Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"  (Przeczytany 70682 razy)

Offline Mania

Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #315 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 22:52 »
Nie bardzo mam jak przebrnąć przez te wszystkie strony na telefonie więc nie wiem czy nie powiele... Jest ulotka w pdfie? Jak mogę zdobyć ją do dystrybucji?


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #316 dnia: 02 Wrzesień, 2019, 03:00 »
Nie bardzo mam jak przebrnąć przez te wszystkie strony na telefonie więc nie wiem czy nie powiele... Jest ulotka w pdfie? Jak mogę zdobyć ją do dystrybucji?

Wejdź w tym temacie na podstronę 16, i u Gedeona znajdziesz pdf-a do ulotki, " Bezpieczeństwo twojej rodziny".
Działaj


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #317 dnia: 05 Wrzesień, 2019, 14:43 »
 :) Dzisiaj zaszedłem sobie do proboszcza kolejnej parafii niedaleko Żor, Proboszcz był, po kilku minutach rozmowy wyraził zgodę na to, bym zostawił 200 ulotek o rodzinie.

Porozmawialiśmy chwilę, wyraził swe zadowolenie, ważnym w moim odczuciu było to, że wskazałem iż problem pedofilii dotyczy wielu.

Różnica polega na tym, że jedni się przyznali i przeprosili a w sekcie świadków jehowy, tej kwestii nie ma.

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie nawiązał do "Banków krwi", zakładów zbrojeniowych, producentów papierosów, czy interesów związanych z "pieprznymi kanałami", że ostracyzmie nie wspomnę.

Ważne że otworzył mi wrota do kościoła, udzielając stosownego pozwolenia.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2019, 14:45 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #318 dnia: 05 Wrzesień, 2019, 19:46 »
moim zdaniem te ulotki nie są już mało aktualne i bardzo,przestarzałe
w konsekwencji to może być że odstępstwo to takie robaki jak pierdzielił ten z CK
warto by je zmodyfikować...bo to cos takiego jak informacja o ospie",a ospa nic z tego sobie nie robi 8-)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #319 dnia: 05 Wrzesień, 2019, 20:57 »
moim zdaniem te ulotki nie są już mało aktualne i bardzo,przestarzałe
w konsekwencji to może być że odstępstwo to takie robaki jak pierdzielił ten z CK
warto by je zmodyfikować...bo to cos takiego jak informacja o ospie",a ospa nic z tego sobie nie robi 8-)

Nic bardziej mylnego Awario.
To akurat moja branża, piszę z doświadczenia.
Tematy, które porusza ulotka "Bezpieczeństwo twojej rodziny", porusza tematy jak najbardziej na czasie.
Idzie o świadomość społeczeństwa, która jest zerowa.
Takie są fakty.
Z kim kolwiek rozmawiam, w pierwszym momencie niedowierzanie, po chwili, gdy mówię że te informacje są do sprawdzenia, zmienia się patrzenie.
Dziś jeden powiedział:" Włos się jeży na głowie na to co pan mówi".

Oczywiście, coś nowego by się przydało, tak dla przykładu, ulotka ukazująca skalę przestępstwa pedofili.
Że zwyrodnienie to, dotyczy wielu krajów świata, że się tego wypierają, że nie jest to sprawa lokalna.
Oczywiście w tym temacie nie można zapomnieć o pokrętnej zasadzie "dwóch świadków".

Pozdrawiam


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #320 dnia: 06 Wrzesień, 2019, 01:40 »
jest ok......robisz dobrą robotę ;) chodzi mi tylko o to aby zwrócić uwagę an fakt że WTS podnosi poprzeczkę i bacznie to obserwować
aby aby ej no znów nowe światło nie błysło w innym kierunku..a reasumując inne wiadomości tak może i będzie
widzisz dziadki nakazują palić akta,w pl,to może nawet nie poczuć dymu z nich..dlatego można kolektywnie iść za światłem
zanim po aktach ...zostanie tylko dym ::)

myślę od jakiegoś czasu że to forum już może być
drogą do strzelenia sobie w kolano o ile o takie akcje chodzi
i warto by było powołać podziemie jak mówiłem wcześniej 8-)

Piszesz o "podziemiu", właśnie nas dziewięciu, zaczyna je tworzyć, to tak, jak byś nie zauważył brachu.🤫

Pozdrawiam



WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #321 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 09:58 »
Piszesz o "podziemiu", właśnie nas dziewięciu, zaczyna je tworzyć, to tak, jak byś nie zauważył brachu.🤫

Pozdrawiam
zaznaczyłem co istotne

Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Dziś na priva do stałem potwierdzenie kolejnych trzech osób, których opowieści nie interesują, a działania twarzą w twarz.

Tak na prawdę na przestrzeni czasów, tylko działania oddolne, przynosiły efekt.
Góra się zawsze dogada, porozumie, a plebs, cóż tam gmin?

Dlatego też niezbędnym jest wchodzenie w porozumienie z proboszczami parafii, by zamykać sekcie drzwi.
Mam efekty, o czym piszę na forum, w tym zakresie, więc niektórzy się już na priv pytają, jak to robić.

Jest dobrze. Czytam obecnie książkę Henryka Pająka "Bestie końca czasów", z niej również jasno wynika że sekta ma związek z masonerią, nad którą w cieniu siedzą Iluminaci.

Obowiązkowa lektura w tym temacie to pozycja Robina de Ruiter "ŚWIADKOWIE JEHOWY wobec polityki USA, syjonizmu i wolnomularstwa"

Pozdrawiam. Dobrego dnia 


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #322 dnia: 11 Wrzesień, 2019, 21:43 »
Dzisiaj zaszedłem sobie do kościoła gdzie proboszczowi zostawiłem 500 ulotek o rodzinie.

Na stolikach nie było nic, proboszcz rozłożył w dolnym i górnym kościele.

Zostawiłem kolejne 400 ulotek.
Zaszedłem do proboszcza, jaką informacja od parafian, zwrotna.

Ludzie nic nie wiedzą o kulisach działania świądków Jehowy, brak generalnie informacji o nich.

Tak że dzieje się. :)

Pozdrawiam Awario, skoro na priv nie mogę. ???


Offline Estera

Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #323 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 15:46 »
   Witam ponownie z ... "jw.orgowej partyzantki" ... :)

   Śmiem donieść, że akcja ulotkowa na moim terenie trwa, nabiera skrzydeł i są nawet niezłe efekty.
   Niedawno, odwiedziłam pewne małżeństwo.
   Przyjęło chętnie trochę ulotek o bezpieczeństwie rodziny i plakaty o pedofilii w tej "przenajświętszej".
   On skwitował to tak, mniej więcej:
  "Może tu wielkich akcji nie zrobię, ale komu będzie można, to ulotkę wręczę :)"

   Rozwijam też akcję na swoim terenie.
   Czyli terenie zboru.
   Ostatnio udało mi się udostępnić 200 sztuk ulotek w różnych miejscach.
   Następnego dnia po akcji, odwiedziłam miejsca pozostawienia ulotek, okazało się, że sporo z tego zostało wziętych.
   Zostawiłam też w miejscach "ludnych" plakaty o pedofilii.
   Nawet trochę powisiały, choć po kilku dniach ktoś, z jednego miejsca je zerwał.
   Ale w drugim miejscu wiszą do dziś.
   Mam nadzieję, że przynajmniej do niektórych osób te informacje dotarły.
   Pozdrawiam.

  "Estera"
   :-*

« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień, 2019, 19:52 wysłana przez Nemo »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #324 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 21:31 »
(mtg): Estera -Świetne przedsięwzięcie w Twojej partyzantce-BRAVO.
Jeżeli chodzi o mnie w tej dziedzinie kolportaż prowadzę trochę w inny sposób, ulotka ma swój nie mały koszt przedtem pozostawiałem w skrzynkach, w jakimś publicznym miejscu po kilka sztuk, ale zastanawiałem się czy one nie zostały przez gorliwych (Ww) szybko usuwane, aby nie dotarły do postronnych osób
Dlatego wpadłem na pomysł doręczania osobiście naszych ulotek PRAWDA o ''Prawdzie'' różnym napotkanym osobą, dało to pozytywny efekt bo wiedziałem, że osoba przyjmując taki  granatowy egzemplarz przeczyta a jeżeli poprosi o kilka dodatkowych daje z wielkim zadowoleniem obrałem sobie konkretne miejsca np. postoje taksówek gdzie kierowcy chętnie przyjmują a nawet zamienią kilka słów czy zadają  ciekawe pytanie (będąc wyszkolony w tej dziedzinie w sekcie) nabyłem pewnych umiejętności, które ułatwiają mnie kontakt bezpośredni z rożnymi ludźmi, często przesiaduję w kawiarence gdzie na stoliku koło porannej gazety leży nasze narzędzie, zawsze mam koło siebie kilka egzemplarzy, które wręczam bezpośrednio czy to w sklepie, przychodni ... itp. Osoby chętnie z zainteresowaniem przyjmują i skrzętnie chowają do torebki, torby, plecaka. Po takim wręczeniu bezpośrednio - wiem doskonale, że ona czyli informacja o (Ww) trafiła konkretnie do człowieka, wiec nie martwię się już, czy spełniła swoje konkretne ulotka zadanie.
Każda różnorodna działalność kolporterska o sekcie daje nam nadzieję, że osoby nie będące w tym ugrupowaniu zapoznają się z ich skrywanymi faktami.
Jestem bezpośredni i zadaję napotkanym osobą rutynowe pytanie: Przepraszam Panią Pana, ale  prowadzę pewną osobistą statystykę na temat sJ, czy zna Pan/i to ugrupowanie religijne, jakie jest Pani/a opinia w tej sprawie. Po krótkiej wymianie słów z uśmiechem wręczam nasz krótki przewodnik o tej sekcie(Ww) .
WSZYSTKIM OSOBĄ-Życzę owocnej działalności, jeżeli sprzyjają ku temu osobiste warunki i jet to możliwe dla danej jednostki.  :) :) 
     


batnasekte

  • Gość
Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #325 dnia: 19 Wrzesień, 2019, 00:44 »
Mroki, Estero, Nadaszyniaku - jestem z Was dumny i zdrówka życzę :)


Offline Cytryna

Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #326 dnia: 19 Wrzesień, 2019, 11:29 »
Nadaszyniaku "osobom",nie osobą  ;D ;D ;D przepraszam mam alergię na to.
Widać ,że nauka wstępów nie poszła w las,chociaż  taka korzyść z orga  ;)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #327 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 16:40 »
Mroki, Estero, Nadaszyniaku - jestem z Was dumny i zdrówka życzę :)

Biczu tak mnie nakręciłeś, że zajadę tylko napisz gdzie, oczywiście na PRIV :D, bo jeszcze się ktoś przyklei.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #328 dnia: 22 Wrzesień, 2019, 17:41 »
Nadaszyniaku "osobom",nie osobą  ;D ;D ;D przepraszam mam alergię na to.
Widać ,że nauka wstępów nie poszła w las,chociaż  taka korzyść z orga  ;)
Witaj Cytrna
Czy pisze się ''Osobą'' czy ''osobom'?
Wszystko zależy od tego, w jakim kontekście używamy tego wyrażenia. Obie wskazane postacie rzeczownika osoba są poprawne, ale są to dwie różne formy deklinacyjne.

Osobą to narzędnik liczby pojedynczej, np. Janek przyjdzie z osobą towarzyszącą.
Osobom to celownik liczby mnogiej, np. Osobom nietrzeźwym wstęp wzbroniony.

Analogiczne formy narzędnika (l. poj) i celownika (l. mn.) przybierają inne rzeczowniki i przymiotniki zakończone na -a, np. forma, tata, Iwona, piękna, ekskluzywna.

Przykłady:
Z tą osobą nie chce mieć nic do czynienia. Co więcej, osobom z jej towarzystwa również nie można ufać.
Osobom nieletnim alkoholu się nie sprzedaje.
Tu mamy przykład z osobą prawną, a tu z osobą fizyczną – nadal nie wiem, czym się różnią te dwa terminy.
P.S. Pozdrawiam Ciebie, miłego popołudnia  :)
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień, 2019, 17:53 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Cytryna

Odp: Nowa akcja - ulotka pt. "Bezpieczeństwo Twojej rodziny"
« Odpowiedź #329 dnia: 22 Wrzesień, 2019, 19:19 »
Nadaszyniaku,ale po co te wywody? Napisałeś:"Jestem bezpośredni i zadaję napotkanym osobą rutynowe pytanie"-powinno tu być osobom.
"WSZYSTKIM OSOBĄ-Życzę owocnej działalności"-powinno tu być osobom.
Tylko tyle.Chcesz pisz dalej z błędami,najwyżej wezmę tabsy na alergię  ;D :D Więcej nie wspomnę.Koniec.