BYLI... OBECNI... > KWESTIE PRAWNE

Prawny obowiązek zgłaszania władzom...rozumiany jako "swoim władzom"...

<< < (6/6)

Estera:

--- Cytat: zaocznie wywalony w 20 Październik, 2017, 21:19 ---I właśnie po to jest ten nakaz, by najpierw kontaktować się z działem prawnym (który starsi rozumieją jako "zamiast z władzami") by ujawnione przypadki były jak najrzadsze, a najlepiej by się wcale nie wydały.
Perfidia, obłuda i wyrachowanie w najwyższym stopniu
Sorki, ale nie trawię nie liczenia się z dziećmi, byle tylko chronić organizację.

--- Koniec cytatu ---
   Ja nie trawię w ogóle nie liczenia się z człowiekiem jako jednostki, w tej sekcie.
   :'( :'(
   O dzieciach nie wspomnę, bo jako matkę, to naprawdę trzeba by było użyć ogromnej siły, żeby mnie powstrzymać, żebym takiego zwyrodnialca nie skrzywdziła.
   Liczę na mądrość wielu starszych, którym może takie wskazówki tego najświętszego CK otworzą oczy na to,
   że chodzi o zwykłe tuszowanie przestępstwa, jakim jest pedofilia, a nie dobre imię tej sekty.
   

tomek_s:

--- Cytat: Estera w 20 Październik, 2017, 21:38 ---
   Liczę na mądrość wielu starszych, którym może takie wskazówki tego najświętszego CK otworzą oczy na to,
   

--- Koniec cytatu ---
Mądrość starszych jest wprost proporcjonalna do mądrości panów z USA.

Estera:

--- Cytat: tomek_s w 20 Październik, 2017, 22:24 ---Mądrość starszych jest wprost proporcjonalna do mądrości panów z USA.

--- Koniec cytatu ---
   Nie wszystkich.
   Czego dowodem jest obecność wielu, tu, na tym forum.
   I tych, o których się słyszy, że są wybudzeni i nie chcą działać zgodnie ze wskazówkami tych mości panów zza oceanu.
   :D :D :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej