BIBLIOTEKA > WARTO WIEDZIEĆ - WARTO ZNAĆ

Żegnaj, Jehowo" Witaj Sędzio - Strażnica wnosi pozew przeciwko Publishing Compan

<< < (5/6) > >>

Szycha:

--- Cytat: Estera w 09 Luty, 2018, 13:00 ---
   W jakim celu zrobili to posunięcie? Po tylu latach?

--- Koniec cytatu ---
Tyle czasu zajęło im przeczytanie tej książki ze zrozumieniem i dopiero zajarzyli że grunt pod nogami się wali...

Matylda:

--- Cytat: Szycha w 09 Luty, 2018, 13:58 ---Tyle czasu zajęło im przeczytanie tej książki ze zrozumieniem i dopiero zajarzyli że grunt pod nogami się wali...

--- Koniec cytatu ---

Ha ha ha ha ha ha
Padłam ze śmiechu.
Nie można odmówić Ci racji Szycha. Wszyscy wiemy jaki poziom tego ajkju(co go Solejukowa dotąd nie badała)mają braciszkowie odpowiedzialni za tą Wuteesowką szopkę.
Może być że oni teraz prawników jak najbardziej światusów zatrudniają a ci walą z grubej rury co im ślina na język przyniesie aby tylko grosz wyciągnąć.Owieczki zapłacą.Ogłosi sie rezolucję że mus dać na walkę z odstępczą i demonową propagandą i grosz popłynie szerokim strumieniem.
PO drugie grają pewnie na to żeby nas wszystkich zastraszyć żebyśmy mordy w kubeł mieli.
No i po trzecie to musiał jehowa znowu dzwonić i nie kazał już po chrześcijańsku drugiego policzka nadstawić tylko walczyć.

Zresztą gorliwy świadek mąż mojej koleżanki mówił jej pare tygodni temu że teraz to już w zasadzie oni nie będą głosić dobrej nowiny,oni teraz to już tylko wyroki jehowy bedą ogłaszać. ;D ;D ;D Naprawdę szybko miele ta maszyna.

Irena:
Pomysl mam....a gdyby tak uwikłać Strażnice w kilkanaście takich procesów, kilkadziesiąt...związać ich kasę  i siły przerobowe na sprawy w sądzie i jeszcze na koniec zażądać odszkodowania za niesłuszne wytaczanie procesu to z niezła sumka by sie musieli pożegnać na końcu.... Proponuje zawiązać globalna koalicje Odstępców i przyatakowac z różnych flanek w jednakowym czasie.
I jeszcze mi sie marzy kret w centrali....  co by wyciągnął pare tajnych dokumentów, rozmów i to wszystko upublicznić....

Szycha:

--- Cytat: Irena w 09 Luty, 2018, 21:17 ---Pomysl mam....a gdyby tak uwikłać Strażnice w kilkanaście takich procesów, kilkadziesiąt...związać ich kasę  i siły przerobowe na sprawy w sądzie i jeszcze na koniec zażądać odszkodowania za niesłuszne wytaczanie procesu to z niezła sumka by sie musieli pożegnać na końcu.... Proponuje zawiązać globalna koalicje Odstępców i przyatakowac z różnych flanek w jednakowym czasie.
I jeszcze mi sie marzy kret w centrali....  co by wyciągnął pare tajnych dokumentów, rozmów i to wszystko upublicznić....

--- Koniec cytatu ---
Zatem piszmy książki, nagrywajmy filmy, upubliczniajmy i czekajmy ze spokojem na pozew od jw.org... mnożone w setki, tysiące.... pogrąży finansowo korporację z miejsca... chyba że to jakaś oddolna inicjatywa z tym pozwem w Niemczech i centrala Kółka Graniastego w Worwick nic nie wiedziała o tym... choć to niemal nie możliwe by dopuścili się samowolki.

Gwiazdeczka:

--- Cytat: Szycha w 09 Luty, 2018, 13:58 ---Tyle czasu zajęło im przeczytanie tej książki ze zrozumieniem i dopiero zajarzyli że grunt pod nogami się wali...

--- Koniec cytatu ---

To może i ja napiszę książkę pod tytułem „ Jestem żoną byłego świadka”.
Opisać wszystko z całą otoczką zakłamania. Wytłuścić głupotę..mogę mnożyć dziesiątki takich przykładów. Widzę codziennie co robią i  kim dokładnie są... jaki niski poziom swoją postawą reprezentują.
Boli mnie to bardzo mocno i nie umiem się z tym pogodzić, że takie osoby uważają, że złapali Boga za nogi‼️‼️

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej