BIBLIOTEKA > TEKSTY NNN (niewierny nieroztropny niewolnik)

Szokująca prawda o świadkach jehowy! (ulotka tematyczna).

<< < (4/5) > >>

josh82:
To Świadkowie Jehowy :)
Przynajmniej  sami tak twierdzą.
 

Szarańcza:

--- Cytat: NNN w 30 Grudzień, 2017, 16:53 ---A w ogóle to żebyś widziała jak mi kopara opadła, jak stwierdziłem po niewczasie, że jesteś kobietą. Spiekłem straszliwego raka, że Ci takie dyrdymały pisałem. A przecież powinienem się domyśleć.... chociaż nie, bo w szarańczy są osobniki i męskie i żeńskie. Nie wiem, czy dobrze kombinuję. Ale ostatecznej konkluzji nie wyciągam, bo właśnie zauważyłem, że niżej piszesz: "... nie jestem jakimś wybitnym  miłośnikiem czytania". Może byłbym pewniejszy, jakbyś napisała: "nie jestem jakąś wybitną miłośniczką". Najlepiej jak mi przyślesz zdjęcie.   

--- Koniec cytatu ---

Widzę, że nie jest trudno sprawić żebyś zbierał szczękę z posadzki ;)
Ach Ci forumowi mężczyźni... są bardziej dżentelmańscy niż sama królowa Elżbieta ;D

Z resztą teraz chyba nie ma za bardzo znaczenia jakiej płci jesteśmy biologicznie tylko z którą się identyfikujemy ;)

Agnesja:

--- Cytat: Roszada w 29 Grudzień, 2017, 20:19 ---Owszem rzadkie, ale bywają.
Gedeon mógłby coś w tej sprawie powiedzieć, bo miewał takie przypadki.
Jak ktoś ich zaatakuje, to oni odpowiadają atakiem. :-\

--- Koniec cytatu ---

Jak to obejrzałam po prostu ręce opadają, gdzie tu miłość ,życzliwość do drugiego człowieka - zero empatii. Są tak lekceważący i nie mili coś okropnego. W ogóle nie są naśladowcami Pana Jezusa są Jego zaprzeczeniem.


https://www.youtube.com/watch?v=yX4a3DochVk

zero1:
Mogłoby się wydawać, że są 'nieźle przeszkoleni' - tssk itp...ale tam się nie szkoli w reagowaniu na takie sytuacje. Oni są mocno niedoszkoleni. Z ogłady i umiejętności komunikacyjnych. Za rozmowę z obcym nikt mu by nic w zborze nie zrobił. Ale on boi się starszych, bo ta dziewczyna mogłaby nakapować, że rozmawiał, podjął rozmowę. Z przeciwnikiem. Pewnie padłoby to złe słowo - z odstępcą - i zaraz miałby komitet. Ależ to jest zaszczucie ludzi ludźmi. Ich własnymi braćmi. To jest straszne.

NNN:
 
 
--- Cytat: Proctor w 29 Grudzień, 2017, 19:59 --- Powiesz mi co trzeba brać żeby takie coś wymyśleć? 
 
--- Koniec cytatu ---

 - Nie wiem, czy chodzi Ci o to, że ja wymyśliłem, czy, że WTS wymyśla. Ale pójdę tym tropem co moi poprzednicy i dam może parę przykładów, jak CK wymyśla:
 
 Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy pisze list do gron starszych sygnowany: LLA 16 lipca 2013 dotyczący: wskazówek co do głoszenia z wózkami na literaturę. Przy tym liście jest "Karta informacyjna - prawne podstawy głoszenia publicznego".
 
  W liście jest takie zdanie: "Głoszenie z wózkiem na literaturę traktowane jest w świetle prawa jak przemieszczanie się ze zwykłym pakunkiem, torbą lub walizką." A w Karcie informacyjnej, w ostatnim zdaniu: "W zakres takiego głoszenia publicznego   wchodzi także wykorzystanie wózków, których używa się do przechowywania literatury. W tym celu niepotrzebne jest żadne pozwolenie. Nieistotne jest też, czy literatura biblijna znajduje się w teczce osoby głoszącej, czy w wózku."
  Genialne?  Kto wpadł na ten pomysł, jest już w niebie wraz z 77 hurysami. Jakoś wcześniej, przed erą wózkową świadkowie nie wiedzieli, że można tak przechowywać literaturę, bo nikt ich tak masowo nie używał. Dlaczego? Bo nie przyszło nowe światło, żeby głosić z wózków. To nie jest tak, że prawo pozwala, to jest wymyślenie odpowiedniego tłumaczenia, że jest to przemieszczanie i to dopiero otwiera odpowiednią furtkę. Ten wózek jest nietypowy, bo ma zmieniające się co trochę na sobie reklamy. Ale to też jest dozwolone, jak i to, że przemieszczając się stoi. Dlatego potocznie nazywa się stojakiem. Ale kto bogatemu i cwanemu zabroni? Ja natomiast podciągnął bym to pod zbieranie kasy na ulicach, bo przecież mówi się, że pieniądze tam właśnie leżą. I to też jest legalne. Pytałem kilku bogatych, co to ino odeszła komuna to już się wzbogacili, to właśnie mówili, że zbierali te pieniądze, co na ulicach leżą. CK też zbiera na ulicach. Nawet napisali, że gdzieś w Afryce chyba, to braciachy zbierają drobniaki w kurzu i błocie i połowę oddają na jeszcze biedniejszych w Ameryce, na Brooklynie i w Warwick.
 
   A wcześniejsze zdanie na tej Karcie info. brzmi: "Świadkowie Jehowy mają prawnie zagwarantowaną swobodę rozpowszechniania opartych na Biblii książek i czasopism - na ulicach, chodnikach czy w innych miejscach publicznych." I w ten sposób nagonili na początku głosicieli na chodniki i ulice z wózkami, a im się obrywało od wszystkich, którzy wiedzieli lub się dowiedzieli, że prawo stanowi inaczej i nie wolno tego robić w pasie drogowym.  Dopiero 'ulica' nauczyła ich, policja i ochrona, że nie ma tam samowolki. No i oczywiście, dla ich dobra i ich bezpieczeństwa nauczyli ich porządku niektórzy ex świadkowie. A nowe światełko z CK znowu im się spóźniło, a nauczają, że zawsze go dostają na czas słuszny.
   Cdn.
 
 
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej