Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Gerrit Loesh - odstępca na miarę późnej fazy dni końca  (Przeczytany 3857 razy)

Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Gerrit Loesh - odstępca na miarę późnej fazy dni końca
« dnia: 30 Grudzień, 2017, 14:46 »
Czy już wiecie, że ten ziomek jest odstępcą?
Proszę wpisać w dowolną wyszukiwarkę frazę ‘gerrit loesch refuses that he belongs to watchtower’.
Odstąpił od organizacji śj i podpisał na to stosowne dokumenty. Ale co on wobec tego robił w relacjach grudniowego broadcastingu z zakończenia Gilead? Hmm…i czy wobec tego wszyscy bracia, którzy zginęli w sowieckich obozach przymusowej pracy i w nazistowskich obozach masowej zagłady byli frajerami? Przecież mogli podpisać dokumenty - tak jak on - a potem sobie w organizacji działać. A tak w ogóle, to czy ktoś z was coś podpisywał wstępując? Czy jest gdzieś wasz podpis na deklaracji, że wstępujecie do zboru/społeczności? Chyba wszystko jest na słowo, no nie?
A tu super dekompozycja postawy człowieka-inspiracji dla tego wątku:
https://www.youtube.com/watch?v=xuntg8Shxqo
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Roszada

Odp: Gerrit Loesh - odstępca na miarę późnej fazy dni końca
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudzień, 2017, 15:11 »
Nic nie rozumiem. :-\

Tu był życiorys:

*** w14 15.7 s. 17 Straciłem tatę — zyskałem Ojca ***
ŻYCIORYS
Straciłem tatę — zyskałem Ojca
Opowiada Gerrit Lösch
MÓJ tata urodził się w austriackim mieście Graz w roku 1899, był więc jeszcze młody, gdy trwała I wojna światowa. Kiedy w 1939 roku wybuchła II wojna światowa, został powołany do armii niemieckiej. Zginął podczas walk w Związku Radzieckim w roku 1943. Tak straciłem tatę, mając zaledwie dwa lata. Niestety, nie dane mi było go poznać. Dotkliwie odczuwałem jego brak, szczególnie gdy uświadomiłem sobie, że większość kolegów szkolnych ma ojców. Pocieszenia zaznałem w późniejszym okresie, kiedy jako nastolatek dowiedziałem się o naszym niebiańskim Ojcu, wspaniałym Ojcu, który nigdy nie umrze (Hab. 1:12).


Michał chlu

  • Gość
Odp: Gerrit Loesh - odstępca na miarę późnej fazy dni końca
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień, 2017, 15:17 »
Czy już wiecie, że ten ziomek jest odstępcą?
Proszę wpisać w dowolną wyszukiwarkę frazę ‘gerrit loesch refuses that he belongs to watchtower’.
Odstąpił od organizacji śj i podpisał na to stosowne dokumenty. Ale co on wobec tego robił w relacjach grudniowego broadcastingu z zakończenia Gilead? Hmm…i czy wobec tego wszyscy bracia, którzy zginęli w sowieckich obozach przymusowej pracy i w nazistowskich obozach masowej zagłady byli frajerami? Przecież mogli podpisać dokumenty - tak jak on - a potem sobie w organizacji działać. A tak w ogóle, to czy ktoś z was coś podpisywał wstępując? Czy jest gdzieś wasz podpis na deklaracji, że wstępujecie do zboru/społeczności? Chyba wszystko jest na słowo, no nie?
A tu super dekompozycja postawy człowieka-inspiracji dla tego wątku:
https://www.youtube.com/watch?v=xuntg8Shxqo

Napisz proszę jeszcze raz na spokojnie o co chodzi 😁😁😁


Offline disloyal

Odp: Gerrit Loesh - odstępca na miarę późnej fazy dni końca
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudzień, 2017, 15:19 »
Teraz Gerrit powinien założyć swój kanał na youtube i napisać jakieś świadectwo. Przez 40 lat od czasów Raya Franza wiele się zmieniło  :)


Offline Roszada

Odp: Gerrit Loesh - odstępca na miarę późnej fazy dni końca
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Grudzień, 2017, 15:25 »
Okres wojny przeskoczył:

*** w14 15.7 s. 17 Straciłem tatę — zyskałem Ojca ***
Od roku 1920 co kilka lat odbywały się międzynarodowe zloty skautowskie. W sierpniu 1951 roku uczestniczyłem w VII Światowym Zlocie Skautów w austriackim Bad Ischl, a w sierpniu 1957 roku w dziewiątym takim zlocie w Sutton Park, niedaleko Birmingham w Wielkiej Brytanii. Na tym drugim zjeździe obecnych było jakieś 33 000 skautów z 85 krajów i terytoriów. Odwiedziło nas tam około 750 000 gości, w tym angielska królowa Elżbieta. Czułem się jak w ogólnoświatowej rodzinie. Nie miałem wtedy pojęcia, że wkrótce poznam znacznie wspanialszą rodzinę — rodzinę duchową.

ŚJ poznał w 1958.

Jak coś więcej wiecie to napiszcie, ale normalnie a nie symboliką
Jakbym miał oglądać wszystkie filmy z netu, to bym fioła dostał. :-\
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień, 2017, 15:47 wysłana przez Roszada »


Offline Technolog

Odp: Gerrit Loesh - odstępca na miarę późnej fazy dni końca
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Grudzień, 2017, 16:01 »
Stara sprawa z 2014 roku.
http://jwsurvey.org/cedars-blog/i-do-not-answer-to-watchtower-stunning-gerrit-losch-declaration-revealed/comment-page-2
Podpisał, że "WTS nie ma nad nim żadnej władzy, nie odpowiada przed WTS i nigdy nie był kimś w rodzaju managera w WTS oraz pracownikiem WTS. Nie kierował codziennymi sprawami w WTS." tak w moim tłumaczeniu.
W filmie danym przez zero1 od 14 minuty.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień, 2017, 16:06 wysłana przez Technolog »


Offline Reskator

Odp: Gerrit Loesh - odstępca na miarę późnej fazy dni końca
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Grudzień, 2017, 16:08 »
A to nie ten co wymachiwał trzema sygnetami przed ekranem-w tym jeden z czarnym oczkiem.?


Offline CEGŁA

Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Gerrit Loesh - odstępca na miarę późnej fazy dni końca
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Grudzień, 2017, 16:45 »
Ja na ten filmik trafiłem niedawno i jestem po prostu porażony - gość, który ma pieczę nad ogólnoświatową społecznością wzbrania się pójść przed oficjeli na ich wezwanie i po prostu odpowiedzieć na kilka pytań. Ale oczywiście skorzysta - jak ap. Paweł - z urzędu ‘Cezara’ gdy będzie chodziło o budynki i inne majętności Pana. Przy czym w Aggeusza 2:7 majętności to nie rzeczy, a ludzie.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Roszada

Odp: Gerrit Loesh - odstępca na miarę późnej fazy dni końca
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Grudzień, 2017, 17:55 »
Cytuj
Już temat był
To jest właśnie lenistwo forumowiczów. :-\
A na górze jest funkcja Szukaj. Wystarczyło wpisać nazwisko.
Zawsze zanim założę nowy temat sprawdzam.
Ale wielu forumowiczom się nie chce. :(


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Gerrit Loesh - odstępca na miarę późnej fazy dni końca
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Grudzień, 2017, 17:57 »
Poprzednie tematy wyszukiwałem - tego nie. Dziękuję za wyrozumiałość.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Roszada

Odp: Gerrit Loesh - odstępca na miarę późnej fazy dni końca
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Grudzień, 2017, 18:04 »
Okej.
Ale w tej kwestii nie wiem czy byś znalazł wyszukiwarką, bo to nazwisko paskudne, co do liter: Lösch
Każdy je inaczej pisze. :)


Offline dziewiatka

Odp: Gerrit Loesh - odstępca na miarę późnej fazy dni końca
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Grudzień, 2017, 06:04 »
Według objawienia 14;4jak sami piszą nie uprawiają duchowego nierządu są dziewicami a tu co ?skur....nymi dziewicami.Choć dziś już to i podobne wyskoki mnie nie ruszają to zawsze mam ochotę,jak tylko słyszę jaka to piękna i święta organizacja,nazdać im jak świni do koryta.