Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam ponownie  (Przeczytany 5250 razy)

Offline Zwolennik Swieczki

Witam ponownie
« dnia: 23 Marzec, 2018, 21:53 »
Witam wszystkich.
Jakis czas temu korzystalem z tego forum jednak wlamano mi sie na konto mailowe i powstalo z tego powodu sporo problemow rodzinnych  :-[
Pragne tutaj pozdrowic wszystkich bedacych w organizacji oraz poza nia.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Marzec, 2018, 23:43 »
Ludzie to bestie.
Witaj:-)
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Salome

Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Marzec, 2018, 23:44 »
Nabonit? Wróciłeś ?  :)
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Marzec, 2018, 23:52 »
Hmmm...to możliwe? Tak, wiem, wszystko jest możliwe:-D
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Sebastian

Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Marzec, 2018, 23:57 »
świeczka może się źle kojarzyć,
np. świadkom Jehowy kojarzy się z balwochwalstwem na cmentarzu
np. pisowcom kojarzy się z obroną nadzwyczajnej kasty

tym niemniej: witaj, Nabonicie!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Zwolennik Swieczki

Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Marzec, 2018, 08:14 »
Niestety rozczaruje Was ale nie jestem oczekiwanym Nabonitem.Co do swieczki to zdecydowanie wole jej swiatlo niz wiecie jakie..... Pozdrawiam.


Offline Roszada

Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Marzec, 2018, 08:23 »
Witaj świeczko czyli żarówko z XXI w. ;D


Offline Proctor

Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Marzec, 2018, 09:50 »
Niestety rozczaruje Was ale nie jestem oczekiwanym Nabonitem.Co do swieczki to zdecydowanie wole jej swiatlo niz wiecie jakie..... Pozdrawiam.
Hej. Wiec zrobimy tak. Ty będziesz udawał Nabonita a my będziemy pisać jak byś nim był☺


Offline Zwolennik Swieczki

Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Marzec, 2018, 16:03 »
Do uslug, czym sie charakteryzowal Nabonita?? ;)


Offline Gremczak

Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Marzec, 2018, 16:27 »
Do uslug, czym sie charakteryzowal Nabonita?? ;)
Głupotą. :)


Offline Proctor

Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Marzec, 2018, 18:57 »
Do uslug, czym sie charakteryzowal Nabonita?? ;)
W skrócie. Zarejestrował się by przekonać odstępców a w mistrzowsko krótkim czasie sam miał odstępcze poglądy. Zaczął normalnie (jak każdy)reagować po przeczytania "Kryzysu Sumienia". Pytał co teraz jak żyć!? I...chyba mu się znowu odwidziało. Ale tego do końca nie wiemy bo zniknął z forum. Stąd ten żart że jesteś Nabonitem.


Offline Zwolennik Swieczki

Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Marzec, 2018, 19:07 »
Jasne,kazdy ma wzloty i upadki.
Wspomniales o Kryzysie Sumienia i przypomnialo mi sie jedno ze zgromadzen weekendowych w Malborku.Jeden z nadzorcow podczas wykladu opierdzielal tych ktorzy organizowali imprezy taneczne dla braci,przy okazji powiedzial cos takiego " oczywiscie konczymy temat organizacji imprez oraz rzecz jasna zaczytywania sie publikacjami typu Kryzys Sumienia "..... Wtedy nie znalem jeszcze dokladnie tego tematu,dzis sie zastanawiam o co mu chodzilo....Brat sie nazywal Klewinski......kojarzy ktos goscia?.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Marzec, 2018, 19:18 »
Sławomir Klewiński - był obwodowym, tyle pamiętam.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Asturia

Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Marzec, 2018, 19:47 »
Jasne,kazdy ma wzloty i upadki.
Wspomniales o Kryzysie Sumienia i przypomnialo mi sie jedno ze zgromadzen weekendowych w Malborku.Jeden z nadzorcow podczas wykladu opierdzielal tych ktorzy organizowali imprezy taneczne dla braci,przy okazji powiedzial cos takiego " oczywiscie konczymy temat organizacji imprez oraz rzecz jasna zaczytywania sie publikacjami typu Kryzys Sumienia "..... Wtedy nie znalem jeszcze dokladnie tego tematu,dzis sie zastanawiam o co mu chodzilo....Brat sie nazywal Klewinski......kojarzy ktos goscia?.

nie dobrze wyszkolony ten wasz brat Klewinski,  ;D ;D
biedny ''hydraulik'' całkiem niewinnie reklamował świetną książkę, książka - burzyciel wiary zmanipulowanych świadków, po takim wspomnieniu jestem pewny, że już niektórzy sprawdzają co to za ciekawa pozycja, dlaczego organizacja tak drży przed nim? życzę wszystkim zborom świadków tak fajnych nadzorców, którzy będą przyczyniać się, oczywiście nieświadomie, do wybudzenia myślących.
jak widać jest pilna potrzeba zorganizowania prze BO nowych kursów dla nadzorców w zakresie anty marketing i jak unikać pułapek marketingowych  :)



Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Marzec, 2018, 19:51 »
Jasne,kazdy ma wzloty i upadki.
Wspomniales o Kryzysie Sumienia i przypomnialo mi sie jedno ze zgromadzen weekendowych w Malborku.Jeden z nadzorcow podczas wykladu opierdzielal tych ktorzy organizowali imprezy taneczne dla braci,przy okazji powiedzial cos takiego " oczywiscie konczymy temat organizacji imprez oraz rzecz jasna zaczytywania sie publikacjami typu Kryzys Sumienia "..... Wtedy nie znalem jeszcze dokladnie tego tematu,dzis sie zastanawiam o co mu chodzilo....Brat sie nazywal Klewinski......kojarzy ktos goscia?.
W Malborku powiadasz??? To widzę że z moich okolic pochodzisz...