Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Moja mama jest świadkiem Jehowy  (Przeczytany 1929 razy)

Offline Matylda

Moja mama jest świadkiem Jehowy
« dnia: 21 Październik, 2017, 20:53 »
 >: :https://player.pl/programy-online/kuchenne-rewolucje-odcinki,114/odcinek-7,katowice-le-papillon-noir,S16E07,79302.html

Kuchenne Rewolucje Pni Geslerowej.
Warto obejrzeć.
Ciekawość czy mnie przeczucie nie myli że bohaterka rewolucji jest jedną z nas poharatanym przez rodzica świadka Jehowy,samego Jehowę i wizję armagredonu,człowiekiem któremu strasznie trudno się odnaleźć w życiu? :(

https://player.pl/programy-online/kuchenne-rewolucje-odcinki,114/odcinek-7,katowice-le-papillon-noir,S16E07,79302.html


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Moja mama jest świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Październik, 2017, 21:03 »
 Oglądałam i też zwróciłam na to uwagę. Kobieta o ciężkim charakterze, butna jak rozkapryszona nastolatka. Ciekawe, jaki miało wpływ  wyznanie matki, na jej córkę? A może wcale nie miało, może ten tym już tak ma?
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Moja mama jest świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Październik, 2017, 21:56 »
Też to oglądałem, zostałem zmuszony mimochodem do oglądania tego odcinka  ;) i też komentarz właścicielki restauracji mnie zaciekawił.. Z jednej strony cieszę się że bohaterka nie poddała się fochom Gessler, a z drugiej strony zachowywała się lekko niepoważnie. A może odbiegając lekko od tematu, tak dla humoru  ;D.
 
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Matylda

Odp: Moja mama jest świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Październik, 2017, 21:59 »
Też tak może być że ten typ tak ma i rodzicielka prawdę"poznała trzy lata temu.
Dziewczyna może być nie skażona sektą.
Ale jak rodzicielka teraz "poznała prawdę"to jeszcze gorzej o niej i o tym co przekazała córce swiadczy.
Ktoś kto na tzw stare lata zmienia poglądy to tak naprawde nigdy żadnych poglądów nie miał.
Trudno żeby taka matka mogła wychować stabilną emocjonalnie córkę.Czyli jak nie staniesz,dupa zawsze  ztyłu.

Ja nie oglądałam tego odcinka i dzisiaj go znalazłam w necie pod wpływem przeczytanych komentarzy na portalach informacyjnych,
« Ostatnia zmiana: 21 Październik, 2017, 22:05 wysłana przez Matylda »