Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ignorowanie użytkowników  (Przeczytany 6416 razy)

Offline M

Ignorowanie użytkowników
« dnia: 10 Wrzesień, 2017, 22:43 »
Dzisiaj dokonałem zmiany w sposobie działania funkcji "Lista ignorowanych". Od teraz gdy dodajemy kogoś do listy ignorowanych, jego posty są całkowicie ukrywane z widoku. Nie ma możliwości podejrzeć ich poprzez kliknięcie w link tak jak poprzednio, nie wyświetla się w ogóle informacja, że dana osoba w ogóle coś napisała. Jedyna możliwość zobaczenia postu osoby ignorowanej to zacytowanie tego postu przez kogoś innego, tego niestety nie można uniknąć.

Wprowadzenie tej zmiany jest podyktowane faktem, że na forum, jak w każdym większym skupisku osób, są różne antypatie. I chociaż wcześniej można było dodać kogoś do ignorowanych, to ta funkcja tak naprawdę nic nie dawała bo nadal można było czytać posty tej osoby, a co za tym idzie - wdawać się z nią w kłótnie.

Z tego względu proszę wszystkim tym, którzy kogoś na forum nie trawią, by teraz tę osobę dodali do listy ignorowanych, jeśli jeszcze tego nie zrobiły. Jeśli ktoś natomiast uparcie woli wchodzić z kimś w utarczki słowne zamiast po prostu użyć funkcji ignorowania, to niestety będziemy musieli reagować. Nasze forum jest platformą pomocy osobom poszkodowanym przez organizację, a nie wentylem do spuszczania nerwów czy piedestałem do kreowania się na gwiazdę. Dlatego - i to kieruję głównie do użytkowników będących tu od dawna - szanujmy się nawzajem o ile to możliwe. A jeśli to niemożliwe, to przynajmniej ignorujmy :).

PS. Jeśli ktoś nie wie lub nie pamięta - z funkcji ignorowania można skorzystać wchodząc w menu w odnośnik Profil, a następnie Lista znajomych/ignorowanych i Edytuj listę ignorowanych. Lub na skróty, przy pomocy tego linka.
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień, 2017, 22:44 wysłana przez M »


Offline gangas

Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień, 2017, 22:49 »
M dostałeś powera bo Twoje posty również wylądowały na cmentarzu jak moje ??? ??? ??? ??? ???
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline M

Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrzesień, 2017, 22:49 »
M dostałeś powera bo Twoje posty również wylądowały na cmentarzu jak moje ??? ??? ??? ??? ???

Nie przeszkadza mi to wcale. Skoro tam wylądowały, to znaczy że nie były związane z tematem :). Czasem też sam coś usuwam swojego gdy się pomylę i napiszę nie tam gdzie trzeba, itp.
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień, 2017, 22:51 wysłana przez M »


Offline gangas

Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień, 2017, 22:57 »
No właśnie największy problem jest z tymi pokornymi :P :P :P :P
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Overthinker

Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrzesień, 2017, 23:20 »
Teoretycznie rzecz biorąc, może znaleźć się osoba na forum, którą wszyscy użytkownicy umieszczą na liście ignorowanych. Czy w tej sytuacji, skoro nikt nie będzie czytał postów tej hipotetycznej osoby, może ona pisać setki postów nie na temat, jednocześnie nabijając rekord wysłanych wiadomości? Nikt nie będzie w stanie zgłosić postów skoro ich nie widzi :)
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline Sebastian

Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Wrzesień, 2017, 23:24 »
teoretycznie tak - ale w praktyce nigdy środowisko odstępcze nie jest jednomyślne, więc taka sytuacja absolutnie nigdy nie wystąpi.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Wrzesień, 2017, 23:47 »
Żadne środowisko nie jest jednomyślne. :P

A tak w ogóle to ludzie żyjcie i pozwólcie żyć innym.
Nie pasuje nie czytam i dobrze mi z tym. ::)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline M

Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Wrzesień, 2017, 00:02 »
Nie pasuje nie czytam i dobrze mi z tym. ::)

Dokładnie. W tym miesiącu przekroczymy 100 tysięcy postów na forum (swoją drogą - łał, niezła liczba) więc to logiczne, że wśród nich każdy znajdzie przynajmniej kilka takich, które mu się nie spodobają. Ale przymusu czytania nie wprowadziliśmy jak dotąd i nie zamierzamy :).


Offline HARNAŚ

Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Wrzesień, 2017, 06:52 »
Przemyślane postanowienie , może to wreszcie oczyści atmosferę. Skoro amnestie nie zadziałały i recydywa zagościła to może techniczne rozwiązania położą kres wojnom .


Offline gedeon

Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Wrzesień, 2017, 07:59 »
Żadne środowisko nie jest jednomyślne. :P

A tak w ogóle to ludzie żyjcie i pozwólcie żyć innym.
Nie pasuje nie czytam i dobrze mi z tym. ::)

Dokładnie tak.


Offline Noc_spokojna

Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Wrzesień, 2017, 09:09 »
Super posunięcie!  Dzięki wielkie M. Powtórzę za Tazla - nie pasuje , nie czytamy.                                                                                   
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Roszada

Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Wrzesień, 2017, 10:14 »
Bardzo dobrze M, supcio, bo mnie kusiło nie raz by podglądać ignorowanych.

A tu dziś patrzę najnowszy post jednego z ignorowanych, klikam na tę stronę, a tam nawet nie widzę jego nicku, choć w spisie nowych postów był. :)

Niestety trampka se nie poczytam, bo go ignorowałem, choć często czytałem. :)
Ale teraz nie będzie pokusy.
Trampusia zostawiam Wam. ;)

Dziś odwiesiłem z ignorowanych Gorszyciela i jakiś czas temu Fantoma (po manifestacji na której był). :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Wrzesień, 2017, 10:34 »
 Roszada , osz Ty łaskawco odwiesiłeś.   ::)

Sorry, nie umiałam sobie odmówić, takie zboczenie.  :-[ ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Roszada

Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Wrzesień, 2017, 10:37 »
Roszada , osz Ty łaskawco odwiesiłeś.   ::)

Sorry, nie umiałam sobie odmówić, takie zboczenie.  :-[ ;D
Prowadzili ze mną wojny, a ja nie byłem w wojsku, więc nie umiałem walczyć.  :-\

Robiłem służbę zastępczą w szpitalu. Dlatego się za szpitale wziąłem. :)


Offline M

Odp: Ignorowanie użytkowników
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Wrzesień, 2017, 11:30 »
A tu dziś patrzę najnowszy post jednego z ignorowanych, klikam na tę stronę, a tam nawet nie widzę jego nicku, choć w spisie nowych postów był. :)

Fakt, jeszcze w spisie nowych postów się pojawia nick danej osoby, ale z tym za bardzo nie mogę nic teraz zrobić. Może kiedyś.