Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 7191 razy)

Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Witam wszystkich
« dnia: 08 Listopad, 2017, 15:33 »
Witam wszystkich, jestem głęboko niewierzący choć Biblię znam bardzo dobrze że względu na moje hobby którym jest historia a okres opisany w Biblii jest moim ulubionym, może to wydawać się dziwne ale nigdy wcześniej nie miałem do czynienia ze świadkami , nigdy na nich w życiu nie trafiłem, oczywiście wiedziałem że są , co głoszą ale znałem to tylko z teorii, jakiś czas temu zacząłem pracować w firmie gdzie pracuje kilku świadków i podczas luźnych rozmów jak usłyszałem jakie pierdoły opowiadają to aż z ciekawości zacząłem w internecie szukać dokładnie co głoszą i jaka jest ich nauka i dzięki temu znalazłem to forum myśląc że to ich oficjalne forum , pozdrawiam wszystkich serdecznie, raczej nie wniose nic nowego na forum moimi postami ale z miłą chęcią przeczytam wszystkie dyskusje. Ogólnie zastanawia mnie cały czas jakim cudem świadkowie zostali tak zmanipulowani że z uporem maniaka tkwią w błędzie, myślałem że może publikacje które dostają są czymś nasączone ale jak sprawdziłem papier jest ok więc pewnie nie w tym tkwi problem ;) Ja nie ma problemu w rozmowie z nimi bo praktycznie każdą dziwną ich teorię jestem w stanie podważyć uważam że ktoś kto choć raz przeczyta Biblię też zrobi to bez problemu, problem w tym że większość katolików Biblii nie czyta, po jakiejś dłuższej rozmowie ze świadkiem wydaje mi się że oni też Biblii całej nie czytają tylko jakieś wybrane wersety, pozdrawiam wszystkich na forum gorąco i z góry przepraszam za mój język Polski ale nie jest moim ojczystym
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad, 2017, 15:37 »
Eszte peszte Bugareszte!


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad, 2017, 15:43 »
Bógareszt 😀
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Estera

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopad, 2017, 15:48 »
   Bugareszt
   A to się ciekawy gostek nam tu trafił w Twojej osobie.
   No widzisz, dla Ciebie wydały się to pierdoły, a jednak kilka milionów ludzi na tę ich ideę się złapało.
   Bo to jest tak cwanie, świetnie ubrane i podane, że w pierwszym wrażeniu, to jak pięknie ubrana kobietka bez rozumu.
   Nie wiadomo jaka jest dopóki się nie odezwie.
   Niektórzy tu z nas zaliczyli po kilka dekad, będąc tam.
   Witaj na forum.
   :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline wrzesien

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopad, 2017, 17:08 »
Z ciekawości - jaki Twój ojczysty język?
Spoko- w Polsce też dużo ludzi nie potrafi się nim posługiwać :P


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Listopad, 2017, 17:12 »
Angielski
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Roszada

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopad, 2017, 17:39 »
Cytuj
Biblię znam bardzo dobrze
To brzmi samochwalczo. :-\
Witaj.


Offline Reskator

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Listopad, 2017, 18:46 »
Witam wszystkich, jestem głęboko niewierzący choć Biblię znam bardzo dobrze że względu na moje hobby którym jest historia a okres opisany w Biblii jest moim ulubionym, może to wydawać się dziwne ale nigdy wcześniej nie miałem do czynienia ze świadkami , nigdy na nich w życiu nie trafiłem, oczywiście wiedziałem że są , co głoszą ale znałem to tylko z teorii, jakiś czas temu zacząłem pracować w firmie gdzie pracuje kilku świadków i podczas luźnych rozmów jak usłyszałem jakie pierdoły opowiadają to aż z ciekawości zacząłem w internecie szukać dokładnie co głoszą i jaka jest ich nauka i dzięki temu znalazłem to forum myśląc że to ich oficjalne forum , pozdrawiam wszystkich serdecznie, raczej nie wniose nic nowego na forum moimi postami ale z miłą chęcią przeczytam wszystkie dyskusje. Ogólnie zastanawia mnie cały czas jakim cudem świadkowie zostali tak zmanipulowani że z uporem maniaka tkwią w błędzie, myślałem że może publikacje które dostają są czymś nasączone ale jak sprawdziłem papier jest ok więc pewnie nie w tym tkwi problem ;) Ja nie ma problemu w rozmowie z nimi bo praktycznie każdą dziwną ich teorię jestem w stanie podważyć uważam że ktoś kto choć raz przeczyta Biblię też zrobi to bez problemu, problem w tym że większość katolików Biblii nie czyta, po jakiejś dłuższej rozmowie ze świadkiem wydaje mi się że oni też Biblii całej nie czytają tylko jakieś wybrane wersety, pozdrawiam wszystkich na forum gorąco i z góry przepraszam za mój język Polski ale nie jest moim ojczystym
Widzisz masz to szczęście że masz w tych czasach internet.
Za komuny byliśmy za żelazną kurtyną z dwoma programami tv.
Wszystko co z zachodu przychodziło na pniu było wchłaniane od Abby po WTS.
Piszesz że jesteś głęboko niewierzący,tu na forum są też głęboko wierzący.
Możesz więcej napisać co Cię skłania do takiej głębokiej niewiary.?
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad, 2017, 18:53 wysłana przez Reskator »


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Listopad, 2017, 19:14 »
W kwestii uściślenia nie wierzę w żadnych bogów , w biblijnego też nie , brakuje mi dowodów , jestem jak niewierny Tomasz ale i jak Paweł bo lubię poznawać inne wierzenia, ale się nie zarzekam może znajdę jakiś dowód,  w naukę wierzę bardzo za to , pozdrawiam Roszadę dopiero teraz się zorientowałem że  to Pan pisze artykułu o świadkach na stronie którą często odwiedzam , przeczytałem chyba wszystkie , kawał dobrej roboty
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad, 2017, 19:22 wysłana przez Bugareszt »
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Roszada

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Listopad, 2017, 19:26 »
Pozdrawiam "Resztę Buga". :)


Offline wrzesien

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Listopad, 2017, 01:26 »
Dziękuję za odpowiedź. Angielski czy amerykański?

Pozdrawiam serdecznie
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad, 2017, 01:29 wysłana przez wrzesien »


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Listopad, 2017, 01:40 »
Bre
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline HARNAŚ

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Listopad, 2017, 18:14 »
Cześć. Dzisiaj tylko tyle potrafię. :)


Offline gangas

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Listopad, 2017, 22:34 »
 Nie chcę zaczynać od pieprzenia jak Reskator po prostu witam Cię i zachęcam do pisania :) :) :) :)
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Listopad, 2017, 00:42 »
Bóg jest duchem a więc jest  niewidzialny i trudno o dowód istnienia Boga.
Ale to co nas otacza,i Ty jako istota rozumna stanowi dowód na istnienie Boga.
Paweł na którego się powołujesz,pisze o tym w liście do Rzymian,zacznij czytać od 1:18
A pan Roszada wierzy w Boga a to też- choć mały-ale dowód którego szukasz na istnienie Boga.

Ok przekonałeś mnie ;)
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.