Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pedofilia w Wielkiej Brytanii  (Przeczytany 14468 razy)

Offline sawaszi

Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Grudzień, 2017, 20:12 »
Może jestem 'w tych czasach' staroświeckim ekscentrykiem - ale ja kocham prawdę i cały dekalog oraz przykazania Jezusa o miłości - 'taki ze mnie drań' - i na to nic już nie poradzę .


Offline sawaszi

Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Grudzień, 2017, 23:15 »
Wierze w Stworzyciela JHWH i Jego Syna Pierworodnego Jezusa (który stał się Chrystusem -Zbawicielem dla nas) - wierzę i ufam w to co wiem (przekonanie) - a w życiu wiele za to 'oberwałem batów' , ale się nie wstydzę mojej wiary - taki człowiek jak i wy przecie  :)


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #47 dnia: 02 Grudzień, 2017, 23:20 »
Może jestem 'w tych czasach' staroświeckim ekscentrykiem - ale ja kocham prawdę i cały dekalog oraz przykazania Jezusa o miłości - 'taki ze mnie drań' - i na to nic już nie poradzę .
Wierze w Stworzyciela JHWH i Jego Syna Pierworodnego Jezusa (który stał się Chrystusem -Zbawicielem dla nas) - wierzę i ufam w to co wiem (przekonanie) - a w życiu wiele za to 'oberwałem batów' , ale się nie wstydzę mojej wiary - taki człowiek jak i wy przecie  :)

A co te wyznania mają do pedofilii w Wielkiej Brytanii??
:)
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień, 2017, 23:22 wysłana przez Abba »


Offline sawaszi

Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Grudzień, 2017, 00:48 »
A co te wyznania mają do pedofilii w Wielkiej Brytanii??
:)
   Pisałem już wcześniej o pedofili, ze to zwyrodnialcy - ale nie każdy kto przytula swoje dziecko - to pedofil i kalumnie można rzucać na np. rodziców - bo są 'nadgorliwi' i przytulają  swoje pociechy (na pedofilach się nie znam) - ale na aktorach 'ze spalonego teatru' - to bym coś mógł opowiedzieć i o fałszywej miłości - ale to już jest osobny temat  :-\ .Prawo i przykazania są dla wszystkich ludzi ? - tak powinno być . Amen .  A cha - od ojca dostałem wychowanie wojskowe - a od mamy nadopiekuńcze i nie żałuje swojej młodości a rodziców szanuje i kocham (już nie żyją - zmartwychwstaną w odpowiednim czasie)  nauczyli mnie szacunku do Boga i ludzi (katolicy) - to by było na ten temat tyle .                                                                                                                                                                                       
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień, 2017, 01:29 wysłana przez sawaszi »


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Grudzień, 2017, 13:24 »
Wczoraj rozmawiałem dość długo z kuzynką, którą odwiedzają Świadkowie, przedstawiłem Jej fakty związane z PEDOFILIĄ u Świadków, usta otwarte, nie dowierzała, przynależność do ONZ, inwestowanie pieniędzy w zakłady zbrojeniowe, banki krwi, fabryki papierosów, była to długa rozmowa, ale słuchała, bo przecież wiedziała że ja jestem Świadkiem lecz nie wiedziała że tak się pozmieniało, efekt oczywisty, podziękuje im, to samo z Ciocią, która miała dobrych znajomych wśród Świadków Jehowy, nie miała bladego pojęcia o ostracyzmie i chrzczeniu 10-cio czy 12-to latków, bo wiedziała że koronnym argumentem na nie chrzczenie dzieci był przykład Pana Jezusa.
Wiem jedno, te informacje pójdą dalej, czyńmy to, SIEJMY INFORMACJĘ. 


Offline sawaszi

Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Grudzień, 2017, 15:34 »
Bo żyjemy (na szczęście) w takich czasach że wszystko jest ujawniane -"nie ma nic skrytego" i wszelkie brudy mają być jawne dla wszystkich (co by wymówki nikt nie miał "czyniciel zła") - "albowiem sąd Boży idzie od Tronu Baranka" - będzie się działo  :)


Offline sawaszi

Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #51 dnia: 19 Październik, 2018, 01:56 »
Bo żyjemy (na szczęście) w takich czasach że wszystko jest ujawniane -"nie ma nic skrytego" i wszelkie brudy mają być jawne dla wszystkich (co by wymówki nikt nie miał "czyniciel zła") - "albowiem sąd Boży idzie od Tronu Baranka" - będzie się działo  :)

Prorokiem nie jestem - ala zobaczcie co już ujawniono w mediach przez ostatnie kilka miesięcy !
- ja czekam na więcej informacji z całego "świata" .


Offline Storczyk

Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #52 dnia: 19 Kwiecień, 2019, 09:29 »
Czy nie jest zastanawiające,ze proceder pedofili u świadków mimo wszystko w TV byl chyba slabo naglosniony i tylko w prasie i necie troszkę naswietlony. Ja prawie wogole nie oglądam tv, ale jak pytam swieckiej rodziny  to nikt nic w Faktach czy innych Wiadomościach nie słyszał i są zdziwieni, ze u nas takie rzeczy też mają miejsce.


Offline matowa

Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #53 dnia: 19 Kwiecień, 2019, 09:57 »
Ale ja się cieszę, że nigdy nie wrzuciłam złotówki do skrzynki. Miałabym płacić za kary za ukrywanie pedofilii????
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.