Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: JW Broadcasting 1.2018  (Przeczytany 2497 razy)

Offline P

JW Broadcasting 1.2018
« dnia: 10 Styczeń, 2018, 17:50 »
https://tv.jw.org/#pl/mediaitems/WebHomeSlider/pub-jwb_201801_1_VIDEO

W tym Broadcasting, w ślad za zeszłomiesięczną audycją, nagranie z wydarzenia Teokratycznego, tym razem Zgromadzenie Statutowe 2017 i na wejście rewizja zrozumienia pewnej kwestii :P
Chcesz porozmawiać? napisz: pjakprawda@interia.pl


Offline Roszada

Odp: JW Broadcasting 1.2018
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Styczeń, 2018, 17:54 »
Rewizja czego? ;)
Nie mam głośników niestety. :-\


Tusia

  • Gość
Odp: JW Broadcasting 1.2018
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Styczeń, 2018, 20:44 »
Rewizja czego? ;)
Nie mam głośników niestety. :-\



Offline gangas

Odp: JW Broadcasting 1.2018
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Styczeń, 2018, 16:24 »
Rewizja czego? ;)
Nie mam głośników niestety. :-\

Jak to? Czyli zatrzymałeś się w fazie kina niemego?? ;D ;D
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Roszada

Odp: JW Broadcasting 1.2018
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Styczeń, 2018, 17:45 »
Jak to? Czyli zatrzymałeś się w fazie kina niemego?? ;D ;D
Jakbym był trójcą, to owszem:
jeden filmy
drugi pisanie
trzeci laski. :)


Offline gangas

Odp: JW Broadcasting 1.2018
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Styczeń, 2018, 18:32 »
 jak laska niema to kina nie ma ;D ;D ;D
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline jankowalski82

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 191
  • Polubień: 454
  • Każdy ma to, na co się odważył.
Odp: JW Broadcasting 1.2018
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Styczeń, 2018, 02:05 »
  Ale nudy. Przyznaje że nigdy nie zagłębiałem się w tą tv. Teraz wytrzymałem do 15 minuty i basta. Pora spać.


Offline ZłoteDziecko

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 158
  • Polubień: 640
  • "Jestem wierzący, wierzę w siebie"
Odp: JW Broadcasting 1.2018
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Luty, 2018, 21:13 »
W tym tygodniu dodano 3 część zgromadzenia statutowego. Przemęczyłem się i obejrzałem całość, zwłaszcza jak zobaczyłem na okładce mojego ulubieńca, Anotniego Morrisa Trzeciego.



Od mniej więcej 19 minuty rozpoczyna sie przemówienie naszego bohatera. Antoni w swoim nonszalanckim stylu raczył przypomnieć, że żyjemy już w samej końcówce dni ostatnich. Jeśli tego nie widzicie, to jesteście w śpiączce, ale spokojnie JHWH Was przebudzi nawet z takiej śpiączki... To już pewnie wszyscy na tym forum słyszeli, ale ja nie o tym. To tylko tytułem wstępu :)

Mój wniosek po obejrzeniu tego filmu jest taki:

 Drodzy Świadkowie Jehowy, którzy czytacie to forum. Skoro tutaj zaglądacie, to znaczy, że nie wszystko Wam się "klei" i macie jakieś wątpliwości. Ten film i sposób przemawiania Antoniego, sposób w jaki zwraca sie do słuchaczy idealnie pokazuje co myślą o Was przywódcy religijni. Zobaczcie jak ten gościu sobie z Was kpi. Kiedy w 30 minucie filmu czyta ogłoszenie i słyszy z pierwszych rzędów podniecenie słuchaczy, widzi jak się jarają tymi super nowościami, to aż nie może ukryć śmiechu. Razem z kolegami w środę klepnęli kilka zmian, żeby przyoszczędzić pieniądze na drukowaniu. Ukuli teorię, że to dla dobra głosicieli. Może nie do końca byli pewni czy to się przyjmię, a tymczasem ogłasza to publicznie przed paroma milionami, a oni łykają to jak pelikany. Czy Wy tego nie widzicie?!

W tym przemówieniu chyba ze 3 razy mówił o tym, ze głosiciele mieli tyle narzędzi, że nie potrafili wszystkiego sami przeczytać, przez co wręczali ludziom czasopisma, których sami nie przeczytali. I teraz zwróćcie uwagę na pewien szczegół. Za każdym razem gdy tym mówi, to zaraz potem dodaje, że spoko, ale Bóg i tak Was kocha, albo spoko, nie jesteście aż tacy źli, nie zadręczajcie się. Z niezwykłą lekkością szasta niezwykle poważnymi dla swoich słuchaczy zwrotami. Ale skąd on może wiedzieć czy Bóg ich kocha czy nie? Jest Panem ich więzi z Bogiem? Kontroluje to? Bóg przekazuje mu takie informacje?

Z drugiej strony jak trzeba być zaślepionym, by sądzić, że za nieprzeczytanie 16 stronnicowej Strażnicy lub Przebudźcie się, Bóg będzie z nas niezadowolony! No cóż! Kiedyś sam byłem taki zaślepiony. Byłem w śpiące. Tutaj Anotni ma racje. Z każdej śpiączki można się wybudzić.

Mam nadzieję, że po obejrzeniu tego przemówienia, będziecie się uważniej przyglądać temu jak traktują Was przywódcy z Ciała Kierowniczego. Oni już nie potrafią ukryć swojej wyższości. Pycha poprzedza upadek.. czy jakośc tak! Oglądamy to na własne oczy!



 

Panie Boże daj mi nowy software..