Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Broadcasting - MARZEC 2018 rok "Komu ufasz?" ...  (Przeczytany 7122 razy)

Offline Estera

Odp: Broadcasting - MARZEC 2018 rok "Komu ufasz?" ...
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Marzec, 2018, 19:27 »
Zaufanie......
  powtarzam za Wikipedia
. Wzbudzanie zaufania jest też częstą metodą działania przestępców, zwłaszcza oszustów. Emocja zaufania jest doznawana także przez bardziej inteligentne zwierzęta.
   Myślę, że oni doskonale się orientują, co się dzieje.
   Dlatego takie wypociny nagrywają.

   A skoro ukrywają pedofili, to śmiało można ich zaliczyć do przestępców.
   Bo nie tylko to mają na sumieniu.
   Mają wypracowane takie nienormalne mechanizmy, broniące nienormalność, że to już zaczyna sięgać zenitu absurdu.
   :'( :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline rychtar

Odp: Broadcasting - MARZEC 2018 rok "Komu ufasz?" ...
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Marzec, 2018, 19:31 »
Obejrzałem to coś. Godzina psu w du.ę. Nigdy więcej tego czegoś.
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline Reskator

Odp: Broadcasting - MARZEC 2018 rok "Komu ufasz?" ...
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Marzec, 2018, 19:42 »
Mnie Losch "zachwycił"swym wystąpieniem.
Brak trzech sygnetów,w tym jeden z czarnym oczkiem.
Cóż za postępy duchowe!


Offline Villa Ella

Odp: Broadcasting - MARZEC 2018 rok "Komu ufasz?" ...
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Marzec, 2018, 19:44 »
Próbowałam... Nie da rady przełknąć całości.  Za to przeróbka, zawiera meritum, łącznie z rewelacyjnym kursem makareny...🤣🤣🤣
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Safari

Odp: Broadcasting - MARZEC 2018 rok "Komu ufasz?" ...
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Marzec, 2018, 19:44 »
      A ja tego nawet nie oglądam, bo po co mi się irytować, że moi bliscy są tak głupi i dają się mamić takim oszołomom. Dlatego przeczytałam Twój post i się do niego odniosę.

Ja bym tym siostrom powiedziała inaczej..
Nie jedzcie wieczorem ciastek, bo wam d...jak szafy porosną. I nawet was nie zechce, ostatni,  wolny brat w województwie, o katoliku czy innym ateiście nawet nie wspomnę.  ;D

 Dlaczego właśnie tak? Takim ''zatwardziałym siostrom'' mężczyzna może się kojarzyć jednoznacznie.
Obedrze ją z czasu, sił i miłości jakie może złożyć na ołtarzu organizacji. Do tego jej czyste myśli ( o czynach nawet nie śmiem wspomnieć) sprowadzi na zły tor, a to się... ( organizacji) nie podoba.
Śmieszne, żałosne, ale prawdziwe.

Haha co do ciastek to się zgodzę, że się od nich rośnie, ale są mężczyźni którzy lubią kobiety w rozmiarze 12(42/44) i tacy którzy lubią większe, więc bym się tak bardzo nie przejmowała ciastkami. 😂😂😂

Co do reszty, to... Wiesz ja mam takie myślenie, że mogłam to być ja opisywana jako zatwardziała siostra i mogłam tam marnować życie. Jak to się stało, że zrozumiałam Prawdę o Prawdzie? Nie wiem, ale jestem szczęśliwa i wdzięczna, że tak się stało.

Także drogie wierzące siostry! Jeśli czujecie w sercu, że chciałabyście mieć rodzinę - idźcie za tym, co wam dyktuje serce. Co? Że tak nie można, że Jehowa, organizacja? Hmm... A teraz powiedzcie mi co byście poradziły zakonnicy, która by studiowała z wami książki wasze i powiedziałaby wam, że marzy o rodzinie i dzieciach itd itd... No co byście jej poradziły??? Albo przynajmniej co byście o niej pomyślały, gdyby powiedziała wam, że tak nie może, że Bóg, że śluby złożyła...? Żal by wam było jej zmarnowanego życia...?

Ah, ostatnio więcej myślę o mojej siostrze i mi się tak smutno zrobiło jak o tym myślę i pisze 😑😑😑
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline wspaniale

Odp: Broadcasting - MARZEC 2018 rok "Komu ufasz?" ...
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Marzec, 2018, 12:07 »
miałam problem z zasnięciem a takie coś pomaga mi monotonna bablanina, wiec odpaliłam wczoraj te cóś.
Rzuciło mi sie jak bardzo sprzeczne sa słowa które oni wypowiadają.
Jedyny argument że Jehowa i Jezus im ufają to to, że mają byś pochwyceni do nieba i ... wskrzeszeni ... ok nie kumam ... to albo jedno albo drugie ...
czy to dowodzi zaufania? Jaki dowód że oni?
a moze ja? Też powiem że na mnie czeka niebo.
A argument o tym, że odstępcy nawet zamieszczają cytaty .... oj oj oj to straszne.
Zamieszczamy tez linki do stron rządowych i w przeciwieństwie do was nie mówimy wierzcie nam bo Bóg nas wybrał, a mówimy sprawdzam was bo wiemy, że Bóg was nie wybrał.
Jego słowa w wielu miejscach przecza nawet PNŚ! gdzie pisze jasno sprawdzajcie, poznacie ich po owocach, upewniajcie sie, przyjdzie wielu i wołac będa Panie, Panie...
I ten werset z Przysłów 14:15

Kochani bracia
dodam wam tylko wersety z tego samego rozdziały i tej samej książki PNŚ
 14 Człowiek wiarołomnego serca nasyci się wynikami swoich dróg,+ dobry zaś — wynikami swych uczynków.+
15  Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu,+ lecz roztropny rozważa swe kroki.+
16  Mądry się boi i odwraca od zła,+ głupi zaś wpada w furię i pewność siebie.+


Wyniki, procenty, wzrosty, dawajcie i nie pytajcie... zamiast współczucia, pomocy, wsparcia, pocieszenia. czysta org w wersecie 14
15 werset zaś pkazuje każdego kto został w zborze - brak wam doświadczenia w używaniu mózgu, sumienia. Wierzycie SŁOWOM.
a nas odstepców w waszej gwarze, określa wers 16 pierwsza częśc przy okazji opisując wypisz wymaluj działania organizacji starszych, NO i CK, wpadacie w furię i pewnośc siebie. bo my używając sumienia i myślenia ze strachu przed Bogiem odwracamy sie od zła. Od JW. ORG

potem już zasnełam .. i chyba nie chce dalej tego oglądac ... 
=========
Wspaniale


Nikt

  • Gość
Odp: Broadcasting - MARZEC 2018 rok "Komu ufasz?" ...
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Marzec, 2018, 15:12 »
miałam problem z zasnięciem a takie coś pomaga mi monotonna bablanina, wiec odpaliłam wczoraj te cóś.
(...)
potem już zasnełam .. i chyba nie chce dalej tego oglądac ...

Na przyszłość na kłopoty ze spaniem to polecam muzykę relaksacyjna albo do snu na YouTube już są . A te kawałki tylko psują nerwy.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Broadcasting - MARZEC 2018 rok "Komu ufasz?" ...
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Marzec, 2018, 18:50 »
Haha co do ciastek to się zgodzę, że się od nich rośnie, ale są mężczyźni którzy lubią kobiety w rozmiarze 12(42/44) i tacy którzy lubią większe, więc bym się tak bardzo nie przejmowała ciastkami. 😂😂😂

  Kiedyś pewna nawiedzona zainteresowana swoje łakomstwo tłumaczyła tym, że niebawem armagedon , a w raju wszyscy będą piękni i zgrabni.
Strasznie mnie tym rozbawiła, a więc zapytałam ją, czy wie dlaczego tak będzie? Ona..bo Jehowa o to zadba. Na co ja, że już zrobił. Wydał przykazanie przykazanie..jedz mniej, bramy raju są wąskie.

Jak ona mnie później molestowała, gdzie to jest napisane. :-\ ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Broadcasting - MARZEC 2018 rok "Komu ufasz?" ...
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Marzec, 2018, 19:56 »
'Zaufanie świadczy o miłości' - dlatego my bardzo kochamy pedofili, ufamy im, że już więcej nie będą pozwalać sobie na czyny zbereźne wobec małoletnich!
Szkoda, że sądy nie idą tą linią argumentacji; i logika dorosłych ludzi też nie.
Powiem wam, że to jest wylęgarnia duchowych skarbów ten odcinek - takiego bogactwa tych poprawnych doktrynalnie treści dawno nie słyszały moje uszy.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Estera

Odp: Broadcasting - MARZEC 2018 rok "Komu ufasz?" ...
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Marzec, 2018, 20:40 »
   Żądają ślepego zaufania i nie przywykli do odpowiadania na kłopotliwe pytania.
   Pyszałkowie.
   A tu nie tędy, ta rozgrywka w szachy.
   Tu trzeba robić konkretne ruchy.

   Bo odstępcy nie odpuszczają i robi się coraz ciaśniej w tej ich świętej ideologii.
   Pedofilska afera goni jedna za drugą.
   A ten broadcasting jest absurdalnym wymaganiem ślepego posłuszeństwa.
   :'( :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.