Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 5857 razy)

Offline Rajski Ptak

Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Maj, 2018, 09:09 »
Witaj na forum Evilshadow :) Serdecznię Cie zachęcamy do pisania i czuj się tu z nami dobrze :)
"Gdy mówisz prawdę, nie potrzebujesz sobie niczego przypominać."- Mark Twain


Offline Safari

Odp: Witam
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Maj, 2018, 09:21 »
Hej. 😁 Kolejni obudzeni. To wspaniale 😁
Powodzenia Ci zycze w nowym zyciu. Ja gdy odchodzilam z org wiedzialam tylko ze MUSI byc lepiej. Nie przypuszczalam, ze moje zycie potoczy sie w sposob w jakich sie potoczylo. Jest lepiej niz przypuszczalam 😊 Tobie tez zycze powodzenia, przede wszystkiego w zrzuceniu balastu przeszlosci.
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Lechita

Odp: Witam
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Maj, 2018, 13:27 »
Witaj Evilshadow!
Pozwól, że i ja wyrażę swą radość z kolejnej osoby, która wydostała się ze strażnicowego matrixa.

Jak zawsze i niezmiennie życzę Ci przyjemnego i pożytecznego pobytu na forum.

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Gorg

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Maj, 2018, 14:09 »
Witam i ja na forum  ;D Jak widzisz ile tu osób przebudziło się z tego amoku który funduje wts. Ja również jestem tego przykładem i tobie tego życzę


Offline Proctor

Odp: Witam
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Maj, 2018, 15:41 »
Witaj :)


Offline ZłoteDziecko

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 158
  • Polubień: 640
  • "Jestem wierzący, wierzę w siebie"
Odp: Witam
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Maj, 2018, 15:46 »
Również ja serdecznie witam Cię na forum EvilShadow!. .

Zawsze bardzo się cieszę gdy na forum rejestruje się osoba która jest jeszcze świadkiem Jehowy. To pokazuje ze wśród tzw. braci  jest wiele osób wybudzonych.

Z drugiej strony współczuje takiej osobie, bo życie w Matrixie jest cholernie frustrujace. Z uwagi na rodzine nadal jestem w zborze. Rozumiem to co przezywasz
Panie Boże daj mi nowy software..


Evilshadow.

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Maj, 2018, 18:41 »
Są chwile, w których to wszystko mnie przeraża... że niby nie jestem głupia mam swój rozum a jednak dałam się omamić. Trudno dokonałam takiego a nie innego wyboru i przyszło mi się z tym zmierzyć czy jestem silna czas pokaże. Żyję teraz w matni kłamstw i czekam na dogodny czas by to zakończyć.


Offline zenobia

Odp: Witam
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Maj, 2018, 19:58 »
Cześć


Offline dezet70

Odp: Witam
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Maj, 2018, 20:42 »
Witaj prawie na wolności  ;D


Offline Lechita

Odp: Witam
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Maj, 2018, 16:18 »
Są chwile, w których to wszystko mnie przeraża... że niby nie jestem głupia mam swój rozum a jednak dałam się omamić. Trudno dokonałam takiego a nie innego wyboru i przyszło mi się z tym zmierzyć czy jestem silna czas pokaże. Żyję teraz w matni kłamstw i czekam na dogodny czas by to zakończyć.

Każdy(a) z nas przechodził taki etap , nazwę go - "ja ja mogłem się w to wpakować...???
No cóż, robiliśmy w tym momencie coś co wg. naszej najlepszej wiedzy było dla nas najlepsze.
Ja w takich chwilach pocieszam się, że udało mi się stamtąd wydostać, że poznałem prawdę o tej "jedynej prawdziwej" i z tego trzeba się cieszyć :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Maj, 2018, 18:45 »
Są chwile, w których to wszystko mnie przeraża... że niby nie jestem głupia mam swój rozum a jednak dałam się omamić.

  Nie wiem czy sobie zdaje sprawę z tego, że przez zrozumienie tego, że było się naiwnym, dało oszukać, jesteś wielki krok do przodu.
Najważniejsze zrozumieć swój błąd, wyciągnąć lekcje, a później może być tylko lepiej.

Wiele razy to mówiłam/pisałam...nikt nie jest dość silny aby stamtąd wyjść bez obrażeń i na tyle słaby aby nie móc stamtąd się wydostać.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Evilshadow.

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Maj, 2018, 21:55 »
Widzę sama po sobie jak to wszystko traci sens zwłaszcza bycie na zebraniach i słuchanie bzdur tak jak dziś, że lepiej w pionierkę dzieci wysłać niż dbać o ich wykształcenie. Aż chce się wstać i wyjść... Totalny brak logicznego myślenia i ten las rąk w górze i te "mądre" wypowiedzi "braci" nie mających dzieci po takim czymś człowiek musi się pozbierać, że ja wcześniej tego nie widziałam. Dobrze że liczy się tu i teraz.


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Maj, 2018, 22:34 »
Widzę sama po sobie jak to wszystko traci sens zwłaszcza bycie na zebraniach i słuchanie bzdur tak jak dziś, że lepiej w pionierkę dzieci wysłać niż dbać o ich wykształcenie. Aż chce się wstać i wyjść... Totalny brak logicznego myślenia i ten las rąk w górze i te "mądre" wypowiedzi "braci" nie mających dzieci po takim czymś człowiek musi się pozbierać, że ja wcześniej tego nie widziałam. Dobrze że liczy się tu i teraz.
   Też myślałam, że dam radę być na zebraniach.
   Niestety, nie da się działać wbrew sobie.
   Kto odkryje prawdę o tej sekcie, ten już nigdy nie będzie taki sam, jeśli zechce i pozostanie uczciwy wobec siebie.
   Pozdrawiam.
   :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Evilshadow.

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Maj, 2018, 19:38 »
...
« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2018, 20:36 wysłana przez Evilshadow »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Maj, 2018, 20:06 »
... biję się z myślami, czy udźwignę odejście, czy nie pogubię się w tym wszystkim. Nie chcę popełniać błędu ta cała sytuacja jest bardzo delikatna staram się wyjść z tego z twarzą ale cały czas mnie w tym wszystkim coś trzyma. To trudne poznać prawdę o CK i całym tym orgu i innych rzeczach a mimo to czuć w sobie niepewność jak sobie mam z tym wszystkim poradzić?

   Najważniejsze być w zgodzie ze sobą. Nieważne gdzie będziesz, w co będziesz wierzyć, myśl o sobie, a nie o innych. Jeśli Ci będzie tam, tu lub jeszcze gdzie indziej dobrze, to o to chodzi.

Ludzi są całe tłumy, bliższych i dalszych, nigdy wszystkich nie zadowolisz.
Życie ma się jedno i trzeba je przeżyć tak aby cieszyło, oraz tak aby kiedyś odbicie w lustrze nie napluło nam w twarz.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).