Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Relacje filmowe  (Przeczytany 1376 razy)

Offline Stanisław Klocek

Relacje filmowe
« dnia: 23 Styczeń, 2018, 11:22 »
W tym wątku proszę zamieszczać przede wszystkim linki filmów w sprawie stanowiska ŚJ dotyczących transfuzji krwi. Pierwszym jest.
1. Reporter dzwoni do Nadarzyna
2. ŚJ uzasadniają odmowę transfuzji - powołując się na lekarzy


Offline robbo1

Odp: Relacje filmowe
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Styczeń, 2018, 12:51 »
To wiesz,że obok podanych przez ciebie stron pojawia się pozytywny odzew:
"ZBIGNIEW RELIGA O TRANSFUZJI KRWI ŚWIADKOWIE JEHOWY"
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń, 2018, 12:54 wysłana przez robbo1 »


Offline Stanisław Klocek

Odp: Relacje filmowe
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Styczeń, 2018, 21:52 »
To wiesz,że obok podanych przez ciebie stron pojawia się pozytywny odzew:
"ZBIGNIEW RELIGA O TRANSFUZJI KRWI ŚWIADKOWIE JEHOWY"
Nie wiem dlaczego akurat ŚJ odwołują się do deklarującego się ateisty? Tak, czy owak, Z. Religa starał się ratować życie nawet fanatykom religijnym kierując się miłością ratowania życia (Ja 13:35; Ja 6:56). Biblia to szkodliwy anachronizm, jednak dalej ceniona za wiele bzdurnych i szkodliwych wskazówek. Obiektywny będzie podawał linki za i przeciw. Moje dwa pierwsze linki na to wskazują. Człowiek patrzący tylko na jedną stronę "medalu", nie jest obiektywny. Ludzie piszący Biblię, pisali swe przemyślenia, wmawiając kłamliwie, że przemawiał przez nich Bóg, lub jak kto woli DŚ, które jest nadużywane wprowadzające ludzi w błąd. Jeśli ktoś uważa, że ratowanie komuś życia jest przestępstwem według Boga, to takiego Boga trudno zrozumieć, a tym bardziej niby podającego się za rozumnego człowieka. Przepraszam, ale jeśli Bóg nakazuje nie morduj Wyj 20:13, Wyj 23:7, a za chwilę każe mordować zarówno winnych, jak i niewinne dzieci, a zostawić do bzykania młodziutkie panienki Lb 31:17-18, to nawet debil zrozumie, że coś nie tak.
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń, 2018, 21:54 wysłana przez Stanisław Klocek »