Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pedofilia w Wielkiej Brytanii  (Przeczytany 14463 razy)

Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Listopad, 2017, 12:15 »
Ostrzegałam, że kąsać będę ;)
Jestem za rozwiązywaniem problemów a nie za zamiataniem pod dywan. Jeśli ktoś definiuje się jako jeden z wymienionej trójki to najlepiej zrobi jak zgłosi się do lekarza. To żaden wstyd, to chwała dla takich osób. Takich zaburzeńców szanuję - którzy coś robią ze swoim szaleństwem. Może nie mają zespołu downa ale inne wady - to często da się leczyć.

  Możesz jaśniej, co miałaś na myśli  wywołując ludzi z zespołem downa?
Poruszanie  tych ludzi w tym temacie jest wielce nie na miejscu.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Szarańcza

Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Listopad, 2017, 13:04 »
  Możesz jaśniej, co miałaś na myśli  wywołując ludzi z zespołem downa?
Poruszanie  tych ludzi w tym temacie jest wielce nie na miejscu.

Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam. Absolutnie nie miałam tego na celu. :-[
Miałam na myśli tylko to, że pewne wady są wrodzone (genetycznie uwarunkowane) i choćbyśmy bardzo chcieli to niestety nic nie jesteśmy w stanie z nimi zrobić.
Wyszło ze mnie grubiaństwo i masz rację - to porównanie,niezależnie od intencji, nie było na miejscu.

Dziękuję, że wyjęłaś te posty na tapetę - proszę moderatora o usunięcie mojego posta z dnia 20 Listopad, 2017, 23:59.


Offline Grześzajęty

Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Listopad, 2017, 13:09 »
Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam. Absolutnie nie miałam tego na celu. :-[
Miałam na myśli tylko to, że pewne wady są wrodzone (genetycznie uwarunkowane) i choćbyśmy bardzo chcieli to niestety nic nie jesteśmy w stanie z nimi zrobić.
Wyszło ze mnie grubiaństwo i masz rację - to porównanie,niezależnie od intencji, nie było na miejscu.

Dziękuję, że wyjęłaś te posty na tapetę - proszę moderatora o usunięcie mojego posta z dnia 20 Listopad, 2017, 23:59.

ja osobiście cię zrozumiałem gdy pisałeś wcześniejszy post. Mnie nie uraziłaś, i nie masz się za co przepraszać.


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Listopad, 2017, 13:10 »
Mam swoje zdanie na temat osób które krzywdzą dzieci( nie każdy kto krzywdzi dzieci czy osoby bezbronne to pedofil).

Jednak mam krótką odezwę do osób które tak śmiało wypowiadają się o różnych formach kastracji, czy seksoholizm,nimfomanie wrzucają do jednego worka.
I przy okazji dając łatkę zaburzeń czysto psychicznych.

Mam nadzieję, że osoby te zapoznały się wcześniej z debatą nad zasadnością umieszczenia pedofilii w DSM
i zdają sobie sprawę z tego, że niektóre osoby o których piszą wykazują egodystoniczność swoich zachowań..
Btw nie obrażając nikogo chcę napisać, że jak kąsamy to róbmy to z wiedzą i nie powtarzajmy miejskich legend.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Listopad, 2017, 13:20 »
Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam. Absolutnie nie miałam tego na celu. :-[
Miałam na myśli tylko to, że pewne wady są wrodzone (genetycznie uwarunkowane) i choćbyśmy bardzo chcieli to niestety nic nie jesteśmy w stanie z nimi zrobić.
Wyszło ze mnie grubiaństwo i masz rację - to porównanie,niezależnie od intencji, nie było na miejscu.

Dziękuję, że wyjęłaś te posty na tapetę - proszę moderatora o usunięcie mojego posta z dnia 20 Listopad, 2017, 23:59.

  Masz rację, pewne rzeczy są wrodzone i nie da się posmarować maścią aby przeszło. I póki to tyczy dwojga dorosłych ludzi, gdzie jest obopólna zgoda i nikogo się nie krzywdzi, reszcie g..do tego.

Gdy zaś dochodzi do  krzywdzenia  innych, wtedy nie ma zmiłuj.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad, 2017, 13:30 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Listopad, 2017, 13:36 »
  Masz rację, pewne rzeczy są wrodzone i nie da się posmarować maścią aby przeszło. I póki to tyczy dwojga dorosłych ludzi, gdzie jest obopólna zgoda i nikogo się nie krzywdzi, reszcie g..do tego.

Gdy zaś dochodzi do  krzywdzenia  innych, wtedy nie ma zmiłuj.

Czyli jesteś też za kazirodztwem?


Offline Szarańcza

Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #36 dnia: 26 Listopad, 2017, 13:44 »
Mam swoje zdanie na temat osób które krzywdzą dzieci( nie każdy kto krzywdzi dzieci czy osoby bezbronne to pedofil).
Pogrubienie moje.
No raczej...

Jednak mam krótką odezwę do osób które tak śmiało wypowiadają się o różnych formach kastracji, czy seksoholizm,nimfomanie wrzucają do jednego worka.
I przy okazji dając łatkę zaburzeń czysto psychicznych.
To, że są wymienione obok siebie, nie znaczy, że są wrzucone do jednego worka oraz, że każde z nich ma podłoże jedynie psychiczne.

Mam nadzieję, że osoby te zapoznały się wcześniej z debatą nad zasadnością umieszczenia pedofilii w DSM
i zdają sobie sprawę z tego, że niektóre osoby o których piszą wykazują egodystoniczność swoich zachowań..
To co piszesz ma znaczenie przy doborze sposobu reagowania lub leczenia a nie przy samym stwierdzaniu czy jakieś zburzenie ma destrukcyjny wpływ na społeczeństwo lub samą jednostkę.

Btw nie obrażając nikogo chcę napisać, że jak kąsamy to róbmy to z wiedzą i nie powtarzajmy miejskich legend.
Użycie przez Ciebie podkreślonego przeze mnie słowa wskazuje, że reprymenda jest do mnie.
Nie obraziłam się. Rozumiem, że to forum nie jest miejscem na tego typu dyskusje.
To, że wyrażam kontrowersyjne zdanie w jakimś temacie nie znaczy, że nie posiadam wiedzy.
Kończę ten temat w wątku publicznym. Jeśli ktoś ma ochotę na rozmowę zapraszam na priv.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #37 dnia: 26 Listopad, 2017, 13:49 »
Czyli jesteś też za kazirodztwem?

   A ktoś poruszał tu temat kazirodztwa, poza Tobą ?
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad, 2017, 13:51 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Listopad, 2017, 13:59 »
   A ktoś poruszał tu temat kazirodztwa, poza Tobą ?

Droga Tazła. Jako że Twoja wypowiedź, cytuję: I póki to tyczy dwojga dorosłych ludzi, gdzie jest obopólna zgoda i nikogo się nie krzywdzi, reszcie g..do tego miała wymiar bardzo ogólny, to jej prawdziwość potwierdzi jedynie podstawienie wszystkich możliwych przypadków. Jeśli tak istotnie uważasz, to kiedy dwoje dorosłych ludzi - rodzeństwo - za obopólną zgodą podejmuje współżycie, to reszcie g... do tego, czyż nie? A jeśli jednak nie, to znaczy, że ta wypowiedź natury ogólnej winna być mocno zawężona, bo tak staje się po prostu nieprawdziwa.

Seksoholizm i nimfomania są jednostkami chorobowymi leczonymi przez terapię psychiatryczne, psychologiczne i seksuologiczne. Wiadomo, że nie jest to ten kaliber co pedofilia i mogą tacy ludzie siebie nie krzywdzić, ale bez jaj - te zaburzenia są destrukcyjne...
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad, 2017, 14:02 wysłana przez Gorszyciel »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Listopad, 2017, 14:04 »
Droga Tazła. Jako że Twoja wypowiedź, cytuję: I póki to tyczy dwojga dorosłych ludzi, gdzie jest obopólna zgoda i nikogo się nie krzywdzi, reszcie g..do tego miała wymiar bardzo ogólny, to jej prawdziwość potwierdzi jedynie podstawienie wszystkich możliwych przypadków. Jeśli tak istotnie uważasz, to kiedy dwoje dorosłych ludzi - rodzeństwo - za obopólną zgodą podejmuje współżycie, to reszcie g... do tego, czyż nie? A jeśli jednak nie, to znaczy, że ta wypowiedź natury ogólnej winna być mocno zawężona, bo tak staje się po prostu nieprawdziwa.

 Drugi Gorszycielu, jak pewnie zauważyłeś, temat tyczy się pedofilii. W pewnym momencie emocje wzięły górę i zostały niepotrzebnie poruszone inne tematy, ale to już mamy wyjaśnione.

I grzecznie Cię proszę, nie czepiaj się i nie zaśmiecaj tematu. W sąsiednim wątku napisałam upierdliwa zgaga i uwierz mi, tam byłam jeszcze miła. :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Listopad, 2017, 14:06 »
Drugi Gorszycielu, jak pewnie zauważyłeś, temat tyczy się pedofilii. W pewnym momencie emocje wzięły górę i zostały niepotrzebnie poruszone inne tematy, ale to już mamy wyjaśnione.

I grzecznie Cię proszę, nie czepiaj się i nie zaśmiecaj tematu. W sąsiednim wątku napisałam upierdliwa zgaga i uwierz mi, tam byłam jeszcze miła. :)

Droga Tazła! Chciałbym zapytać, jako że tak się już stało, że padły inne tematy, to mocą jakich praw Ty możesz wchodzić w dyskusję dygresyjną, a ja już nie mogę?

Upierdliwa zgaga to świetny przykład personifikacji. Miało to być niemiłe? Ja tego tak nie odczytałem. Dziękuję za informację, że chciałaś mi tym dopiec.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad, 2017, 14:08 wysłana przez Gorszyciel »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Listopad, 2017, 14:12 »
Droga Tazła! Chciałbym zapytać, jako że tak się już stało, że padły inne tematy, to mocą jakich praw Ty możesz wchodzić w dyskusję dygresyjną, a ja już nie mogę?

Upierdliwa zgaga to świetny przykład personifikacji. Miało to być niemiłe? Ja tego tak nie odczytałem. Dziękuję za informację, że chciałaś mi tym dopiec.

  Możesz, skoro masz coś do powiedzenia w tym temacie. Ja nie mam, a więc się nie wypowiadam.
Więc ze mną nie podyskutujesz.

To był tylko przykład, zgodny z tematem. A jak Ty go już interpretujesz, to nie moja wina. :P
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Listopad, 2017, 14:14 »
  Możesz, skoro masz coś do powiedzenia w tym temacie. Ja nie mam, a więc się nie wypowiadam.
Więc ze mną nie podyskutujesz.

To był tylko przykład, zgodny z tematem. A jak Ty go już interpretujesz, to nie moja wina. :P

OK :) Wybacz zatem. Nie zrozumiałem dokładnie Twoich intencji. Przepraszam.


Offline Dianne

Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Listopad, 2017, 20:22 »
Jaka terapia, jaka kastracja? Strażnica przecież uczy żeby traktować gwałciciela z szacunkiem.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline sawaszi

Odp: Pedofilia w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Listopad, 2017, 21:48 »
Pewien Nauczyciel powiadał : "nie czyń człowiecze blizniemu swemu - co i tobie nie jest miłe " - a "zło dobrem zwyciężaj" . "nie oddawajcie złem za złe" , "jeśli ktoś uderzył cię w prawy policzek - nastaw mu drugi .." , "przebaczajcie winowajcą albowiem i wam będzie przebaczone" , "nie osądzajcie - albowiem i wy będziecie sądzeni" , "błogosławieni pokornego usposobienia" itd. -  natomiast biada tym którzy "pogwałcają prawo Boże" , "nie szanują blizniego" itp. - "ich zapłata idzie wraz z ich uczynkami" . A tak napisałem to i owo - dla refleksji każdemu myślącemu (nie zależnie od wyznania i wiary ,przynależności i pozycji społecznej ,płci , rasy itp. ) .Przepraszam ,że napisałem takie refleksje w temacie pedofili (chodzi  mi o wszelkie zło na świecie) .Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych przez 'los' .