BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Już nie jestem starszym

<< < (15/17) > >>

Nemo:

--- Cytat: Bożydar w 18 Maj, 2018, 12:38 ---
Nemo, wykasowałeś wszystko co napisałem o ateizmie, choć nie było takiej potrzeby - masz alergię na jakiekolwiek pisanie utracie wiary w Boga pod kątem analizy i opinii. Moderator nie może być subiektywny.
Głośno mówię NIE dla takiej tendencji na forum.

--- Koniec cytatu ---
Poczułem się wywołany przez Ciebie, to Ci odpiszę. Usunięty fragment przeniosłem do schowka, żeby ewentualnie móc wykazać Ci kłamstwo i oczernianie. Brzmiał on dokładnie tak:(pogrubienie moje)

--- Cytuj ---Innym tak bardzo Bóg zlał się z organizacją, że po przebudzeniu wybuchają złością na Boga, jakby to on ich zrobił w konia, a nie org. Potem żyją w ateizmie naładowanym żółcią, bo nie poradzili sobie z uczuciem bycia oszukanym przez ludzi. Taką żółcią plują na prawo i lewo szczególnie tu na forum. Szkoda życia na takie utknięcie w czarnej d...ie. Tak samo niefajnie pakować się w nowe orgi.
--- Koniec cytatu ---
I Ty jeszcze butnie będziesz twierdził że nie obrażasz ateistów? Jak byś się czuł gdyby ktoś Twoją wiarę nazwał
--- Cytuj ---utknięciem w czarnej d..e
--- Koniec cytatu ---
? Pisząc na tym forum od jego samego początku zauważyłem, że ateiści tutaj zarejestrowani z reguły nie krzewią swoich idei, a jedynie co, to kontrują zapędy ewangelizacyjne co niektórych zarejestrowanych tutaj osób podających się za wierzących, którzy czują misję mówienia wszędzie i każdemu o swojej wierze.
Jako uczestnik tego forum pewnie czytałeś regulamin, a tam w pkt 9 jest napisane:

--- Cytuj ---Niniejsze forum jest religijnie neutralne i w takiej atmosferze chcemy je utrzymywać. Jako społeczność nie jesteśmy zwolennikami żadnej konkretnej religii ani grupy wyznaniowej. Dlatego też wszelkie agitowanie religijne, nachalne nakłanianie do zmiany poglądów, wprowadzanie w poczucie winy z powodu tego czy ktoś wierzy czy nie wierzy w Boga, a także tego jak wierzy, jest zabronione.
--- Koniec cytatu ---
No chyba że dla Ciebie jako osoby podającej się za wierzącą, twierdzenie że ateiści tkwią w "czarnej d...e i plują żółcią" jest jak najbardziej na poziomie.
Wyprowadzę Cię z błędu. Obserwując to forum to ateiści są "opluwani żółcią", bo chyba ta grupa jako jedyna nie może bronić się tak modnym ostatnio zwrotem o "obrazie uczuć religijnych.
Na koniec napiszę, że nikt nigdy nie wylewał na mnie tylu pomyj, co niektóre osoby podające się za wierzące z tego forum. A podobno wiara chrześcijańska nakazuje miłować bliźnich.

Bożydar:
Faktycznie w końcówce fragmentu się nie popisałem... Przepraszam. Tu należy mi się nagana.
Jednak większa część tego co wykasowałeś była opinią o jakiejś części ludzi, a nie wszystkich i obrazy tam nie ma.
Jakby nie było, postaram się więcej już nie pisać nawet opinii.
Jeszcze raz przepraszam, bo faktycznie się nie popisałem z tą czarną d...

Nemo:

--- Cytat: Bożydar w 21 Maj, 2018, 08:00 ---Faktycznie w końcówce fragmentu się nie popisałem... Przepraszam. Tu należy mi się nagana.
Jednak większa część tego co wykasowałeś była opinią o jakiejś części ludzi, a nie wszystkich i obrazy tam nie ma.
Jakby nie było, postaram się więcej już nie pisać nawet opinii.
Jeszcze raz przepraszam, bo faktycznie się nie popisałem z tą czarną d...

--- Koniec cytatu ---
Spoko, nie ma sprawy. :)
A z Twojego wpisu usunąłem cały akapit, bo tworzył jakąś integralną część i był jedną myślą.
Najważniejsze, że sprawa wyjaśniona i nie ma sensu drążyć dalej.
Pozdrawiam.

Nadaszyniak:
 :) :) :) :) :) :)

Proctor:
Wybudziłem mamę. To już trzy osoby.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej