Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: CZAS NA ZMIANY.  (Przeczytany 15866 razy)

Offline CEGŁA

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #45 dnia: 05 Maj, 2018, 14:42 »
Moze na jakiejś imprezie?  :)
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline gedeon

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #46 dnia: 05 Maj, 2018, 15:15 »
Ja ze swojej strony chciałbym podziękować Gedeonowi za jego pracę dla Nas tu na forum i ogólnie na rzecz wszystkich ex-ów. Jestem pełen podziwu dla pracy jaką już wykonał, ale też dla tej która jest obecnie w toku, a której efekty zapewne poznamy. Dziękuję Gedeonowi za zaufanie i nadanie mi uprawnień moderatora tu na forum, ale też nadanie uprawnień redaktora na Facebooku'u. W prawdzie obecnie nie jestem jeszcze zbyt mocno skupiony na moderowaniu i robię to w naprawdę wolnej chwili, ale już nie długo będę miał więcej czasu. Gedeonie, mam nadzieję, że za jakiś czas spotkamy się na jakiejś akcji
Z pozdrowieniami
P

Dziękuje "P" za dobre słowo. ;D

Wywarłeś na mnie duże wrażenie, jesteś młodym chłopakiem ale bardzo rezolutnym, taktownym i merytorycznym, będziesz zdecydowanie podporą dla tego forum.


Offline Noc_spokojna

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #47 dnia: 05 Maj, 2018, 19:05 »
06 Października 2015r.,  w wątku "Dlaczego lubię to forum" - napisałam:
Cytuj
Na forum jestem od samego początku. Dlaczego je lubię? Ano dla tego, że jako katoliczka, nie mam tu gdzie pisać, nie wypada mi się wtrącać, moje komentarze, niczego nie wniosą. To prawdziwe forum, dla ludzi naprawdę związanych z organizacją. To dla mnie zaszczyt, że jestem tu wśród Was, że czasami nieśmiało mogę kogoś przywitać, a nawet czasami jakiegoś posta sklecić. Czytam Wasze życiorysy, Wasze przeżycia, Wasze rozterki. Nierzadko łza mi się w oku zakręci. Chciałabym, żeby to forum funkcjonowało właśnie w takiej formie. Dla Was, i o Was.

Musiałam to napisać :). Jesteście mi bliscy.

Nowym moderatorom, i nowemu adminowi, życzę, żeby w powyższej kwestii nic się nie zmieniało. Bardzo Wam kibicuję, i trzymam kciuki.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Roszada

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #48 dnia: 05 Maj, 2018, 19:16 »
A tak swoją drogą, to przydałaby się jakaś Pani jako moderator. :)
Trzeba parytety jak w Sejmie. ;)

Ale musiałaby to być osoba energiczna, jak Tazła. :)


Offline Matylda

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #49 dnia: 05 Maj, 2018, 19:42 »
Moim zdaniem Tazła to doskonała kandydatura.Jest nie tylko energiczna w jak najbardziej pozytywnym sensie ale i spokojna zawsze dążąca do ugody.
Co nie przeszkadza jej być stanowczą i merytoryczną.
Jak by się zgodziła i miała czas to ja popieram dwoma ręcyma!


Offline Roszada

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Maj, 2018, 19:46 »
Jak będziemy wybierać junior-Moderatorkę, to wiecie na kogo głosuję. :)


Offline HARNAŚ

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #51 dnia: 05 Maj, 2018, 20:00 »
Nie namawiajcie , nie piszcie w tej kwestii , ja się nie nadaję .


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #52 dnia: 05 Maj, 2018, 20:19 »
     Dzięki kochani...a widzicie już ten tabun odstępców zmierzających do kościoła dać na mszę, żebym tylko czasem nie została?  ;D

Choć swoją drogą, taka fucha i na stanie mieć taki solidny bacik  ::) a się rozmarzyłam. ;D

A tak poważnie, już miałam proponowane i odmówiłam. To bardzo niewdzięczna funkcja, dlatego zawsze broniłam i będę bronić każdego moderatora czy admina.
Moja doba i tak jest za krótka, a robić coś na pół gwizdka to nie w moim stylu.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Roszada

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #53 dnia: 05 Maj, 2018, 20:29 »
To sąsiadkę przyprowadź za siebie. :)


Offline Estera

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #54 dnia: 05 Maj, 2018, 22:21 »
Nie namawiajcie , nie piszcie w tej kwestii , ja się nie nadaję .
   HARNAŚ.
   Nie mów co myślisz, tylko myśl, co mówisz,
   ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Bożydar

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #55 dnia: 05 Maj, 2018, 23:02 »
Gedeon, należą Ci się wielkie podziękowania za ogrom pracy jaką włożyłeś w to forum.
Wszystkim nigdy nie dogodzisz - to fakt - ale utrzymać tyle czasu forum bez klapy to wielkie osiągnięcie. :)
Wszystkiego dobrego życzę. :)

Baran na moda? Osobiście jestem za. Generalnie wyważony i bardzo dobry w dziale informacji.
Pozdrawiam nowych adminów i modów.  :)


Offline Villa Ella

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #56 dnia: 05 Maj, 2018, 23:08 »
Niezależnie od tego, kto zostanie nowym moderatorem, to i tak wszystkim nie dogodzi. Zbyt wiele silnych osobowości, zbyt wiele poglądów ściera się na forum.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Magda

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 356
  • Polubień: 449
  • https://www.youtube.com/watch?v=clS6USdnB58
Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #57 dnia: 06 Maj, 2018, 12:42 »
A ja dziękuję za możliwość pisania na tym forum na temat w końcu nie dotyczący świadków jako takich.
Gedeonie! Wszystkiego dobrego!
Właściwie zaprosił mnie tu Mario, ale jego już dawno tu nie ma...
Tak czy siak , dziękuję jeszcze raz i mam nadzieję, że nowe "władze" zostawią moona w "spokoju".
jeśli coś wydaje ci się zbyt piękne, żeby było prawdziwe to jest to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
https://www.youtube.com/watch?v=H_a46WJ1viA
https://www.youtube.com/watch?v=UoavV7D74BU


Offline Rajski Ptak

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #58 dnia: 06 Maj, 2018, 13:44 »
Chciaz moja obecnosc na forum jest krotka, to mi oraz mezowi bardzo pomoglo i wciaz pomaga. A to dzieki Gedeonowi, ktory zalozyl to forum. Choc osobiscie sie nie znamy, pragne wyrazic wielkie docenianie i wdziecznosc za cala prace. A dla nowego sztabu zycze wielu sil i satysfakcji ze zleconego zadania.😊
"Gdy mówisz prawdę, nie potrzebujesz sobie niczego przypominać."- Mark Twain


Offline Salome

Odp: CZAS NA ZMIANY.
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Maj, 2018, 20:55 »
Tazła - głosuję na Ciebie jako moderatorkę forum!
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann