BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

"Świadkowie Jehowy uciekają przed katolikami głoszącymi Chrystusa?”

(1/4) > >>

Baran:
"Świadkowie Jehowy uciekają przed katolikami głoszącymi Chrystusa?”

Nastały dziwne czasy. Pamiętam jak dziś, kiedy katolicy u drzwi podczas mojego głoszenia od domu do domu mówili: Nie chcę z Panem już rozmawiać,  tyle razy mówiłem żeby Pan już do mnie z tymi bzdurami nie przychodził". Teraz zdaje się, że role się odwróciły.  :o

"Dziwny ten świat…."

gorolik:
Tak się składa, że znam tego gościa i tą kobietę i z pewnością nie są katolikami.
On byłkiedyś Świadkiem, teraz tworzy własny dwuosobowy ( z tego co mi wiadomo, bo trzecia osoba zmarła jakiś czas temu) kościół, dręcząc zresztą nie tylko świadków.

Efektmotyla:
Dręczy nie dręczy zręcznie nie zręcznie ale fakt faktem Świadkowie bronią się nawet uszy zatykając.

Fajny jest odcinek o niszczeniu karteczek. Gościu na stojak daje karteczke a głosiciel ją podarł i tak kolejne karteczki.

Widać przy tym na coraz większej ilosci filmów jak głosicielom wyraźnie podnosi się ciśnienie.

Oby w przyszłości to przebiegunowanie jakie nastąpiło nie nastąpiło w pełnym wydaniu i nie dochodziło do rękoczynów.

gorolik:
To przed wyrażabiem opini proponuję obejrzeć inne filmiki z ich kolekcji na kanale Urszula xxx. W tym rozmowę z radiem Maryja, bo ich też chcą nawracać. Dodam tylko że nie bronię świadków. ( przynajmniej od dwóch lat) :-)

Lucyfer:
Jedni i drudzy mają włączony na 150% wydajności "tryb Oszołom"...
- Aniołki idą i się cieszą... ???
Co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że u SJ lub podobnych zostają na stałe tylko poważni odchyleńcy, którzy tuszują "prawdą" swoje choroby psychiczne.
Zamiast leków, łykają 'prawdę' z kanału... łączności.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej