PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > Z KRAJU

Fora obecnych oraz byłych Świadków Jehowy

<< < (5/6) > >>

Roszada:
To jest forum ŚJ Bobo, ale jakby wymiotło ich:

http://biblia.laa.pl/index.php

Sebastian:

--- Cytat: Roszada w 18 Wrzesień, 2018, 14:26 ---Forum Bartka, Nike i Pamfilka:
http://www.biblos.feen.pl/index.php

--- Koniec cytatu ---
Chodzi o "naszego" Pamfilka, używającego jednoliterowego nicka P?

P:
Tak, jestem tam adminem, ale ostatnio przez długi czas nie zaglądałem. Z biblos jestem związany od początku, z przerwą gdy zostałem Pionierem Stałym, ale od rozpoczęcia mojego wyjścia z WTS wróciłem, standardowo pod moim nickiem, pod którym jestem też na biblii.webd

Roszada:
Te fora potworzyli ludzie z forum biblia webd.
A ono jakby wylęgarnia sekciarstwa. :)
Każda indywidualność z biblia webd zakłada swe forum. ;)

Byłem jakiś czas na biblia webd. Pozakładałem trochę wątków o ŚJ, bo był tam dział o nich, ale nieciekawe towarzystwo. Uciekłem 12 grudnia 2016.
Od sasa do lasa. Sekciarze różnej maści, ludzie chorzy i dewianci.
Zaledwie kilka osób normalnych i zrównoważonych.

Ekskluzywna Inkluzywność:
Najlepsze są te mikroskopijne fora w których od początku udziela się regularnie maks 5 osób i dyskutują jak na czacie, dodatkowo każdy ma jakąś funkcję, tak że moderatorów jest więcej niż użytkowników. Do tego darmowe hostingi z dziwnymi końcówkami, uboga szata graficzna i dawaj... :P Bo w końcu zapotrzebowanie jest tak wielkie, no nie? :P

Wiem że Polska to nadal biblijny i chrześcijański kraj, ale wyobrażałbym sobie że 2-3 profesjonalne fora w pełni zaspokoją niknące zapotrzebowanie na tego typu serwisy w momencie gdy wszystko przechodzi na portale społecznościowe.

A jak się jeszcze trafi na admina ktoś, kto ma parcie zostać wirtualnym starszym i poprowadzić swój mikrozbór żelazną ręką, to już w ogóle szykujcie się na jazdę bez trzymanki :P Zero merytorycznej dyskusji, jednostronna propaganda, agresywne nawracanie połączone z bombardowaniem sympatią, tematy tabu, banowanie za byle pierdołę...ale zawsze tymczasowe, bo jak masz 4 aktywnych użytkowników, to nie możesz sobie pozwolić by twórca 25% treści przepadł na zawsze; dyżurny wróg powinien pozostać aktywnym, aby cokolwiek się działo :P

I rację ma Roszada, takie mikromiejsca są na ogół przez dziwaków tworzone i przyciągają dziwaków jak magnes.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej