Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Awaken  (Przeczytany 6726 razy)

Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Awaken
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Luty, 2018, 00:21 »
A co tu odpowiadać, może to że trzeba udawać bo formalnie cały czas jestem w zborze...
Też tak chciałem... ponad 10 lat tak robiłem... ale w końcu mówię sobie dość , czytam nowości i nie wierzę... sprawdzam... i sprawdzam... i zaczynam myśleć... wtedy stwierdzam że prawda o prawdzie to najszczersza prawda... i sprowokowałem gamoni z orgazmu.jw...
Wyjdź z tego, jeśli nie dziś to zmierzaj ku temu...
BetMen, gdzie zamieszkujesz, jeśli można wiedzieć... chociaż rejony... bo może ktoś z nas jest w stanie Ci w czymś pomóc???
« Ostatnia zmiana: 28 Luty, 2018, 00:28 wysłana przez Szycha »


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Awaken
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Luty, 2018, 00:34 »
Witaj BetMen. Co dalej? Do niczego się nie przymuszaj. Daj sobie czas - czytaj i myśl. Brak przymusu jest właśnie wolnością - to org ciągle wymagał, ciągle mu było mało. Przeczytaj obie książki Rajmunda Franza. Jak teraz coś postanowisz w przypływie chwilowej emocji lub fascynacji - ja to po zborowemu nazywam podnietą religijną - to i tak pod wpływem następnych informacji i mądrości życiowej stwierdzisz, że lepiej było poczekać.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline HARNAŚ

Odp: Awaken
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Luty, 2018, 07:52 »
dzień dobry.


Offline dezet70

Odp: Awaken
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Luty, 2018, 09:01 »
Witaj i pij wodę wolności ;)


Offline zenobia

Odp: Awaken
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Luty, 2018, 09:08 »
Witaj


BetMen

  • Gość
Odp: Awaken
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Luty, 2018, 09:43 »
Też tak chciałem... ponad 10 lat tak robiłem... ale w końcu mówię sobie dość , czytam nowości i nie wierzę... sprawdzam... i sprawdzam... i zaczynam myśleć... wtedy stwierdzam że prawda o prawdzie to najszczersza prawda... i sprowokowałem gamoni z orgazmu.jw...
Wyjdź z tego, jeśli nie dziś to zmierzaj ku temu...
BetMen, gdzie zamieszkujesz, jeśli można wiedzieć... chociaż rejony... bo może ktoś z nas jest w stanie Ci w czymś pomóc???
Pochodzę z WielkiejPolski ;D


Offline Roszada

Odp: Awaken
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Luty, 2018, 10:05 »
Witam wszystkich na tym forum!
Od roku Was czytałem,a dziś się zarejstrowałem...
No super. :)
Jak to dobrze, że ze świadomością tu ludzie się rejestrują.

Gdyby tak w organizacji można było sobie wpierw poobserwować, poczytać na uboczu. :)
Ale tam aniołowie stróżowie nie dają oddechu. :-\


Offline Villa Ella

Odp: Awaken
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Luty, 2018, 10:48 »
Witaj BetMen. Jak się obudziłeś, to czas wyjść z łóżka...
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


BetMen

  • Gość
Odp: Awaken
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Luty, 2018, 10:59 »
Witaj BetMen. Co dalej? Do niczego się nie przymuszaj. Daj sobie czas - czytaj i myśl. Brak przymusu jest właśnie wolnością - to org ciągle wymagał, ciągle mu było mało. Przeczytaj obie książki Rajmunda Franza. Jak teraz coś postanowisz w przypływie chwilowej emocji lub fascynacji - ja to po zborowemu nazywam podnietą religijną - to i tak pod wpływem następnych informacji i mądrości życiowej stwierdzisz, że lepiej było poczekać.
I tu się muszę zgodzić,tymbardziej że nie pozwolę aby oraganizacja kierowana nie wiem przez kogo zniszczyła moje małżeństwo! Ale czasem muszę tłumić swój "gniew" bo akurat teraz żona chce być bardziej aktywna w czasie kampanii przed "Pamiątką"...


Offline Jadźka

Odp: Awaken
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Luty, 2018, 12:49 »
WITAJ i walcz o żone .Pamiętaj niegaś ognia benzyną.Powodzenia


Offline Estera

Odp: Awaken
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Luty, 2018, 15:41 »
I tu się muszę zgodzić,tymbardziej że nie pozwolę aby oraganizacja kierowana nie wiem przez kogo zniszczyła moje małżeństwo! Ale czasem muszę tłumić swój "gniew" bo akurat teraz żona chce być bardziej aktywna w czasie kampanii przed "Pamiątką"...
  No tak, zbliża się "Pamiątka", jak zwykle kampania.
  Zawsze na trzy miesiące składałam wniosek do pomocniczej służby pionierskiej, taka gorliwa byłam.
  Coś wiem ntt., jaki to jest, jak chcesz żonę pozyskać na tę stronę mocy, to rób to rozważnie.
  I tłumienie gniewu, jest jak najbardziej na miejscu.
  Powodzenia życzę.
  :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Lechita

Odp: Awaken
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Luty, 2018, 17:27 »
Witajcie BetManiLame Dog!

Takiego wzrostu osobowego to WTS może nam tylko pozazdrościć!
To pocieszające , że coraz więcej ludzi dostrzega prawdę o tej psychomanipulacyjnej organizacji i ucieka z niej.

Miejcie się jak najlepiej. Czytajcie, piszcie, badajcie  i wnioski wyciągajcie.

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


BetMen

  • Gość
Odp: Awaken
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Luty, 2018, 21:35 »
dzień dobry.
Dzień był całkiem dobry,tylko znowu trzeba było pójść na zebranie,żeby żonie nie robić przykrości...


Offline Salome

Odp: Awaken
« Odpowiedź #28 dnia: 28 Luty, 2018, 21:38 »
Dzień był całkiem dobry,tylko znowu trzeba było pójść na zebranie,żeby żonie nie robić przykrości...

współczuję BetMen.
Tylko jak długo tak można ciągnąć? 2 lata, 5 lat, 20 ?  :'( :'( :'( :'(
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Litwin

Odp: Awaken
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Luty, 2018, 22:57 »
Dzień był całkiem dobry,tylko znowu trzeba było pójść na zebranie,żeby żonie nie robić przykrości...
Zainteresuj się bardziej żoną, by straciła ochotę do zebrań. A poza tym, witaj, różnie tu jest ale na pewno lepiej niż w "organizacji".
Pozdrawiam, Litwin