Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: CZAS NA ZMIANY.  (Przeczytany 15864 razy)

Offline Roszada

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #60 dnia: 06 Maj, 2018, 21:01 »
Tazła - głosuję na Ciebie jako moderatorkę forum!
Tazła mówi, że odda swoje głosy na kontrkandydatkę. :)


Offline Proctor

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #61 dnia: 06 Maj, 2018, 21:50 »
O ile wiem Staszek już rozmawiał np. z Nocką w tej sprawie jakis czas temu. W skrócie wszystko rozbija się o brak czasu żeby doglądać forum. Dosi, Oli i Robertowi należą się wielkie podziękowania za czas jaki włożyli w pomaganie nam do tej pory, natomiast od tego momentu oficjalnie ogłaszamy, że ekipa administracyjno-moderacyjna wyglada tak jak podaliśmy powyżej.
A co z M?


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #62 dnia: 06 Maj, 2018, 21:59 »
A co z M?

 M będzie także trzymał rękę na pulsie.  :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #63 dnia: 07 Maj, 2018, 00:34 »
Dzięki Gedeon za wszystko  :)

Tak jak opisujesz Władka jako znawcę literatury Świadków i jako jedynego na Świecie tak i Ciebie należy opisać.

Na całym Świecie jest tylko jeden GEDEON i jesteś bezkonkurencyjny.

To co zrobiłeś jest zdumiewające i wspaniałe.

Jestem spokojny o dalsze losy Forum i o to że nie przejdziesz na duchową emeryturę  ;)



Offline Trinity

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #64 dnia: 07 Maj, 2018, 07:58 »
a co z Kaiser Soze? on czasem nie był moderatorem?
obraził się po ostatnim? jakoś go nie widać od paru dni


Offline Roszada

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #65 dnia: 07 Maj, 2018, 08:54 »
a co z Kaiser Soze? on czasem nie był moderatorem?
obraził się po ostatnim? jakoś go nie widać od paru dni
Byli i inni dawniej, za dawniejszej Polski. :)
Była nawet Adminka.

A i Roszada jest też moderatorem, ale w jednym dziale tylko. :-\


Offline Proctor

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #66 dnia: 07 Maj, 2018, 09:18 »
To i ja dziękuję Gedeon. Dziwnie się poczułem po Twoim oświadczeniu. Jak w organizacji, kiedy stara kadra jest sukcesywnie wymieniana na nową. Tak musi być najwidoczniej.


Offline DonnieDarkoJG

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #67 dnia: 07 Maj, 2018, 10:03 »
a co z Kaiser Soze? on czasem nie był moderatorem?
obraził się po ostatnim? jakoś go nie widać od paru dni

Nie widać,bo ma moderację za ostatni wątek.
Ja też miałem wyciszenie.
I jeszcze kilku użytkowników..


KaiserSoze

  • Gość
Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #68 dnia: 07 Maj, 2018, 11:04 »
tak z ciekawości zapytam: czy to gedeon "powyciszał" na odchodne parę osób i następnie przekazał "wyciszone z Cesarza" forum mav-owi, czy to nowy admin mav pokazał ciężką rękę na dzień dobry?

Tak, byłem modem. Aktualnie nie jestem i nie chcę być. Na szczęście mav mi tego nie zaproponuje ;)
Aktualnie mam moderację założoną przez poprzedniego właściciela, i dobrze mi z tym, bo odchodzi mi ochota na pisanie.

A skoro giełda nazwisk żyje własnym życiem, to jestem zdecydowanie na NIE jeśli chodzi o Barana. Byłby równie dobrym modem jak ja :D


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #69 dnia: 08 Maj, 2018, 10:50 »


A skoro giełda nazwisk żyje własnym życiem, to jestem zdecydowanie na NIE jeśli chodzi o Barana. Byłby równie dobrym modem jak ja :D



Mój post został usunięty, ponieważ podobno był nie na temat. Mam nadzieję Mav, że teraz będzie na temat.

 Mimo, że dyskusja poszła również w kierunku mojej osoby,
w tym wątku, tak ważnym,  wypowiedziałem się tylko dwa razy, a więc jak na moją „pisaninę” na forum nie za wiele.

 Dlatego uważam, że mam prawo się tutaj wypowiedzieć w taki sposób w jaki uważam za stosowny, skoro o mnie mowa.  Zrobiłem to najdelikatniej jak mogłem udostępniając humorystyczny epizod z życia barana i jego "pastucha".

Za stosowny uważałem wklejenie tego śmiesznego filmiku, bo pokazuje on jak głęboko mam WTS w d..ie. bez względu na to czy piszę tu na forum jako Baran, czy walczę z WTS-em w realu o czym mało kto wie. Taki mam charakter. A to mam nadzieję jest w temacie.

Jeżeli usuniesz mój post robię sobie „detox” od forum. Myślę, że wiele osób będzie szczęśliwych włącznie z WTS-em.  ;)
Wystarczająco dużo hejtu przeżyłem od WTSU i na forum nie jest mi to potrzebne, ponieważ nie uważam, żebym komukolwiek  swoimi wypowiedziami zrobił krzywdę.



A z WTS moim zdaniem należy rozmawiać w taki sposób jak na poniższym filmiku. Oni i tak nic nie rozumieją, także po co się wysilać. ;D

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Roszada

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #70 dnia: 08 Maj, 2018, 11:04 »
Drogi Baranie!
Choć nie wiem jakim będziesz moderatorem, to nie przejmuj się.

Nie Ty siebie wybierałeś, tylko Ciebie wybrano.
Nie Ty się promowałeś, by być moderatorem, tylko były osoby które Ciebie wypromowały.

Kto się nie zgadza z tym byś był moderatorem, to nie zgadza się z administracją, a nie z Tobą. :)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #71 dnia: 08 Maj, 2018, 11:06 »
Kto się nie zgadza z tym byś był moderatorem, to nie zgadza się z administracją, a nie z Tobą. :)

Administracja (mav) pisała ze nie dokonała jeszcze wyboru. Nie wybiegaj przed rydwan bo cie rozjedzie 😉


Gorszyciel

  • Gość
Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #72 dnia: 08 Maj, 2018, 11:14 »
Cegła, wyluzuj. Moim zdaniem przegiąłeś ze skarpetkami. Nie wiadomo jakie miałeś intencje i nie wiesz jaka jest wrażliwość Kaisera. Niech sobie moderatorem będzie ateista lub wierzący - to nieważne. Byle wiedział jaka jest powinność moderatora i był uczciwy względem siebie samego oraz niestronniczy. Takie jest moje zdanie.


Offline Roszada

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #73 dnia: 08 Maj, 2018, 11:15 »
Cytuj
po pierwsze dlatego, że nic wartościowego nie wnoszą w to forum, bo tylko brednie gadają
Tu co do ateistów się nie zgadzam.
Też mają przeżycia z organizacji warte opisania.

Póki nie prowadzą agresywnej walki z wiarą innych, jak i wierzący walki z niewiarą, to dla mnie jest okej.

Ja współpracowałem i współpracuję zarówno z wierzącymi exŚJ, jak i z ateistami i agnostykami.


Offline Roszada

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #74 dnia: 08 Maj, 2018, 11:35 »
Oj żeby nie wybuchła kolejna wojenka.

Z różnych powodów ludzie przestają być adminami i moderatorami. Było kilka pań i panów.
Ja wcale nie wspominam źle okresu Kaisera, gdy był moderatorem.