Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam całą odstępczą brać i wszystkich jej przyjaciół  (Przeczytany 5697 razy)

Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Witam całą odstępczą brać i wszystkich jej przyjaciół
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Listopad, 2017, 20:32 »
Moyses Ty mi się nawet ostatnio śniłeś jako internetowe wcielenie incognito jednego z informatyków w mojej firmie  ;)
Jak widzisz proroctwa zmierzają ku spełnieniu. Widzę, że chcesz zająć miejsce naczelnego forumowego wróżbity Macieja vel  Światusa ;D

Ty mi lepiej postaw lubika. Być może wtedy objawię się jako Jeździec na Czarnym Koniu. Światusy i tak polegną w Harmagedonach.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Witam całą odstępczą brać i wszystkich jej przyjaciół
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Listopad, 2017, 20:33 »
Moyses Ty mi się nawet ostatnio śniłeś jako internetowe wcielenie incognito jednego z informatyków w mojej firmie  ;)
Jak widzisz proroctwa zmierzają ku spełnieniu. Widzę, że chcesz zająć miejsce naczelnego forumowego wróżbity Macieja vel  Światusa ;D

Padłem. ;D Mi też się śnił niedawno Moyses, a raczej jego avatar tylko nie był zielony a niebieski ;D

A tak w ogóle to witam Szarańcze :)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Szarańcza

Odp: Witam całą odstępczą brać i wszystkich jej przyjaciół
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Listopad, 2017, 20:37 »
Ty mi lepiej postaw lubika. Być może wtedy objawię się jako Jeździec na Czarnym Koniu. Światusy i tak polegną w Harmagedonach.

Lubik postawiony czekam więc na jeźdźca na czarnym koniu ;)
Nie mogłam się powstrzymać tak jestem ciekawa tego objawienia!


Offline CEGŁA

Odp: Witam całą odstępczą brać i wszystkich jej przyjaciół
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Listopad, 2017, 20:51 »
Witam :)
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Lechita

Odp: Witam całą odstępczą brać i wszystkich jej przyjaciół
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Listopad, 2017, 14:19 »
Witaj Szarańcza!
Z przyjemnością witam kolejnego "partyzanta" w ruchu oporu przeciw WTS-owi  ;)
Ja też myślałem, że za dołączenie do forum spadnie na mnie jakiś "pierun" z nieba. Jestem tu ponad roku i nic, więc spokojnie Ciebie też prąd nie kopnie, no chyba , że zaczniesz w gniazdu palcami grzebać   ;D

Pisz co możesz i ile możesz. Czytaj, nabywaj wiedzy i dziel się swymi wiadomościami i doświadczeniami.
Miłego pobytu!

Serdecznie pozdrawiam  - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper