Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Cześć!  (Przeczytany 3267 razy)

Offline TrueThrust

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 8
  • Polubień: 37
  • "Czy tak się rzeczy mają..."
Cześć!
« dnia: 03 Wrzesień, 2017, 18:45 »
Hej!
Bardzo się cieszę, że będę mógł wyrazić swoją własną i osobistą opinię tutaj. Na chwilę obecną nie mogę się ujawnić z powodów prywatnych, narażających bliskie mi osoby. Byłem niedoszłym ŚJ mającym obecnie prawie ćwierć wieku na garbie z (w między czasie) przerwą kilkuletnią. Bardzo cieszę się, że trzymałem się tylko sytuacji, że jestem zainteresowany. Ponownie powróciłem do tego dziwactwa, z racji rozczarowania tym systemem rzeczy i ludzi jakich spotykałem w życiu. Mając widok, że moja matka i członkowie mojej rodziny zostali ŚJ - wzbudziło to we mnie jakąś nadzieję "może to rzeczywiście prawda?!". Studiowałem "Czego naprawdę uczy Biblia?". Po przeanalizowaniu sprawy i po "zasianiu wątpliwości" w otwartym i przebudzonym umyśle czuję się jak bym dostał w twarz. Ręce mi opadły i doznałem szoku. Gdy mamy w zasięgu ręki fajne ciasto, które smakowicie wygląda, później okazuje się, że w środku i pod spodem jest zakalec. Myślę, że nie będę miał do czynienia tutaj z ignorantami z MATRIXa. Niedługo napiszę całą swoją historię z mojego życia.
Dziękuję i do usłyszenia!
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2017, 20:55 wysłana przez gedeon »


Offline P

Odp: Cześć!
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień, 2017, 18:48 »
Witaj, rozgość się i udzielaj Powodzenia w dalszym poznawaniu Prawdy o prawdzie
Chcesz porozmawiać? napisz: pjakprawda@interia.pl


Offline jankowalski82

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 191
  • Polubień: 454
  • Każdy ma to, na co się odważył.
Odp: Cześć!
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Wrzesień, 2017, 19:53 »
  Witaj. Czytając Twoje słowa, stwierdzam że Jesteś w lepszej sytuacji niż większość z nas. Nie musisz wyciągać nogi z g...na, bo jeszcze w nie, nie wdepłeś.
  Powodzenia.


Offline Lila

Odp: Cześć!
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Wrzesień, 2017, 20:55 »
Witaj wśród nas. Czekamy na czas, gdy będziesz mógł opowiedzieć nam Twoją historię :)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Cześć!
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Wrzesień, 2017, 22:54 »
Witaj!


Offline Dianne

Odp: Cześć!
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 10:56 »
Uszanowanko
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline gangas

Odp: Cześć!
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 11:08 »
   Dzień Doberek :D :D :D :D
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Lechita

Odp: Cześć!
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 12:39 »
Witaj TrueThrust!

Miło Cię przywitać w naszym zakątku wolności. Życzę Ci miłego i mądrego pobytu na forum. Pisz co i ile możesz.

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline bernard

Odp: Cześć!
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 13:02 »
Witaj True  :D


Gorg

  • Gość
Odp: Cześć!
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 13:08 »
Witaj w odpowiednim miejscu. Dobrze że w porę się zorientowałeś że coś z tą religią jest nie tak, mnie trochę lat upłynęło w wts-ie,ale niestety one już nie wrócą choć nie wiem jak bardzo bym chciał. Tak jak piszesz pięknie to wszystko tylko z zewnątrz wygląda.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Cześć!
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 17:38 »
Gdy mamy w zasięgu ręki fajne ciasto, które smakowicie wygląda, później okazuje się, że w środku i pod spodem jest zakalec.

  Witaj

 A tam zakalec, odrobina rumu, trochę bakalii, kakao i będą pyszne bajaderki. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline zawsze letni

Odp: Cześć!
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 20:44 »
Witaj True dobrze, że w porę przejrzałeś. Bo tam nie zakalec a wysoce szkodliwa pleśń.
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline HARNAŚ

Odp: Cześć!
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 06:17 »
Hej , bardzo mnie cieszy gdy ktoś samodzielnie  potrafi dostrzec bagno nauk organizacji.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Cześć!
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 16:02 »
Witaj

Świetnie streściłeś - wyraziłeś swoją sytuację i odczucia.

Witaj serdecznie. Wielu z nas dostało kopa w twarz i po matrixie nie ma śladu. Są czasem rodzynki typu Trapmek Kserkses Robo1

Ale na nich to akurat można prowadzić eksperymenty paranaukowe ;)  Więc tak jak na świecie 0,1% ludzi to świadkowie z Matrixa to u nas 1-2 osoby

na kilkaset dają podobną proporcję Matrixa w niematrixie :)


Offline TrueThrust

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 8
  • Polubień: 37
  • "Czy tak się rzeczy mają..."