maj, 2018, 13:39 wysłana przez gerontas »


Offline HARNAŚ

Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Maj, 2018, 13:57 »
Sytuacja trudna , bo i podejście organizacji do osób myślących jest trudne, ale witam Cię serdecznie.


Offline Lechita

Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Maj, 2018, 23:53 »
Witaj Wezel Gordyjski"!

Cieszę się, że dołączyłaś do nas przebudzonych. Fakt, sytuacja niełatwa, ale pamiętaj, każdy węzeł prędzej czy później da się rozwiązać lub przeciąć. Wierzę , że tak będzie także w Twoim przypadku.
Póki co edukuj się, pisz co możesz, działaj. Ratuj siebie i w miarę możliwości swoich bliskich z tej szaleńczej sekty. Nie pozwól byś Ty i Twoi bliscy byli tam ani dzień dłużej niż jest to absolutnie konieczne.

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Trinity

Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Maj, 2018, 00:05 »
Chciałabym wszystkich przywitać. Nie znam za bardzo forum, rzadko zaglądam ale postanowiłam zarejestrować się i może czasem dorzucić swoje trzy grosze.

W organizacji przebywam tylko na papierze. Po 20 latach przejrzałam na oczy. Ale muszę na razie tu być ze względu na bliskie mi osoby. Z jednej strony chcę odejść bo to mnie hamuje a z drugiej nie chce stracić dzieci. Stąd też mój nick - węzeł gordyjski - sytuacja bez wyjścia.
jaka sytuacja bez wyjścia?
nie pamiętasz co zrobił Aleksander?


Offline Litwin

Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Maj, 2018, 02:16 »
I ja witam, a z tym węzłem sobie poradzisz. To wyzwanie intelektualne, jeżeli radzą sobie inni, to i Ty też  poradzisz. Powodzenia