Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.  (Przeczytany 20411 razy)

Offline zawsze letni

Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #60 dnia: 09 Luty, 2018, 09:59 »
Harnaś i tak Cię lubimy.
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline zenobia

Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #61 dnia: 09 Luty, 2018, 10:39 »
HARNAS to moj ulubieniec   :):)ale musze byc wobec niego krytyczna, czasem powinien wziac przykład z Donniego .
Mowic krotko i dosadnie .


Offline Bożydar

Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #62 dnia: 09 Luty, 2018, 11:30 »
Widzę, że wątek już wyczyszczony z nieodpowiednich komentarzy.
Wg mnie to dobra metoda na utrzymanie dobrej atmosfery na forum.
Wszyscy wyciągamy jakieś lekcje na przyszłość z takich incydentów.
Ja jednym z forów były 3 ostrzeżenia za takie komentarze, a potem ban na ileś tam tygodni.



Offline HARNAŚ

Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #63 dnia: 09 Luty, 2018, 15:14 »
Atmosfera na forum jest dobra o czym świadczy wielomilionowa ilość wejść. Każdy ma w tym swój udział.
Kompilacja charakterów , osobowości , często nie prawdziwych tylko wirtualnych sprawia , że czasami iskrzy ale i najlepszym zdarza się dać sprowokować. Na ten przykład pan Jezus jak  się podkurzył to sobie bicz skręcił  i wychłostał kupców  na dziedzińcu , zatem takie sytuacje się zdarzają i zdarzać będą.
Jeśli chodzi o mnie to Mojżesz miał szczęście ,że ja Harnaś nie żyłem w jego czasach :) , bo to o mnie musieli by napisać w Biblii , że był najpotulniejszym człowiekiem na ziemi . ::)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #64 dnia: 09 Luty, 2018, 16:56 »
Atmosfera na forum jest dobra o czym świadczy wielomilionowa ilość wejść. Każdy ma w tym swój udział.
Kompilacja charakterów , osobowości , często nie prawdziwych tylko wirtualnych sprawia , że czasami iskrzy ale i najlepszym zdarza się dać sprowokować. Na ten przykład pan Jezus jak  się podkurzył to sobie bicz skręcił  i wychłostał kupców  na dziedzińcu , zatem takie sytuacje się zdarzają i zdarzać będą.
Jeśli chodzi o mnie to Mojżesz miał szczęście ,że ja Harnaś nie żyłem w jego czasach :) , bo to o mnie musieli by napisać w Biblii , że był najpotulniejszym człowiekiem na ziemi . ::)

I tak trzymajmy, nikt nas nie ruszy fajnie to napisałeś


Offline HARNAŚ

Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #65 dnia: 09 Luty, 2018, 17:48 »
A pan Aktywny Swiadek Jehowy znowu wyjebany na cmentarz. Na filmach głosik zmienia ale i tak wiem kim jest


Offline zenobia

Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #66 dnia: 09 Luty, 2018, 18:21 »
Harnasiu , ze iskrzy to normalne bo jestesmy rozni ale sa pewne granice.
Tego kogos nie nazwałabym panem lecz kims kto jest według mnie godnym pogardy /ja okreslam takie typy mianem ,gnida/ Mowisz, ze znowu jest wyrzucony na cmentarz ? ;D ;D


Offline Villa Ella

Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #67 dnia: 09 Luty, 2018, 18:23 »
Noo, nooo. Dla orga łaskawy i grzeczny, a na forum złe wychodzi... Szkoda. Dwa pierwsze filmy mi się podobały. Miałam nadzieję, że dalej pójdzie tą drogą. No cóż, będzie trzeba odlubić.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline HARNAŚ

Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #68 dnia: 09 Luty, 2018, 18:43 »
Miałam nadzieję, że dalej pójdzie tą drogą. No cóż, będzie trzeba odlubić.
Nie namawiam  ::)
Mógłbym zamknąć oczy i udawać , że nic się nie stało ale trudno jest całe życie spędzić z zamkniętymi oczami ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Luty, 2018, 18:54 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Villa Ella

Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #69 dnia: 09 Luty, 2018, 19:02 »
Nie czuję się namówiona. Na szczęście myślę samodzielnie. Już trzeci filmik dał mi do myślenia, ale myślałam, że to wypadek przy pracy. Ale to już któraś wypowiedź AŚJ, w która mi nie leży. Nie, żeby każdy, każdemu miał się podobać. Moje wypowiedzi, też wielu się nie podobają. Ale takie wypowiedzi wiele mówią o tym, jakie ktoś ma podejście do innych. A podejście prezentowane przez tego użytkownika, wyjątkowo mi nie odpowiada...
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Estera

Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #70 dnia: 09 Luty, 2018, 19:07 »
Harnaś zaproś Nadarzyniaka na porządne odkażanie organizmu ,  dobra księżycówka wielu już pomogła . Ewentualnie możecie skorzystać z piwniczki Lechity  pełnej Słowiańskich napitków .
   Jak HARNAŚ, Startek i piwnica Lechity ...
   To ja też się tam zapraszam, może jakoś razem przebrniemy przez te orgowe bzdury nowego programu majowego.
   W takim towarzystwie, to i co miesięczny broadcasting można by obejrzeć.
   ;D ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #71 dnia: 10 Luty, 2018, 02:05 »
MOJE zachowanie na forum w niektórych postach było nie właściwe- wyciągnę z tej lekcji odpowiednie wnioski-przepraszam
« Ostatnia zmiana: 10 Luty, 2018, 02:09 wysłana przez Nadarzyniak »


Offline HARNAŚ

Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #72 dnia: 10 Luty, 2018, 09:38 »
Daj spokój Nadarzyniak. Trafiłeś w dobre towarzystwo wszystko jest OK. Ja widzisz Nadarzyniak jestem rozbójnik i wywołuję gównoburzę żeby się do kogoś zbliżyć taki nieociosany ze mnie indywidualista  ::)


Offline Światus

Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #73 dnia: 10 Luty, 2018, 12:43 »
MOJE zachowanie na forum w niektórych postach było nie właściwe- wyciągnę z tej lekcji odpowiednie wnioski-przepraszam

Nie tak szybko!!! A gdzie kwiaty i czekoladki?  >:( >:(
 ;D ;D
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline HARNAŚ

Odp: Dotyczy: specjalny program duchowy w maju.
« Odpowiedź #74 dnia: 10 Luty, 2018, 12:50 »
Albo harnaś w konserwie albo innej jakiejś kapslowanej butelce?