PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > ZE ŚWIATA

Pedofilia w Wielkiej Brytanii

<< < (11/11)

sawaszi:
Bo żyjemy (na szczęście) w takich czasach że wszystko jest ujawniane -"nie ma nic skrytego" i wszelkie brudy mają być jawne dla wszystkich (co by wymówki nikt nie miał "czyniciel zła") - "albowiem sąd Boży idzie od Tronu Baranka" - będzie się działo  :)

sawaszi:

--- Cytat: sawaszi w 03 Grudzień, 2017, 15:34 ---Bo żyjemy (na szczęście) w takich czasach że wszystko jest ujawniane -"nie ma nic skrytego" i wszelkie brudy mają być jawne dla wszystkich (co by wymówki nikt nie miał "czyniciel zła") - "albowiem sąd Boży idzie od Tronu Baranka" - będzie się działo  :)

--- Koniec cytatu ---

Prorokiem nie jestem - ala zobaczcie co już ujawniono w mediach przez ostatnie kilka miesięcy !
- ja czekam na więcej informacji z całego "świata" .

Storczyk:
Czy nie jest zastanawiające,ze proceder pedofili u świadków mimo wszystko w TV byl chyba slabo naglosniony i tylko w prasie i necie troszkę naswietlony. Ja prawie wogole nie oglądam tv, ale jak pytam swieckiej rodziny  to nikt nic w Faktach czy innych Wiadomościach nie słyszał i są zdziwieni, ze u nas takie rzeczy też mają miejsce.

matowa:
Ale ja się cieszę, że nigdy nie wrzuciłam złotówki do skrzynki. Miałabym płacić za kary za ukrywanie pedofilii????

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej