Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.  (Przeczytany 88845 razy)

WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #120 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 13:00 »
  Świetna robota, obejrzałem wszystkie filmiki, jednakże do drugiego, lekkie sprostowanie w 4 minucie 50 sekundzie pada stwierdzenie Organizatora że tam ( w monumencie NADARZYŃSKIM) są Jego pieniądze, otóż tam są pieniądze dziesiątek tysięcy byłych i obecnych św.j. Wszyscy mieliście prawo tam być , tym bardziej Alek który miał pismo i Maciej który jak mniemam był na spotkanie umówiony, dopóty dopóki nie otrzymacie tego po co przejechaliście do ręki, a sprawa ich kultury i obsługi zainteresowanej osoby sprawą która przecież dotyczy danych osobowych to inny temat. Pokazali wszystkim Polakom i nie tylko jak ich traktować. Rozgłos, policja, oni się tego boją jak diabeł święconej wody, tym bardziej że prawo jest po naszej stronie w kwestii danych jak i ostracyzmu. Jeszcze raz świetna robota.
Pozdrawiam



Offline Lechita

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #121 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 13:59 »
Tak, ten z "przyklejonym" uśmiechem to Niemiec. Pamiętam jak jakiś czas temu, strzelam - około 1,5 roku - przemawiał przez neta do wszystkich zborów. Niestety nazwisko mi umknęło.
Widać, centrala w USA nie ufa już polskim braciom w Nadarzynie i wysłała im takiego "oficera politycznego" co by przestrzegania "ordungu"  (porządku) pilnował  ;D

Brawo za akcję! Piękna robota!
W pełni obnażono jak ta "święta" organizacja przestrzega prawa świeckiego ???

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Brat Furtian

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #122 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 14:37 »
Akcja doczekała się już komentarzy z           "za płota"...

- "kilkunastu frustratow sieje nienawiść",
- "zapowiadali media,a sami zdjęcia robili",
- "odstępcow którzy wtargnęli na teren, brat skutecznie i pokojowo usunął" itp...

Nadarzyn nie zakłada, że może dojść do eskalacji tego typu protestów w przyszłości. A mi się wydaję, że już za rok to będzie kilkadziesiąt osób, media nie tylko lokalne i TVN Uwaga, ze szlabanami...i wywiadami...


Offline Estera

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #123 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 15:44 »
(...) - "odstępcow którzy wtargnęli na teren, brat skutecznie i pokojowo usunął" itp... (...)
   Czy wejście przez otwartą bramę można nazwać wtargnięciem?
   Skoro nawet niektórzy byli umówieni z Nadarzynem w swojej osobistej sprawie?
   Lubią wyolbrzymiać i siać kłamstwa :(
   WTS-owska metoda na zamydlanie prawdziwego obrazu sytuacji.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Tusia

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #124 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 15:53 »
Widać, centrala w USA nie ufa już polskim braciom w Nadarzynie

A może nie ma już tylu polskich braci w Nadarzynie, iż trzeba zastępować z importu? Może są już odstępcami?


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #125 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 16:01 »
A może nie ma już tylu polskich braci w Nadarzynie, iż trzeba zastępować z importu? Może są już odstępcami?
Ken rozkminia kogo zabrać do Selters a komu podziękować 😀


Offline ogórek kiszony

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #126 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 16:12 »
Ja mam jedną uwagę. Trochę chaotycznie wygląda ten moment za bramą. Szkoda, że Maciej czy Gedeon nie rozmawiali, dla mnie by to jeszcze lepiej wyglądało.


Offline markrenton

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #127 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 17:24 »
A Dianne w końcu przeprowadziła im inspekcję budowlaną?


Offline Stanisław Klocek

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #128 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 18:21 »

Odezwa do BOŚJ w nadarzynie - (YT 850min.) Początek nagrywania z drugiej strony ulicy, i szelest jeżdżących aut powoduje naturalne zakłócenia.


Offline sawaszi

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #129 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 21:04 »
A w mediach cisza , nic nie komentują ani w radio ani w tv. - dlaczego ? .


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #130 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 21:06 »
A w mediach cisza , nic nie komentują ani w radio ani w tv. - dlaczego ? .
Jeszcze nie wiedzą. A poza tym teraz polityka ważniejsza. :)
Komentować to będą ŚJ, i trzeba uczynić wiele by się dowiedzieli. :)


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #131 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 21:54 »
A w mediach cisza , nic nie komentują ani w radio ani w tv. - dlaczego ? .

Napisz do nich i się zapytaj. ;D
Informacja o tym wydarzeniu została przekazana do lokalnych pismaków i telewizji.


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #132 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 21:59 »
Odezwa do BOŚJ w nadarzynie - (YT 850min.) Początek nagrywania z drugiej strony ulicy, i szelest jeżdżących aut powoduje naturalne zakłócenia.


Chciałbym podziękować Stasiowi za jego ofiarność, przyjechał z daleka, jechał różnym środkami lokomocji i był.
Dzięki temu mamy filmy a każda para rąk wiele znaczy, Stasiu dziękuje, że można na Ciebie liczyć.


Offline Matylda

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #133 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 22:18 »
Maciej i Gede,choć jak zwykle nie do końca się zgadzam z tą linią,to jestem z Was dumna.Ładnie,mądrze,ciekawie,taktownie,merytorycznie i ELEGANCKO.
Mnie już nie zależy na tym żeby moi bliscy odeszli od tej szkodliwej sekty,bo im z ich głupotą to się wręcz należy dalsze zycie w tej ślepocie,ale nie bez satysfakcji bym przyjęła upadek albo przynajmniej jakiś spektakularny rozłam z w tym szkodliwym (po)tworze.Dlatego z calego serca Wam kibicuje.
Walczcie jak macie siłę.Ja już nie mam :(


Offline Stanisław Klocek

Odp: Akcja informacyjna, NADARZYN 22 wrzesień 2017.
« Odpowiedź #134 dnia: 23 Wrzesień, 2017, 22:21 »
Przekroczenie bramy w Nadarzynie  (919 min. YT). Mam jeszcze w planie miks migawek z 3 godz. nagrywania. Najpierw muszę powycinać -moim zdaniem- ważniejsze scenki, a być może uzupełnić wprowadzeniem i ewentualnym wpleceniem wideoklipu zewnętrznego, ale najpierw muszę zadzwonić o zgodę na upublicznienie od tych osób.