Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Co się stało z watchtower-forum.pl?  (Przeczytany 19423 razy)

Offline Trinity

Odp: Co się stało z watchtower-forum.pl?
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Czerwiec, 2018, 22:13 »
Liliusiu droga
znasz mnie dziecko i wiesz ile to forum dla mnie znaczyło
ile znaczysz dla mnie, nie pisze
mam w sercu kochana

« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec, 2018, 22:43 wysłana przez Trinity »


Offline uncja

Odp: Co się stało z watchtower-forum.pl?
« Odpowiedź #46 dnia: 06 Czerwiec, 2018, 21:49 »
Musiałam wejść zalajkować jeden post w tym wątku - taka kompulsja.
A jeśli chodzi o mictlana i tamto forum - to był człowiek, któremu zależało wyłącznie na pieniądzach, zupełnie nie liczył się z emocjami ludzi a na sprawy SJ był obojętny. Nie interesowała go potrzeba innych do wymiany informacji na ten temat. Mnie nie dziwi, ze zamknął forum i sposób jego zamknięcia także. Mały ruch przestało się opłacać.Ot żerował na emocjach.

PS Tylko takie podejście pokazuje ze za odejściami z organizacji kryją się rożne postawy ludzkie i bywa ze jest to nieuczciwość odchodzących.


Offline Sebastian

Odp: Co się stało z watchtower-forum.pl?
« Odpowiedź #47 dnia: 07 Czerwiec, 2018, 00:11 »
z tego co pamiętam to nie tyle zostawił ją z długami ale miał wobec niej długi - alimentacyjne.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Liberal

Odp: Co się stało z watchtower-forum.pl?
« Odpowiedź #48 dnia: 12 Czerwiec, 2018, 03:20 »
Zgadza się, to jest dziwne, że nie wydaje się to dziwne. Podobnie jak strona o praktykach WTS-u - prawdziweobliczewts.info.
Zamiast kastrować pedofili i nagłaśniać każdy przypadek, żeby się bali i zaczęli uciekać lub przyznawać, to blady strach rzucają na prawdomówne osoby dotknięte tą chorą polityką.
To się zemści.

Ciężko mi wywnioskować z tak chaotycznej treści postu co by się miało na mnie zemścić, ale odnośnie strony nie mam obecnie czasu, ochoty ani chęci wydawania na to kasy. Nie przedłużyłem umowy na kolejny rok, firma dostarczająca domeny i serwer samowolnie przetrzymała stronę pomimo braku wpłaty i teraz żąda zwrotu kosztów, na co ja się nie chcę zgodzić. Sprawa w toku. Dlatego wisiało to jeszcze jakiś czas. W tej chwili witryna jest zamknięta i na tą chwilę nie przewiduję otwarcia jej na nowo.
Zdaję sobie oczywiście sprawę, że dla kilku osób było to jakieś źródło informacji i wiedzy o praktykach WTS. Niemniej moje życie dalekie jest obecnie od myślenia o WTS i zajmowania się tymi kwestiami. Czuję się bez tego zdrowszy, szczęśliwszy i wolny :)
Po tych wszystkich latach widzę, że największą karą dla WTS jest społeczna obojętność i ignorowanie ich, bo ataki dają im paliwo do podburzania ŚJ i wzmagają konsolidację przed "wrogiem". A rzucenie tego wszystkiego w cholerę daje korzyść przede wszystkim ex-om ;) 
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline Roszada

Odp: Co się stało z watchtower-forum.pl?
« Odpowiedź #49 dnia: 12 Czerwiec, 2018, 09:59 »
Nasz niezapomniany Liberale cieszymy się, że dzięki Bogu i braciom z USA strona Twoja została uwieczniona:

http://web.archive.org/web/20161002173140/http://prawdziweobliczewts.info:80/index.html

Tylko tej o krwi nie ma chyba. :-\


Offline Terebint

Odp: Co się stało z watchtower-forum.pl?
« Odpowiedź #50 dnia: 23 Sierpień, 2018, 22:13 »
Jak pewnie wiele osób wie od jakiegoś czasu watchtower-forum.pl nie działa. Czy ktoś wie jaka jest tego przyczyna?
Się wkurzyłem. Komputer mi ostatnio padł a w zakładkach miałem dodany tytuł książki, którą w przyszłości chciałem kupić. Ale pamiętałem, że dzieliłem się z tym tytułem na watchtower. Wchodzę tam i nie dowierzam. Forum zarchiwizowane, userzy wykasowani i robią jako goście. A do tego folderu, w którym umieściłem post o tej książce trzeba być zalogowanym a więc naprawdę przykra niespodzianka.

Oprócz tego, i tu kolejny ból, poważny ból, że z niektórymi userami, z którymi dobrze mi się pisało miałem jedynie kontakt przez pm. A więc pewnie niektóre znajomości stracone na zawsze.

A do tego, to ile tam treści zostało żywcem pogrzebanych. Tyle pisania, uczuć, emocji. Niektóre wpisy są, ale i tak pozostają już w tej chwili takie bardziej bezbarwne, bo wygląda na to, że pisała je tylko i wyłącznie jedna i ta sama osoba - 'gość'.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Roszada

Odp: Co się stało z watchtower-forum.pl?
« Odpowiedź #51 dnia: 23 Sierpień, 2018, 22:40 »
Złośliwość przedmiotów martwych. :(

Zamiast zapowiedzieć zamiar z 3 miesięcznym wypowiedzeniem, to z dnia na dzień. :-\


Offline butelczyk

Odp: Co się stało z watchtower-forum.pl?
« Odpowiedź #52 dnia: 29 Sierpień, 2018, 07:27 »
liberał a czemu nie chciałes odsprzedać tej stronki? ile wynosi dług?


Offline Roszada

Odp: Co się stało z watchtower-forum.pl?
« Odpowiedź #53 dnia: 29 Sierpień, 2018, 10:41 »
liberał a czemu nie chciałes odsprzedać tej stronki? ile wynosi dług?
Przecież strona jest zachowana:

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/z-kraju/strona-liberala-nie-istnieje/msg129535/#msg129535


Offline Wladyslaw

Odp: Co się stało z watchtower-forum.pl?
« Odpowiedź #54 dnia: 15 Styczeń, 2020, 19:54 »
Dobry wieczór. Chciałbym kupić adres (oraz archiwum strony). Proszę więc o kontakt właściciela domeny watchtower-forum.pl.
Obiecuję, że będzie zadowolony. Dziękuję i pozdrawiam.

Proszę o kontakt na wladyslaw@linuxmail.org


Offline Roszada

Odp: Co się stało z watchtower-forum.pl?
« Odpowiedź #55 dnia: 15 Styczeń, 2020, 19:57 »
Dobry wieczór. Chciałbym kupić adres (oraz archiwum strony). Proszę więc o kontakt właściciela domeny watchtower-forum.pl.
Obiecuję, że będzie zadowolony. Dziękuję i pozdrawiam.

Proszę o kontakt na wladyslaw@linuxmail.org
To pomyłka, tu nie ma tego gościa.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Co się stało z watchtower-forum.pl?
« Odpowiedź #56 dnia: 15 Styczeń, 2020, 22:34 »
Nie wiem, czy gość będzie do namierzenia. Mogę podpytać jego kumpli, których znam, ale nie obiecuję efektu.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline mucha

Odp: Co się stało z watchtower-forum.pl?
« Odpowiedź #57 dnia: 16 Styczeń, 2020, 15:42 »
Chodzi o mictlana - admina forum watchtower? Znam go osobiście i jakby co, służę bezpośrednim kontaktem.