BYLI... OBECNI... > PSYCHOMANIPULACJA

Bo jeśli odpuścicie ludziom ich przewinienia, odpuści i wam Ojciec..

<< < (8/8)

Nabonit:
Dodam swoje 5 groszy. Ciało Kierownicze nie przeprosi ponieważ przepraszanie dla nich to oznaka słabości. Dodatkowo wiedzą, że jeśli np. zmienia nauki dotyczące wykluczenia, krwi itp. to setki jeśli nie tysiące jeśli nie dziesiątki tysięcy po prostu odejdzie ponieważ poczują się oszukani. Coraz trudniej im utrzymać organizację na właściwych torach ale kierunek się nie zmieni ponieważ nikt nie zamorduje nagle 8 panów z Warwick choć ktoś powinien ( w moim odczuciu). Mają fart dziadki z Warwick ponieważ odstępcy to bardzo porządni i myślący ludzie. Tak to już dawno były by próby uśmiercenia tych panów.

Troche z innej beczki:
Czy kojarzycie napaści na Świadków Jehowy tak jak ostatnio na zgromadzeniu rozpylono gaz? Albo jak w Sali Królestwa wybuchła bobmba? Albo nożownik w polsce zatakował siostrę? Atak w bułgarii na Salę Królestwa? Kojarzycie więcej takich akcji?

greekNT:

--- Cytat: WIDZĘ MROKI w 23 Luty, 2018, 13:23 ---
Szczerze wątpię, czy oni w ogóle wierzą w boga. Z tego co wywnioskowałem to jedynie Russel podchodził do zagadnienia serio, choć jest to szersze i skomplikowane zagadnienie skoro był masonem, był narzędziem w szerszym planie? Rutherford samozwańczy prezes, alkoholik z pseudo "flaszka" wbrew testamentowi Russela, to już biznesmen, zresztą prawnik, wiedzący co robić, wszystko znajdziesz na tym forum, wielebne Ciało Kierownicze o tym Ci nie napisze. Każdy medal ma dwie strony.     

--- Koniec cytatu ---

Dziękuję za komentarz opatrzony wersetami .
Jak pisałem w którymś komentarzu rozważanie Straznicowych wykładni mnie nie pasjonuje już , potrafię na podstawie Biblii je podważyć.
Masz wątpliwość czy oni CK wierzą w Boga ? Szatan też wierzy ! 
Myślę, że wierzą, ale zapętlili się w tym wszystkim i wykładniami Rutherforda o czym świadczą manipulacje na przekładzie PNS. ,
Religie są oparte o finanse nie komentuje dalej ...

cześć

HARNAŚ:
greekNT czy Twoje cześć po każdym poście oznacza , ze nie masz ochoty już więcej na dyskusję w tym temacie  uważając , że wypowiedziałeś już wszystko co mądre i nie widzisz sensu dalszego rozprawiania? Bo poza twoim cześć to po raz pierwszy zgadzam się z tym co napisałeś.

greekNT:

--- Cytat: HARNAŚ w 24 Luty, 2018, 08:26 ---greekNT czy Twoje cześć po każdym poście oznacza , ze nie masz ochoty już więcej na dyskusję w tym temacie  uważając , że wypowiedziałeś już wszystko co mądre i nie widzisz sensu dalszego rozprawiania? Bo poza twoim cześć to po raz pierwszy zgadzam się z tym co napisałeś.

--- Koniec cytatu ---

Komu cześć temu cześć.
Jestem z tamtego pokolenia , wyrażam w ten sposób sympatie .

Cześć

HARNAŚ:
A ja jestem z pokolenia , które tego nie rozumie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej