Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wiara Świadków Jehowy, a orientacja seksualna  (Przeczytany 4137 razy)

Offline Roszada

Odp: Wiara Świadków Jehowy, a orientacja seksualna
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Luty, 2018, 20:37 »
Nie pchałem się, byłem wychowywany w tej religii i robiłem wszystko, co 'Jehowa' każe
To jesteś 'niewinny', bo znam takich co się tam pchali jako dorośli, pomimo, że zasady znali.


Offline spychszymon4454

Odp: Wiara Świadków Jehowy, a orientacja seksualna
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Luty, 2018, 20:44 »
W sumie też znałem zasady, ale jak ma się napychane do głowy, że nie ma innej opcji w życiu, bo to jest prawda, i nie było opcji sprawdzić innych możliwości, po prostu musiałem zacząć w to wierzyć, metoda osmozy działała


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Wiara Świadków Jehowy, a orientacja seksualna
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Luty, 2018, 21:18 »
Witaj rowniez !
Nie tak dawno pytalem SJ przy stojaku ,dlaczego uwazaja , ze homoseksualizm to cos zlego ?
Glownym argumentem bylo z ich strony twierdzenie , ze ludzie mieli sie rozmnazac  i zaludniac ziemie a  homoseksualisci nie maja dzieci . No to ja pytam , czy przy obecnym przeludnieniu nie bylby homoseksualizm  pomoca w  zlagodzeniu problemow demograficznych ? No i tu padla odpowiedz jak wystrzelona z armaty : wszelkie problemy , rowniez demograficzne rozwiaze nadchodzacy nowy system rzeczy !  ;D
No i jak tu z betonem dyskutowac ?

Oczywiscie , nie tylko SJ maja problem z orientacja seksualna swoich wiernych .
Ale , Gott sei Dank , w Rajchu jest wiele wspolnot ewangelickich , ktore maja drzwi szeroko otwarte dla homoseksualistow  a od niedawna  mozliwe  jest tez zawieranie malzenstw .  I tak trzymac !  :)


Offline Naznaczona

Odp: Wiara Świadków Jehowy, a orientacja seksualna
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Luty, 2018, 21:23 »
Czyli... Sodoma i Gomora?


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Wiara Świadków Jehowy, a orientacja seksualna
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Luty, 2018, 21:29 »
Czyli... Sodoma i Gomora?

A tam , zaraz sodomagomora ! Po prostu tolerancja dla odmiennosci . Zasady moralne z przed 3 tys. lat stracily na aktualnosci . Religie tez powinny sie do zmieniajacego swiata dostosowac . Co dobre zostawic , co niedobre odrzucic ...


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 001
  • Polubień: 8492
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wiara Świadków Jehowy, a orientacja seksualna
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Luty, 2018, 21:31 »
Witaj-spychszymon4454

Czy jesteś słońcem czy księżycem,to nieważne i tak na niebie oni razem świecą.
Jesteś tu z Nami, by poznać twardą rzeczywistość tej zakłamanej sekty.
Czytaj i poznawaj tajniki wiedzy jesteś teraz wolny możesz to sprawdzić według swoich osobistych możliwości (działanie osmozy brudna woda wpływa a czysta wypływa, nie jest to cykl zamknięty w obiegu)
Witaj w Naszym raju Prawda o „prawdzie”
 
« Ostatnia zmiana: 28 Luty, 2018, 21:33 wysłana przez Nadarzyniak »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wiara Świadków Jehowy, a orientacja seksualna
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Marzec, 2018, 21:01 »
Twoja orientacja seksualna jest Twoją osobistą sprawą. Tylko dlaczego nikt z osób heteroseksualnych wchodząc na to forum nie ogłasza na wstępie że jest heteroseksualna?
 
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Wiara Świadków Jehowy, a orientacja seksualna
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Marzec, 2018, 21:14 »
Twoja orientacja seksualna jest Twoją osobistą sprawą. Tylko dlaczego nikt z osób heteroseksualnych wchodząc na to forum nie ogłasza na wstępie że jest heteroseksualna?

Moze dlatego , ze te dwie orientacje seksualne nie sa  wedlug mniemania SJ i wiekszosci innych religii  rownoprawne ?
SJ - gej  ma naprawde ciezkie zycie . Nic dziwnego , ze szuka pomocy .