Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dotyczy: Uproszczony zapis nutowy śpiewnika.  (Przeczytany 2137 razy)

Offline DonnieDarkoJG

Dotyczy: Uproszczony zapis nutowy śpiewnika.
« dnia: 23 Wrzesień, 2017, 11:58 »
Kolejne radosne i nikomu niepotrzebne wytyczne Ciała Kierowniczego..


Online janeczek

Odp: Dotyczy: Uproszczony zapis nutowy śpiewnika.
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 12:38 »
Że odrazu słaby list ale ile prawdy zawiera trampek nam tu wypisuje o tym że nauczają znaczy CK o Jehowie a jak mają inaczej nauczać skoro to ich osobisty Bóg,wiem że Jehowa to tylko wokalizacja tetragramu i adonaj ale żeby tak tylko ICH
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Tusia

  • Gość
Odp: Dotyczy: Uproszczony zapis nutowy śpiewnika.
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 15:45 »
Że odrazu słaby list ale ile prawdy zawiera trampek nam tu wypisuje o tym że nauczają znaczy CK o Jehowie a jak mają inaczej nauczać skoro to ich osobisty Bóg,wiem że Jehowa to tylko wokalizacja tetragramu i adonaj ale żeby tak tylko ICH

"Wzrastajcie zaś w łasce i poznaniu Pana naszego i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa! Jemu chwała zarówno teraz, jak i do dnia wieczności! Amen." (2 P 3, 18)

"Szymon Piotr, sługa i apostoł Jezusa Chrystusa, do tych, którzy dzięki sprawiedliwości Boga naszego i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa" (2 P 1, 1)


Jeden jest Pan i jeden jest Bóg!

"dla nas istnieje tylko jeden Bóg, Ojciec, od którego wszystko pochodzi i dla którego my istniejemy, oraz jeden Pan, Jezus Chrystus" (1 Kor 8, 6)


Offline HARNAŚ

Odp: Dotyczy: Uproszczony zapis nutowy śpiewnika.
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 16:04 »
Na użytek spotkań towarzyskich?  ;D Ja już jestem pogubiony. Nie wolno wspólnie czytać strażnicy , ale piosenki możecie sobie pośpiewać . No banda popaprańców. jakim trzeba być zrytym żeby ich słuchać ::)


Offline Helleboris

Odp: Dotyczy: Uproszczony zapis nutowy śpiewnika.
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 18:58 »
No tak. Młodzi ŚJ są bardzo zajęci głoszeniem i mają czasu żeby uczyć się grać na instrumentach. Dlatego zapis nutowy należy uprościć. CK jawnie pokazuje braciom, że ma ich za bandę debili.
"To repeat the same action and expect different results is madness."