Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Cześć  (Przeczytany 1616 razy)

Offline Nicram

Cześć
« dnia: 29 Wrzesień, 2017, 15:12 »
Cześć Towarzysze i Towarzyszki, tu Marcin z Warszawy, były ŚJ ('93-'06), człowiek płci męskiej i cokolwiek tam jeszcze mnie w tutejszym kontekście definiuje lub definiować powinno.
Już gdzieś to pisałem, zapraszam na pogaduchy, chętnie w realu, przy prawdziwej herbacie, kawie i ciastkach.


Offline M

Odp: Cześć
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 15:18 »
Skoro już założyłeś temat o sobie, to może napisz coś więcej na temat tego co dokładnie skłoniło Cię do odejścia i może też - w co wierzysz (lub nie wierzysz) obecnie. Dzięki temu łatwiej znajdziesz osoby myślące podobnie, które będą chciały się z Tobą spotkać :).


Offline Roszada

Odp: Cześć
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 15:40 »
Pisałeś o kwestiach światopoglądowych, ale konkrety. :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Cześć
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 16:32 »
Aż przysiadłem przez moment. Takiego samego nicku (Marcin od tyłu)  ;D używa mój dobry kolega na pewnym forum tematycznym. Myślałem że to on.  ;D  Ale on nie jest z Warszawy.
Witaj wśród nas.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Cześć
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 17:46 »

 Witaj :)

 Ty widzisz ilu tu ex-śJ ? Jak będziesz jadł tyle ciastek, może to się źle odbić na Twoim rozmiarze. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Cześć
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 20:54 »
Cześć!