PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > ZE ŚWIATA

Pedofilia w Wielkiej Brytanii

<< < (10/11) > >>

sawaszi:
Może jestem 'w tych czasach' staroświeckim ekscentrykiem - ale ja kocham prawdę i cały dekalog oraz przykazania Jezusa o miłości - 'taki ze mnie drań' - i na to nic już nie poradzę .

sawaszi:
Wierze w Stworzyciela JHWH i Jego Syna Pierworodnego Jezusa (który stał się Chrystusem -Zbawicielem dla nas) - wierzę i ufam w to co wiem (przekonanie) - a w życiu wiele za to 'oberwałem batów' , ale się nie wstydzę mojej wiary - taki człowiek jak i wy przecie  :)

Abba:

--- Cytat: sawaszi w 02 Grudzień, 2017, 20:12 ---Może jestem 'w tych czasach' staroświeckim ekscentrykiem - ale ja kocham prawdę i cały dekalog oraz przykazania Jezusa o miłości - 'taki ze mnie drań' - i na to nic już nie poradzę .

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: sawaszi w 02 Grudzień, 2017, 23:15 ---Wierze w Stworzyciela JHWH i Jego Syna Pierworodnego Jezusa (który stał się Chrystusem -Zbawicielem dla nas) - wierzę i ufam w to co wiem (przekonanie) - a w życiu wiele za to 'oberwałem batów' , ale się nie wstydzę mojej wiary - taki człowiek jak i wy przecie  :)

--- Koniec cytatu ---

A co te wyznania mają do pedofilii w Wielkiej Brytanii??
:)

sawaszi:

--- Cytat: Abba w 02 Grudzień, 2017, 23:20 ---A co te wyznania mają do pedofilii w Wielkiej Brytanii??
:)

--- Koniec cytatu ---
   Pisałem już wcześniej o pedofili, ze to zwyrodnialcy - ale nie każdy kto przytula swoje dziecko - to pedofil i kalumnie można rzucać na np. rodziców - bo są 'nadgorliwi' i przytulają  swoje pociechy (na pedofilach się nie znam) - ale na aktorach 'ze spalonego teatru' - to bym coś mógł opowiedzieć i o fałszywej miłości - ale to już jest osobny temat  :-\ .Prawo i przykazania są dla wszystkich ludzi ? - tak powinno być . Amen .  A cha - od ojca dostałem wychowanie wojskowe - a od mamy nadopiekuńcze i nie żałuje swojej młodości a rodziców szanuje i kocham (już nie żyją - zmartwychwstaną w odpowiednim czasie)  nauczyli mnie szacunku do Boga i ludzi (katolicy) - to by było na ten temat tyle .                                                                                                                                                                                       

WIDZĘ MROKI:
Wczoraj rozmawiałem dość długo z kuzynką, którą odwiedzają Świadkowie, przedstawiłem Jej fakty związane z PEDOFILIĄ u Świadków, usta otwarte, nie dowierzała, przynależność do ONZ, inwestowanie pieniędzy w zakłady zbrojeniowe, banki krwi, fabryki papierosów, była to długa rozmowa, ale słuchała, bo przecież wiedziała że ja jestem Świadkiem lecz nie wiedziała że tak się pozmieniało, efekt oczywisty, podziękuje im, to samo z Ciocią, która miała dobrych znajomych wśród Świadków Jehowy, nie miała bladego pojęcia o ostracyzmie i chrzczeniu 10-cio czy 12-to latków, bo wiedziała że koronnym argumentem na nie chrzczenie dzieci był przykład Pana Jezusa.
Wiem jedno, te informacje pójdą dalej, czyńmy to, SIEJMY INFORMACJĘ. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej