Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Radośnie śpiewajmy Jehowie! - niedawny artykuł do studium  (Przeczytany 2006 razy)

KaiserSoze

  • Gość
mav: Post został usunięty z powodu roszczeń z tytułu praw autorskich zgłoszonych przez KaiseraSoze.

Artykuł w jęz. angielskim na którym był oparty post: http://jwsurvey.org/mind-control/watchtower-says-beware-danger-women-singing-instructions-men
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2019, 09:43 wysłana przez mav »


Offline Estera

Odp: Radośnie śpiewajmy Jehowie! - niedawny artykuł do studium
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń, 2018, 21:37 »
(...) Po trzecie, najważniejsze:
Jak to możliwe, że ze wszystkich problemów nękających Świadków Jehowy, Ciało Kierownicze postanowiło rozwiązać właśnie TEN?! Najwyraźniej problemy ofiar pedofilów w zborach są mniej istotne niż tytuły pieśni i związana z tym żenada. (...)
   Nie!
   Nie dlatego!!
   O błędnie skonstruowanych tytułach pieśni, można oficjalnie napisać i powiedzieć.
   A o pedofilii, niestety, trzeba skrzętnie milczeć i ją ukrywać.
   :'( :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Radośnie śpiewajmy Jehowie! - niedawny artykuł do studium
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Styczeń, 2018, 23:14 »
Normalnie ideologia lewacka…a mnie obraża w jednej z nowych zwrot ‘uczymy się też języków obcych’, bo ja akurat się nie uczę, więc czemu mnie zawstydzają? FOCH!
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline ZłoteDziecko

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 158
  • Polubień: 640
  • "Jestem wierzący, wierzę w siebie"
Odp: Radośnie śpiewajmy Jehowie! - niedawny artykuł do studium
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń, 2018, 00:40 »

Po trzecie, najważniejsze:
Jak to możliwe, że ze wszystkich problemów nękających Świadków Jehowy, Ciało Kierownicze postanowiło rozwiązać właśnie TEN?! Najwyraźniej problemy ofiar pedofilów w zborach są mniej istotne niż tytuły pieśni i związana z tym żenada.

Odpowiedź jest prosta! Pedofila pogrąża budżet WTS, a wydanie nowego śpiewnika, który jest tak piękny i cudowny ten budżet napędza. Gdy niewolnik przygotowuje takie wspaniałe śpiewniki w stylu nowej Biblii, to jak tutaj nie wrzucić szczodrego datku do skrzynki!

A jeśli ktoś zapyta po co po kilku latach znowu drukować nowy śpiewnik? No jak to po co? Przecież tytuł pieśni Strzeż swego serca był taki niekomfortowy dla nowych oraz dla sióstr. A! No i jeszcze dodali skorowidz tematyczny.. to takie ułatwienie dla mówców z wykładami.

Panie Boże daj mi nowy software..