BIBLIOTEKA > WARTO WIEDZIEĆ - WARTO ZNAĆ

Żegnaj, Jehowo" Witaj Sędzio - Strażnica wnosi pozew przeciwko Publishing Compan

<< < (6/6)

Gwiazdeczka:

--- Cytat: Gwiazdeczka w 10 Luty, 2018, 01:30 ---Czas najwyższy by ludzie otworzyli oczy. Zachowanie świadków jest cofaniem się do średniowiecza.
--- Koniec cytatu ---

Lechita:
Zaledwie kilka dni nie było mnie na forum a tu proszę, ruch jak na Marszałkowskiej w święto 1- maja ;)

Przecież naczelną zasadą WTS-u, którą od lat karmią owieczki jest by pozostawiać sprawy w rękach jehowy! A czemuż to tym razem rozpoczynają kampanię prawną?
Czyżby się obawiali o to , że ich plemienny bożek nie zadziała w ich obronie?

Na ogół takie akcje skutkują wzrostem poczytności takich "materiałów" Wiadomo, zakazany owoc...itd  ;D

Overthinker:
Jeśli jakimś cudem obalą w sądzie, choćby jedno zdanie z książki, będą mieli okazję do rozdmuchania wielkiego sukcesu w walce z propagandą odstępców. Okaże się, że WSZYSCY odstępcy kłamią, dorzucą pseudo gwałty czy morderstwa i narracja gotowa. Będą mieli gówno-argument, który zaserwują w broadcastingu, a owieczki chętnie go kupią.
Wyobrażam sobie tytuł newsa na jw.orgie: "ZWYCIĘSTWO W BATALII PRAWNEJ PRZECIWKO KŁAMSTWOM ODSTĘPCÓW"  Hahaha. Lepiej jak nic nie ugrają :)

zero1:
Hipokryci.
1. przejaw - biorą sprawy w swoje ręce, a trzodzie każą wszystko zostawiać w rękach Jehowy (wspomniał Lechita, ale i mnie uderzyło na pierwszy rzut oka) a ponadto tytuł mówi i tak o Jehowie - co to, On nie ma sił się bronić? Czy to może oni sobie uzurpują prawo do bycia Nim?
2. przejaw - skoro ktoś mówi o mnie źle, to nie idę walnąć mu plombę w szczenę, tylko mam obowiązek zrobić coś z sobą samym. No kurde litości, oni zamiast posprzątać u siebie, to chcą przemocą prawną rozdeptać tych, którzy o tym mówią. Prawda wybroni się sama - jeśli ktoś myśli, a książka nie mówi prawdy, to odrzuci on jej treść.
Oni naprawdę nie zwiększą liczby dystrybuowanych czteromiesięczników w cywilizowanych krajach.

Bożydar:

--- Cytat: zero1 w 14 Luty, 2018, 23:44 ---o Jehowie - co to, On nie ma sił się bronić?

--- Koniec cytatu ---
Bóg nie interesuje się takimi instytucjami, a tym bardziej nie broni kłamców podających się za "braci Króla".
CK dobrze o tym wie dlatego broni interesów korporacji, bo to źródło władzy i kasiory.
Każą "czekać na Jehowę", a w międzyczasie dzieci będą gwałcone. Ale co tam... o kasę ważniejsze walczyć, PR i fasadę.
Dziadki z Warwick to dobre biznesmeny. Oni dobrze wiedzą co robią. ;)


--- Cytat: zero1 w 14 Luty, 2018, 23:44 ---Prawda wybroni się sama.

--- Koniec cytatu ---
To zależy czy ktoś oskarża ich czy oni kogoś. ;)
Jak ich - to zalecają czekanie na Jehowę i się nim odgrażają + zwalanie na szaraków, że sami winni.
Jak oni - to wielka krzywda i rozdmuchanie w mediach. Głównie w JW.TRWAM.  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej