Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nazywam się John Preston  (Przeczytany 29307 razy)

Offline Roszada

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #60 dnia: 27 Marzec, 2018, 11:41 »
Poniewaz moja zona jest bardzo atrakcyjna, wielu zonatych braci slinilo sie na jej widok i koniecznie chcialo umawiac sie do sluzby lub stojak.Taka dygresja.
Też bym do stojaka podszedł. ;D


Offline Zwolennik Swieczki

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #61 dnia: 27 Marzec, 2018, 11:42 »
Też bym do stojaka podszedł. ;D

Biada Ci ....... :P


Offline Roszada

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #62 dnia: 27 Marzec, 2018, 11:43 »
Biada Ci ....... :P
Nie bój żaby, pewnie by mnie polubiła. :)


Offline Bożydar

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #63 dnia: 27 Marzec, 2018, 19:30 »
Poniewaz moja zona jest bardzo atrakcyjna
Atrakcyjna i wystaje na stojaku - u ŚJ takiej ze świeczką szukać.  ;D
A ja na stojak nie chodzę, bo jest mi nie po drodze...  8-) nawet z tak bardzo atrakcyjną niewiastą jak żona Lorda Vadera ze świeczką.

Wiele nawet fajnych sióstr to matki polki, które ciągle mają w głowie "rób więcej". Kiedy nikną religijne rytuały to kończy się sens w życiu, bo nie można już być potrzebnym innym. A samemu ze sobą jakoś tak obco...


Offline Zwolennik Swieczki

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #64 dnia: 27 Marzec, 2018, 19:48 »
Atrakcyjna i wystaje na stojaku - u ŚJ takiej ze świeczką szukać.  ;D
A ja na stojak nie chodzę, bo jest mi nie po drodze...  8-) nawet z tak bardzo atrakcyjną niewiastą jak żona Lorda Vadera ze świeczką.

Wiele nawet fajnych sióstr to matki polki, które ciągle mają w głowie "rób więcej". Kiedy nikną religijne rytuały to kończy się sens w życiu, bo nie można już być potrzebnym innym. A samemu ze sobą jakoś tak obco...

Uwierz ze sa niektore atrakcyjne i do tego podnoszace ilosc pobranych czasopism przez "zainteresowanych"....przetestowane wielokrotnie. Zreszta w propagandowych filmach JW tez nie uswiadczysz brzydkich pan oraz panow...Taki Sloneczny Patrol tyle ze bez strojow kapielowych i tez ratuja zycie!!!!!
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec, 2018, 20:00 wysłana przez Zwolennik Swieczki »


Offline Roszada

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #65 dnia: 27 Marzec, 2018, 19:50 »
Ano właśnie, reklama. :)
Jak widzę dwóch starszych brzuchaczy wyprostowanych przy stojaku, to mi się niedobrze robi. :-\


Offline Villa Ella

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #66 dnia: 27 Marzec, 2018, 20:34 »
Uwierz ze sa niektore atrakcyjne i do tego podnoszace ilosc pobranych czasopism przez "zainteresowanych"....przetestowane wielokrotnie. Zreszta w propagandowych filmach JW tez nie uswiadczysz brzydkich pan oraz panow...Taki Sloneczny Patrol tyle ze bez strojow kapielowych i tez ratuja zycie!!!!!
Reklama sobie, a życie sobie...
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Bożydar

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #67 dnia: 27 Marzec, 2018, 23:43 »
Taki Sloneczny Patrol tyle ze bez strojow kapielowych i tez ratuja zycie!!!!!

Pamela Anderson na stojaku...?  :o
A to nie było przypadkiem naprowadzenie na rysopis żony? ;D
Bracia też ludzie... nawet postanie na stojaku z fajną sis osłodzi im życie.
Może w domach tego nie mają. ;)
Pracuj nad żoną, zasiewaj ziarno prawdy o ORG a może się okazać, że będzie happy end. :)


Offline Zwolennik Swieczki

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #68 dnia: 28 Marzec, 2018, 08:57 »
Pamela Anderson na stojaku...?  :o
A to nie było przypadkiem naprowadzenie na rysopis żony? ;D
Bracia też ludzie... nawet postanie na stojaku z fajną sis osłodzi im życie.
Może w domach tego nie mają. ;)
Pracuj nad żoną, zasiewaj ziarno prawdy o ORG a może się okazać, że będzie happy end. :)

Akurat nie jest w typie Pameli Andreson takze ten..... Co do pracy nad zona to czeka mnie ciezkie zadanie bo jest oddana organizacji. :-[


Offline Roszada

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #69 dnia: 28 Marzec, 2018, 09:38 »
Co do pracy nad zona to czeka mnie ciezkie zadanie bo jest oddana organizacji. :-[
A poczytaj razem z nią to, wydane przez CK:

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/literatura-pokarm-na-czas-sluszny/sciaga-do-'swiadkowie-jehowy-glosiciele-krolestwa-bozego'/msg41198/#msg41198

Spróbuj. :)


Offline Zwolennik Swieczki

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #70 dnia: 28 Marzec, 2018, 09:47 »
A poczytaj razem z nią to, wydane przez CK:

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/literatura-pokarm-na-czas-sluszny/sciaga-do-'swiadkowie-jehowy-glosiciele-krolestwa-bozego'/msg41198/#msg41198

Spróbuj. :)

Mam ta ksiazke , moja malzonka nie akceptuje innych przekladow Bibli nie mowiac o innych zrodlach, stad proba wykazania bledow CK  oznaczaloby pozew rozwodowy oraz poinformowanie drogich braci starszych ze jestem odstepca. A ja kocham moja zone i co mam zrobic? :-[ :-X
« Ostatnia zmiana: 28 Marzec, 2018, 09:49 wysłana przez Zwolennik Swieczki »


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #71 dnia: 28 Marzec, 2018, 09:49 »
Cierpliwości...
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Roszada

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #72 dnia: 28 Marzec, 2018, 09:53 »
Mam ta ksiazke , moja malzonka nie akceptuje innych przekladow Bibli nie mowiac o innych zrodlach, stad proba wykazania bledow CK  oznaczaloby pozew rozwodowy oraz poinformowanie drogich braci starszych ze jestem odstepca. A ja kocham moja zone i co mam zrobic? :-[ :-X
To książka Towarzystwa. Jakie więc błędy?
Jakie inne źródła?
Czy ja coś pisałem o Biblii?


Offline Bożydar

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #73 dnia: 28 Marzec, 2018, 11:54 »
A ja kocham moja zone i co mam zrobic? :-[ :-X

Kochaj dalej i żyj, pokazuj, że jesteś szczęśliwy, przebąkuj czasem coś pod nosem - czas robi swoje, a najlepszy wykład to własny przykład.
Najgorsze co możesz zrobić to ciskać oskarżenia na ORG. To samo można powiedzieć w formie zapytania co sądzi o tym czy tamtym, co powiedziałaby gdyby zobaczyła to czy tamto. Mózg lubi pytania, a nie znosi oskarżeń.
W przypadku mojej ładniejszej połowy było dokładnie tak jak piszę. Na spokojnie dostawała odpowiednią ilość informacji w postaci pytań, aż w końcu zaczęło docierać światło oświecenia. Mocno uderzył ją film Jarka o liście do wszystkich starszych żeby zniszczyć wszystkie notatki o pedofilach oraz inne tajne listy. Na początku chowałem się z tymi filmami, bo byłby ogień w domu, a z czasem mówiłem, że patrzę sobie co oni mają do powiedzenia, "co to za dziwaki" ;). Nie komentowałem filmu tylko oglądałem. Żona nie wytrzymała i zaczęła komentować. Akurat to był film o listach pedofilskich. Nic na siłę a jesteś w stanie obudzić w żonie ciekawość na zatajoną drugą stronę medalu ORG.
Pomodlę się za was. :)


Offline Inka

Odp: Nazywam się John Preston
« Odpowiedź #74 dnia: 28 Marzec, 2018, 12:12 »
Jest gdzieś na forum ten list do starszych dot. usuwania inf. o pedofilach ? Podajcie proszę gdzie ? Też bym potrzebowała.