Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!  (Przeczytany 8892 razy)

Offline Światus

Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Maj, 2018, 13:58 »
"Prowadzenie rozmów" - wszyscy jesteśmy odstępcami.

"Definicja: Odstępstwo to zaniechanie oddawania czci Bogu i służenia Mu, co w gruncie rzeczy jest buntem przeciw Jehowie Bogu. Niektórzy odstępcy zapewniają, że znają Boga i Mu służą, ale odrzucają nauki lub wymagania podane w Jego Słowie. Inni twierdzą, że wierzą Biblii, ale odrzucają organizację Jehowy."

Nawet osoby, które nie były ŚJ, a odrzucają "organizację Jehowy", według tej definicji są odstępcami...
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline rabszak

Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Maj, 2018, 11:17 »
Być może chodzi im o to co zrobili z Ch.ż.i s. i innymi publikacjami w formie el. jak przestałem używać i włączyłem apkę po 2 miesiącach 90% publikacji było do zaktualizowania nawet te które już były kiedyś omawiane. Czyli nanoszą zmiany niezauważalnie. Jeśli wrzucili na stronkę stare publikacje to na pewno jest w tym jakiś cel. Może doczekamy się i listów do starszych:)
"Łatwiej kogoś oszukać niż przekonać, że został oszukany"


Offline Opatowianin

Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Maj, 2018, 11:37 »
"Prowadzenie rozmów" - wszyscy jesteśmy odstępcami.

"Definicja: Odstępstwo to zaniechanie oddawania czci Bogu i służenia Mu, co w gruncie rzeczy jest buntem przeciw Jehowie Bogu. Niektórzy odstępcy zapewniają, że znają Boga i Mu służą, ale odrzucają nauki lub wymagania podane w Jego Słowie. Inni twierdzą, że wierzą Biblii, ale odrzucają organizację Jehowy."

Nawet osoby, które nie były ŚJ, a odrzucają "organizację Jehowy", według tej definicji są odstępcami...

Ach, to dlatego (jak jeszcze byłem zainteresowanym) pewien ŚJ przekonywał mnie, że Jan Paweł II to odstępca... ;)


Offline Roszada

Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Maj, 2018, 11:47 »
Ach, to dlatego (jak jeszcze byłem zainteresowanym) pewien ŚJ przekonywał mnie, że Jan Paweł II to odstępca... ;)

Wszyscy od końca I wieku byli odstępcami.
Dopiero w 1919 r. Jehowa dobrał kilku facetów z Towarzystwa Strażnica:

„Odstępstwo to rozpoczęło się pod koniec I wieku n.e.” (Strażnica 01.10 2013 s. 7).

„Gdy Jan, ostatni z apostołów, był już w sędziwym wieku, odstępstwo stało się wyraźnie widoczne” (Strażnica 15.03 2010 s. 21).

„Pod koniec I wieku, gdy sędziwy apostoł Jan jako ostatni powstrzymywał zepsucie, odstępstwo bardzo się już rozpleniło” (Strażnica Nr 24, 1999 s. 18).

Nieistotne że zginęli za wiarę. Odstępcy i koniec.

Odstępcami byli też ŚJ do 1936 gdy uznawali krzyż. :)
I ci co wierzyli do 1988, że Sodoma zmartwychwstanie. :)
I ci co wierzyli do 2013, że niewolnikiem jest cały ostatek namaszczonych. ;D


Offline M

Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Maj, 2018, 11:54 »
Czemu nie ogłosili, że to wstawili? :-\
To już podejrzane. ;)

Robili to w tajemnicy we wszystkich językach. Nikt nie puścił farby. :-\

Ogłosili, niedawno pojawił się taki dokument "Ogłoszenia i Przypomnienia" na Maj do odczytu w gronie starszych i osobno w zborach:




Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Maj, 2018, 12:02 »
Jatiw -M
a po naszemu jest możliwe zapoznać tajemną wiedzę (Ww) :)


Offline M

Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Maj, 2018, 12:12 »
A co pkt 1 mówi?

1. Publikacje roczne. Publikacje na rok 2019 będą udostępnione do pobrania począwszy od października bieżącego roku. Głosiciele chcący otrzymać wydania papierowe mogą już zamawiać następujące pozycje: oprawione roczniki Strażnic i Przebudźcie się, Codzienne Badanie Pism 2019, Watchtower Library 2018 i Skorowidz 2018. Można też składać zamówienia na Codzienne Badanie Pism w języku braille'a. Osoby posiadające już Watchtower Library 2016 powinny zastanowić się, czy potrzebują zamawiać wydanie 2018. Poprzednie edycje są wyposażone w mechanizm aktualizacji przez Internet dzięki czemu otrzymują co miesiąc aktualne publikacje i nowe funkcje.

Punkt dotyczący Biblioteki Online mówi, że od teraz w kilku głównych językach zawartość Biblioteki Online i Watchtower Library będzie taka sama, w innych językach zostaną również dodane kolejne publikacje w nadchodzących miesiącach.


Offline Roszada

Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Maj, 2018, 12:27 »
Dzięki za info.
Jednym słowem chcą pokazać swoją Jawność.
Młodym przypominam: w ZSRR nazywało się to Głasnost.

https://pl.wikipedia.org/wiki/G%C5%82asnost

Skończyła się ona upadkiem ZSRR. :)

Był też drugi element Pieriestrojka. :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pieriestrojka

Czekamy na Pieriestrojkę. ;D


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Maj, 2018, 13:02 »
Pieriestrojka[edytuj

"Pierwszymi decyzjami w ramach pierestrojki były: złagodzenie cenzury (w maju 1986 roku), "

Czyżby tak wierzyli , że wykazanie , że nie ukrywają zmian jakie zachodziły w organizacji jest dowodem , że CK jest tym niewolnikiem , którym posługuje się Jezus?
Kto zada pytanie , dlaczego wykluczano i wyklucza się za inne poglądy ?
 Czy maluczcy naprawdę zadadzą sobie trud przeanalizowania tych zmian?
Czy dostrzegą jaką politykę prowadzili?
Czy książka " Kryzys sumienia" nie będzie już na liście zakazanych? 
Jakoś nie mogę w to uwierzyć , moim zdaniem ma to wykazać złą wolę odchodzących czyli" odstępców"

Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Estera

Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Maj, 2018, 15:12 »
Być może chodzi im o to co zrobili z Ch.ż.i s. i innymi publikacjami w formie el. jak przestałem używać i włączyłem apkę po 2 miesiącach 90% publikacji było do zaktualizowania nawet te które już były kiedyś omawiane. Czyli nanoszą zmiany niezauważalnie. Jeśli wrzucili na stronkę stare publikacje to na pewno jest w tym jakiś cel. Może doczekamy się i listów do starszych:)
   No i żeby tak właściwie to wiedzieć, to trzeba mieć starą wersję papierową.
   Żeby sprawdzić, ile zmienili, ile aktualizacji wprowadzili niezauważalnie.
   Jestem przekonana o tym, że to wszystko ma swój ukryty cel.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Maj, 2018, 15:20 »
Na płycie Watchtower Library są słowa:

*** wtlib-help Umowa licencyjna ***
WATCH TOWER NIE GWARANTUJE, ŻE ZAMIESZCZONE NA PŁYCIE DANE SĄ IDENTYCZNE Z TYMI, KTÓRE ZOSTAŁY WYDANE DRUKIEM.

Jak Watch Tower nie gwarantuje to kto ma gwarantować?
Jehowa? :-\

To jawne oszustwo lub zagrywanie w siuśki. :(


Offline Opatowianin

Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Maj, 2018, 15:29 »
Niby sami się ośmieszają (inna rzecz, że swoich odbiorców uważają za idiotów, którzy zawsze wszystko przyjmą), ale jednak podzielam przypuszczenia Estery, że jest tu jakieś drugie dno... Tylko o co może chodzić? Czas pokaże...


Offline Estera

Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Maj, 2018, 15:52 »
   I jeszcze wychodzi na to, że to owieczka musi pilnować,
   który to pokarm, jest na czas słuszny.
   Bo może się okazać, że powołując się na literaturę, nie biegnie równo z rydwanem Jehowy.
   :) :)
   
Niby sami się ośmieszają (inna rzecz, że swoich odbiorców uważają za idiotów, którzy zawsze wszystko przyjmą), ale jednak podzielam przypuszczenia Estery, że jest tu jakieś drugie dno... Tylko o co może chodzić? Czas pokaże...
   Tak, Opatowianinie.
   Strażnica ma swoich odbiorców za idiotów.
   A tych, którzy są wnikliwsi i pytają, kasują na swoich komitetach sądowniczych.
   Bo niewygodnych i myślących trzeba się natychmiast pozbywać.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Opatowianin

Odp: Na biblioteczce jw.org umieszczono stare wydania publikacji!!!
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Maj, 2018, 16:10 »
A jak się to wszystko ma do całkiem niedawnego nakazu niszczenia "starej" literatury ??? ??? ??? ?? A teraz - ni stąd, ni zowąd - ma się stać ogólnodostępna ??? ??!!!
No ale oczywiście WTS "nie daje gwarancji", że to będzie identyczne...

I kto się w ogóle połapie w tych machinacjach "jedynych prawdziwych chrześcijan", słynących z "prostolinijności", "prawdomówności" i "uczciwości" :-\ :-\