Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Odwiedzanie naszego forum przez "gości"  (Przeczytany 2244 razy)

Offline rychtar

Odwiedzanie naszego forum przez "gości"
« dnia: 01 Listopad, 2017, 08:24 »
Myślałem już dawno o założeniu tego wątku ale dopiero teraz postanowiłem swoje myśli przelać na klawiaturę.

Jak zapewne wszyscy widzą nasze forum odwiedza masa anonimowych gości - czytaj szpiegów z Nadarzyna, szpiegów ze zborów i wszelakiej maści innych szpiegów. Wielu z nas umieszcza na tym forum autentyczne wydarzenia ze zborów, które dotyczą ich bezpośrednio lub pośrednio. Ja sam wiele takich wydarzeń opisałem chociażby rozmowę z sąsiadami świadkami, którzy po naszym odłączeniu się przestali się do nas odzywać ale nadzwyczaj serdecznie witali się z naszym dzieckiem (więcej o tym tutaj: https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ostracyzm/wytyczne-ciala-kierowniczego-w-sprawie-witania-sie-z-dziecmi-wykluczonych/)
I tak sobie teraz myślę: ilu z tych szpiegów regularnie odwiedzających nasze forum rozpoznało po opisach samych siebie lub znajomych? Jestem przekonany, że takich przypadków jest bardzo dużo.

Czy Wy też tak myślicie? Podzielcie się swoimi myślami w tym temacie :)
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline Roszada

Odp: Odwiedzanie naszego forum przez "gości"
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopad, 2017, 08:57 »
No cóż ciągnie wilka do lasu. :)
Nie jeden szpieg działa na dwie strony. ;)
W jednych szpiegach powstaje "kryzys sumienia".


Offline HARNAŚ

Odp: Odwiedzanie naszego forum przez "gości"
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopad, 2017, 09:07 »
Jak wejdą poczytać to już nigdy nie będą tacy sami . Forum to straszne miejsce  :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Odwiedzanie naszego forum przez "gości"
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Listopad, 2017, 10:35 »
A niech sobie wchodzą, niech czytają. Może to pomoże komuś się wybudzić? A co do szpiegowania. Wielu  śJ zapewne czyta jako gość. Potem pojawia się bojówkarz Trampko podobny, rejestruje się i zaczyna swoje "inteligentne" wywody, nie wiedząc że tym samym robi nam przysługę, pokazując jacy "kulturalni i empatyczni" mogą być sfanatyzowani śJ.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Estera

Odp: Odwiedzanie naszego forum przez "gości"
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopad, 2017, 17:36 »
   Witaj Rychtar.
   Mnie, ogólnie bardzo cieszy fakt, że wchodzi tu wielu gości.
   I czyta zawartość tego forum, bo tak naprawdę nie wiadomo, czy wielu z nich się po tym, co tu zobaczy, czy się nie wybudzi.

   Oczywiście, "Rasowi" Szpiedzy z Nadarzyna łapiący punkty przed swoimi władzami jw.org., tu też wchodzą.
   Jestem tego w pełni świadoma i narazie nie chciałabym, żeby mnie rozszyfrowali i zdemaskowali.
   Ale dla nich też jest szansa na wybudzenie.
   Niech się ludki uczą logicznego myślenia.
   I myślę, że rozpoznają siebie w tych opisach, przynajmniej niektórzy.
   A w niektórych przypadkach, nawet nie muszą się domyślać, bo są wymienieni z imienia i nazwiska.
   ;D ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Bruner

Odp: Odwiedzanie naszego forum przez "gości"
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Listopad, 2017, 15:12 »
Jak wejdą poczytać to już nigdy nie będą tacy sami . Forum to straszne miejsce  :)
Tak to miejsce zmienia ludzi zdecydowanie  ;) na lepsze  ;)


Offline zenobia

Odp: Odwiedzanie naszego forum przez "gości"
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Listopad, 2017, 18:01 »
Jednej ze znajomych otwarcie powiedziałam co mysłe o niewolniku i dlaczego przestałam chodzic na zebrania. Nie przyjmowa,la wszystkich moich argumentow , wiec zaproponowałam jej by w internecie znalazła Statut swiadkow o ktorym przez 30 lat nie wiedziała.Ostatnio gdy rozmawiałysmy , Zosia jakos dzwnie ze mna sie zgadzała , nawet miała taka wiedze , ze na pewno nie uzyskała ją od zborowych kolezanek .Z pewnoscią była na jakims forum / moze naszym/.