BYLI... OBECNI... > OSTRACYZM

Jestem świadkiem Jehowy... niestety

<< < (30/31) > >>

anonimek:

--- Cytat: Sebastian w 08 Listopad, 2019, 10:34 ---co u Ciebie? zdałeś maturę? poszłeś na studia? pracujesz zawodowo?

--- Koniec cytatu ---

Witaj Sebastian, nie chcę udzielać takich informacji, są osoby które są tu szpiegami i nawet znam kilka osobiście z "przeszłości". Mogłyby się skapnąć o kogo chodzi :D

I nie mieszkam jeszcze ze swoją dziewczyną, czekam aż ta będzie mogła się w kwietniu do mnie przeprowadzić :)

rybka:
Ten cały ostratyzm bierze się stąd,że ten nasz polski naród jest po prostu prymitywny.Zarówno odstępcy jak i SJ to prymitywne osoby i oni się nie zmienią.Albo będziesz obłudnym SJ albo będziesz odstępcą.Zastanów się kim chcesz być i wiej z tego kraju.Nie z przyczyn ekonomicznych(tych nie poruszasz)ale z przyczyn socjologicznych,stąd trzeba wiać.
Nemo: Za tą i inne poniżające innych wypowiedzi otrzymujesz ostrzeżenie. Nie usunę tego z łam forum, żeby inni mogli zobaczyć jaki masz stosunek do nich. 

NieZnaPrawdy:

--- Cytat: rybka w 24 Grudzień, 2019, 18:54 --- ten nasz polski naród jest po prostu prymitywny.Zarówno odstępcy jak i SJ to prymitywne osoby i oni się nie zmienią.Albo będziesz obłudnym SJ albo będziesz odstępcą.Zastanów się kim chcesz być i wiej z tego kraju.Nie z przyczyn ekonomicznych(tych nie poruszasz)ale z przyczyn socjologicznych,stąd trzeba wiać.

--- Koniec cytatu ---

Rozumiem, że poznałeś wiele innych narodów, że tak krytycznie oceniasz polski?

Ja raczej do naszych wad narodowych zaliczyłbym bym kompleks niższości.
Ta wada właśnie ujawnia się w takim wpisie.

Gostek:
Z rybką to jest dyskusja jak z trampkiem..  ;)

Storczyk:

--- Cytat: rybka w 24 Grudzień, 2019, 18:54 ---Ten cały ostratyzm bierze się stąd,że ten nasz polski naród jest po prostu prymitywny.Zarówno odstępcy jak i SJ to prymitywne osoby i oni się nie zmienią.Albo będziesz obłudnym SJ albo będziesz odstępcą.Zastanów się kim chcesz być i wiej z tego kraju.Nie z przyczyn ekonomicznych(tych nie poruszasz)ale z przyczyn socjologicznych,stąd trzeba wiać.
Nemo: Za tą i inne poniżające innych wypowiedzi otrzymujesz ostrzeżenie. Nie usunę tego z łam forum, żeby inni mogli zobaczyć jaki masz stosunek do nich. 

--- Koniec cytatu ---
Jest takie mądre powiedzenie "Chcesz zmienić świat (Polskę), zacznij od siebie" ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej