PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > Z KRAJU

Fora obecnych oraz byłych Świadków Jehowy

<< < (6/6)

Roszada:
Gdy bywałem na biblia webd czy na protestantach, to kilka razy dostawałem maile od osób zapalonych, które mnie zapraszały, bo tworzą nowe forum.
Oczywiście najlepsze, najprzyjemniejsze, bez wrogich wypowiedzi i z prowadzonym porządkiem.
Te osoby mówiły prawdę, ale przy założeniu, że będzie tam 5 osób na krzyż, jak pisał Ekskluzywna Inkluzywność.
Poziom zaś pewnie zerowy. :)

Odpowiadałem zazwyczaj: po co mnożyć byty.
Dodawałem, że jestem przeciwnikiem tworzeniem nowych forów.

Ekskluzywna Inkluzywność:

--- Cytat: Roszada w 09 Listopad, 2018, 21:06 ---ale przy założeniu, że będzie tam 5 osób na krzyż

--- Koniec cytatu ---

Dla 5 osób na krzyż to się nie tworzy forum, a zaprasza ludzi do grupowej rozmowy na PW, którą z czasem można rozciągnąć na innych użytkowników, o ile taka jest ochota, a na dużych ogólnopolskich forach zawsze łatwiej o nowy narybek.

No chyba że tworzysz coś jedynego w swoim rodzaju, co nawet jak upadnie, to wcześniej będzie chociaż funkcjonować jako niepowtarzalny tematyczny eksperyment. Ale kolejne forum biblijne "dla obrażonych"? To coś jak kolejne forum o kosmetykach albo kolejne forum motoryzacyjne, czyli dar admina dla admina :P

Roszada:

--- Cytat: Roszada w 15 Wrzesień, 2017, 18:47 ---http://forum.zbawieniedlaciebie.pl/

Już chyba wiem, to Datsun, założyciel, ten który u nas był i chciał koniecznie ewangelizować. Sztorcowałem go i odszedł. Ale ma tam ładny bajzelek jak widzę, a myślał, że to ciepły chlebek. ;D

...
No ma widzę ponad 500 osób zarejestrowanych. :-\

--- Koniec cytatu ---
Forum Datsuna zamknięte:

--- Cytuj ---Witajcie.
We wrześniu minie pięć lat istnienia tego forum. Chciałem podziękować wszystkim osobom, które tutaj pisały oraz czytały wpisy. :)
Jak (prawie) wszystko co na tym świecie ma swój początek i koniec. Kończą się płatne umowy z firmami, które udostępniają serwer oraz domenę. Informuję więc z dużym wyprzedzeniem, że forum zniknie z netu mniej więcej za miesiąc.
Życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa i prowadzenia.
Pozdrawiam serdecznie
--- Koniec cytatu ---
http://forum.zbawieniedlaciebie.pl/viewtopic.php?f=4&p=26778#p26777

Sebastian:
to uzasadnienie fajnie komponuje sie z nazwą o adresem tego znikającego forum:

"kończą się platne umowy więc szkoda nam kasy aby zadbać o Twoje zbawienie" :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej