Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!  (Przeczytany 15896 razy)

Offline leniuch

Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Marzec, 2018, 10:04 »
(Liczb 5:22) (...)I ta woda, która ściąga przekleństwo, dostanie się do twych jelit i sprawi, że twój brzuch spuchnie, a twoje udo zmarnieje”. Wówczas ta kobieta powie: „Amen! Amen!”



WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #46 dnia: 22 Marzec, 2018, 10:08 »
(Liczb 5:22) (...)I ta woda, która ściąga przekleństwo, dostanie się do twych jelit i sprawi, że twój brzuch spuchnie, a twoje udo zmarnieje”. Wówczas ta kobieta powie: „Amen! Amen!”

Już w tamtych czasach używali w technikach operacyjnych środków do ukazania prawdy. Zdradziła czy nie swego męża?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Serum_prawdy


Offline Dianne

Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #47 dnia: 22 Marzec, 2018, 12:07 »
A myślisz, że od czego widzisz mroki jak nie od wody?
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Roszada

Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #48 dnia: 22 Marzec, 2018, 12:45 »
A myślisz, że od czego widzisz mroki jak nie od wody?
Od wody ognistej, jak mawiają Indianie. ;D
Cytuj
(Liczb 5:22) (...)I ta woda, która ściąga przekleństwo, dostanie się do twych jelit i sprawi, że twój brzuch spuchnie, a twoje udo zmarnieje”. Wówczas ta kobieta powie: „Amen! Amen!”
"Następnie naleje kapłan wody świętej...” Lb 5:17
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec, 2018, 12:51 wysłana przez Roszada »


Offline Gremczak

Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #49 dnia: 22 Marzec, 2018, 13:06 »
A myślisz, że od czego widzisz mroki jak nie od wody?
A ja myślę,że te mroki to nie od wody.Bo mroki rzeczywiście istnieją.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Marzec, 2018, 14:22 »
A ja myślę,że te mroki to nie od wody.Bo mroki rzeczywiście istnieją.

A ja mysle ze ignorujesz fakty.


Offline Proctor

Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Marzec, 2018, 14:32 »
Muszę się z wami podzielić odkryciem, którego właśnie dokonałem. Przyznam, że także dla mnie jest ono szokujące, jednak uważam, że prawda jest ważniejsza niż moje osobiste odczucia. Z drżeniem serca chcę wam zatem zakomunikować, że w świetle moich ostatnich badań WODA jest narzędziem, w jaki oligarchowie tego świata dokonują depopulacji ludzkości. Wiem, że brzmi to niewiarygodnie, ale postarajcie się z otwartym umysłem rozważyć następujące fakty:

1. Wprawdzie wydaje się, że woda jest niezbędna do życia, ale tak naprawdę ona zabija. Wystarczy wypić 10 litrów wody w ciągu jednej doby, a doprowadzi to do śmierci. To oczywiście pokazuje jak toksyczne właściwości ma woda.
2. Woda jest niezrozłączną częścią masonerii. Każdy znany mi mason pije wodę.
3. Woda wchodzi w skład każdej znanej mi trucizny. Zapewniam was, że to nie przypadek.
4. Słyszałem o urządzeniach do strukturyzacji wody. Jednak naturalna strukturyzacja, przebiegająca w ujemnych temperaturach powoduje powstawanie śmiercionośnych sopli. Ileż to razy przechodząc koło wysokiego, starego budynku, można było się natknąć na ostrzeżenie o zabójczej wodzie w postaci sopli.
5. W wodzie rozpuszcza się fluor. Jak zabójczy dla ludzi jest fluor chyba nie muszę nikomu mówić? Radzę poczytać o tym zabójcy z naszych kranów.
6. CHEMITRAILS! Czy zdajecie sobie sprawę, że chemitrails są w większości z WODY? Uświadomienie sobie tego faktu było dla mnie przełomowe. O ile poprzednie fakty spowodowały u mnie jedynie wewnętrzne poruszenie, to połączenie zabójczości chemitrails oraz wody całkowicie przekonało mnie do tego, by wam o tym powiedzieć
7. Świadkowie Jehowy - każdy z nich pije wodę. Wiecie że SJ mają powiązania z masonami, a masoni, jak wykazałem w punkcie 2 mają powiązania z wodą. To woisty trójkąt bermudzki, gdzie każdy z jego wierzchołków to kolejna afera.
8. Woda składa się z 2 atomów wodoru i atomu tlenu. Produkcja wody - naturalna czy w latoratoriach - powoduje ubytek tlenu w atmosferze. Bez tlenu cała ludzkość umrze w ciągu kilku minut! Występowanie tak dużych ilości wody na naszej płaskiej ziemi świadczy o olbrzymiej determinacji ludobójców.
9. Praktycznie wszyscy ludzie, którzy zmarli, pili wodę.

No i argument biblijny: gdyby woda była zdrowa, to czy Jezus zamieniłby ją w wino?!

Uważam, że sprawę należy nagłośnić. Jestem w trakcie umawiania spotkań z dziennikarzami najpoczytniejszych polskich gazet. Być może uda się tematem zainteresować Polsat czy TVN.
Przekażcie informacje gdzie tylko się da - powiadomcie rodziny, znajomych, sąsiadów. Oklejajcie plakatami posesje. Niech ludzie wiedzą jak niebezpieczne substancje znajdują się w zasięgu rączek naszych dzieci!
A miałem Cię za poważnego faceta☺
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec, 2018, 14:36 wysłana przez Proctor »


Offline Gremczak

Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Marzec, 2018, 16:19 »
A ja mysle ze ignorujesz fakty.
To dobrze że tylko myślisz. :)
A padły jakieś fakty?


Nikt

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Marzec, 2018, 16:37 »
A miałem Cię za poważnego faceta☺
Przecież cysorz robi sobie całkiem powazne jaja  :)


Offline zawsze letni

Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #54 dnia: 22 Marzec, 2018, 16:50 »
Przecież cysorz robi sobie całkiem powazne jaja  :)

To Dianne go opętała, jest przez nią zmanipulowany.
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #55 dnia: 22 Marzec, 2018, 19:32 »
Przecież cysorz robi sobie całkiem powazne jaja  :)

Jakie jaja? Zgłaszam cię do moderacji!


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #56 dnia: 22 Marzec, 2018, 19:42 »
A ja myślę,że te mroki to nie od wody.Bo mroki rzeczywiście istnieją.

Jak fajnie że są osoby widzące to, co nie widoczne ;)


Offline Proctor

Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #57 dnia: 22 Marzec, 2018, 19:43 »
Przecież cysorz robi sobie całkiem powazne jaja  :)
Tak wiem


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #58 dnia: 22 Marzec, 2018, 20:54 »

No i argument biblijny: gdyby woda była zdrowa, to czy Jezus zamieniłby ją w wino?!

Uważam, że sprawę należy nagłośnić. Jestem w trakcie umawiania spotkań z dziennikarzami najpoczytniejszych polskich gazet. Być może uda się tematem zainteresować Polsat czy TVN.
Przekażcie informacje gdzie tylko się da - powiadomcie rodziny, znajomych, sąsiadów. Oklejajcie plakatami posesje. Niech ludzie wiedzą jak niebezpieczne substancje znajdują się w zasięgu rączek naszych dzieci!

To jest koronny argument na Twoje odkrycie!!!
Ja pierdziu ,weszliście w posiadanie zioła CK !!!  :D :D :D :D Zostaliście wybrani i namaszczeni , ale możecie popełniać błędy doktrynalne , zostanie Wam wybaczone, . ;)
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Nikt

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie dla ciebie i twojej rodziny!
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Marzec, 2018, 20:57 »
Jakie jaja? Zgłaszam cię do moderacji!
Dzięki  :) Już żałuję tego com napisał  :)