Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam serdecznie  (Przeczytany 3346 razy)

Offline Mała mi

Witam serdecznie
« dnia: 02 Wrzesień, 2017, 14:11 »
Zaznaczę na wstępie, iż nigdy nie byłam sj i mię zamierzam być.Sj kręcą się w moim życiu od dziecka.A to koleżanka mamy probujaca nawrócić cała moja rodzinę na sj bezskutecznie.A to się zakochałam w facecie wychowanym przez sj.Facet ten został moim mężem ( przeciwnik sj)Duża część jego rodziny to sj.Nie chce nikogo urazić, ale dopóki nie trafiłam na to forum uważałam, że sj to tępe chamy.Nic do nich nie dociera.Nawet jeśli człowiek nie chce wchodzić na tematy wiary (dajmy na to na grillu rodzinnym)to nie wiadomo kiedy usłyszy :w kk jest pedofilia, księża aby chcą kasy,katolicy to są tacy a sracy. To forum pokazało mi, że nie wszyscy sj są tacy sami,a już exy to w większości fajni ludzie.Przyznaje,że zarejestrowałam się dzięki Trampkowi ( bredzi jak mój teść i jego zona) więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądają spotkania rodzinne 😂 Tak więc witam serdecznie


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14355
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Wrzesień, 2017, 14:22 »
Przyznaje,że zarejestrowałam się dzięki Trampkowi ( bredzi jak mój teść i jego zona) więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądają spotkania rodzinne 😂 Tak więc witam serdecznie
Witaj wśród nas. :)
Trampek jest tutaj potrzebny. To właśnie dzięki niemu, ludzie czytający to forum, a nie mający wiele wspólnego ze śJ, mogą poznać i naocznie przekonać się w jaki nieprzekonywujący sposób bronią oni swoich wierzeń.  Mogą skonfrontować merytoryczne posty osób które były w tej organizacji, a mają teraz otwarte oczy, z osobą która niewiele poza WTS-em widzi. W gruncie rzeczy nie dziwię się temu. Tak często mrugające nowe światła mogą powodować oczopląs.

PS: Trampek chwała Ci oby tak dalej. Nie odchodź stąd.  ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Online Stanisław Klocek

Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Wrzesień, 2017, 14:26 »
Witaj z rodziny podzielonej poglądowo tak jak ja. Nie wszyscy śj, i katolicy są fanatycznymi. Kiedy jednak trafia się w rodzinie na takich, to naprawdę jest problem. W każdym przypadku życzę Ci umiejętności pogodzenia tej kwestii.


Offline Reskator

Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Wrzesień, 2017, 15:10 »
Witaj wśród nas. :)
Trampek jest tutaj potrzebny. To właśnie dzięki niemu, ludzie czytający to forum, a nie mający wiele wspólnego ze śJ, mogą poznać i naocznie przekonać się w jaki nieprzekonywujący sposób bronią oni swoich wierzeń.  Mogą skonfrontować merytoryczne posty osób które były w tej organizacji, a mają teraz otwarte oczy, z osobą która niewiele poza WTS-em widzi. W gruncie rzeczy nie dziwię się temu. Tak często mrugające nowe światła mogą powodować oczopląs.

PS: Trampek chwała Ci oby tak dalej. Nie odchodź stąd.  ;)
A może Trampek to przedstawiciel innej maści religijnej,i znający bardzo dobrze wierzenia ŚJ?
I "nadaje" by kompromitować na żenującym poziomie jeszcze bardziej nauki,wierzenia ŚJ?
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień, 2017, 15:45 wysłana przez Reskator »


Offline Mała mi

Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Wrzesień, 2017, 15:50 »
Pewnie, że trampek potrzebny.Nemo, ja stawiam, że trampek jest wykluczony aczkolwiek nie przebudzony.Sj z nim nie rozmawiają, głosić nie może to gdzie pójdzie?


Offline PoProstuJa

Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Wrzesień, 2017, 17:39 »
Pewnie, że trampek potrzebny.Nemo, ja stawiam, że trampek jest wykluczony aczkolwiek nie przebudzony.Sj z nim nie rozmawiają, głosić nie może to gdzie pójdzie?

A ja się zastanawiałam nad tym czy trampek nie jest przypadkiem świadkiem, któremu nie chce się chodzić po piętrach bloków i woli "głosić" w Internecie. Łatwiej natrzaskać godzinki w ciepełku w domu niż prażyć się w słońcu lub moknąć w deszczu przy stojaku. Zresztą trudno określić jak długo trampek jest po chrzcie i być może nie ma uprawnień do stania przy stojaku. Gdybym miała określać jak długo należy do organizacji, to sądząc po jego braku argumentów i niewielkiej wiedzy to nawet nie wygląda na takiego co jest choćby rok po chrzcie (no chyba, że takiego naiwnego po prostu udaje).


Offline Reskator

Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Wrzesień, 2017, 19:11 »
A ja się zastanawiałam nad tym czy trampek nie jest przypadkiem świadkiem, któremu nie chce się chodzić po piętrach bloków i woli "głosić" w Internecie. Łatwiej natrzaskać godzinki w ciepełku w domu niż prażyć się w słońcu lub moknąć w deszczu przy stojaku. Zresztą trudno określić jak długo trampek jest po chrzcie i być może nie ma uprawnień do stania przy stojaku. Gdybym miała określać jak długo należy do organizacji, to sądząc po jego braku argumentów i niewielkiej wiedzy to nawet nie wygląda na takiego co jest choćby rok po chrzcie (no chyba, że takiego naiwnego po prostu udaje).
Dziwne jest to że do niego nie docierają żadne,ale to żadne argumenty,nie mówiąc o niezbitych dowodach.
Jakim trzeba być by nie poddać weryfikacji swoich wierzeń z rzeczywistością.
Ma wyprany mózg a to dowód że był tak podatny na psychomanipulacje śj że odkręcić to raczej jest niemożliwe.


Offline Roszada

Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Wrzesień, 2017, 19:17 »
Pewnie, że trampek potrzebny.Nemo, ja stawiam, że trampek jest wykluczony aczkolwiek nie przebudzony.Sj z nim nie rozmawiają, głosić nie może to gdzie pójdzie?
Też tak myślę od jakiegoś czasu. :)


Offline todd

Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Wrzesień, 2017, 19:25 »
Pewnie, że trampek potrzebny.Nemo, ja stawiam, że trampek jest wykluczony aczkolwiek nie przebudzony.Sj z nim nie rozmawiają, głosić nie może to gdzie pójdzie?

Witaj,
a ja myślałem że Trampek wypracowuje pioniera na forum. :)
Rozwiązania problemów są proste, droga do nich jest trudna.


Offline Reskator

Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Wrzesień, 2017, 19:39 »
Witaj,
a ja myślałem że Trampek wypracowuje pioniera na forum. :)
Tego nie można wykluczyć.
Ma dobre intencje jest widać o tym święcie przekonany.
Znam człowieka po studiach świadek j od urodzenia,a nie docierają do niego fakty dowody.
O czym to świadczy,z jakimi ludżmi mamy do czynienia?


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14355
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Wrzesień, 2017, 20:51 »
Pewnie, że trampek potrzebny.Nemo, ja stawiam, że trampek jest wykluczony aczkolwiek nie przebudzony.Sj z nim nie rozmawiają, głosić nie może to gdzie pójdzie?
A Ty wiesz że takiej opcji nie brałem pod uwagę  :-\ Prawdopodobnie masz dużo racji, lub może być tak, jak odpowiedziałem Roszadzie.
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/towarzyskie/do-kogo-trampek-pisze-maile-na-pm/msg102202/#msg102202
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Lechita

Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Wrzesień, 2017, 22:29 »
Hej Mała mi!

Miło Cię powitać pośród nas. Pisz, czytaj, ucz się, ale także dziel się swymi doświadczeniami i przez to wzbogacaj forum.

Serdecznie pozdrawiam - Lechita  :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline HARNAŚ

Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Wrzesień, 2017, 09:23 »
Witaj Mała mi . Trampkowi ktoś za mocno związał sznurówki i chłopak nie ma pełnego obiegu .


Offline Reskator

Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Wrzesień, 2017, 09:39 »
Witaj Mała mi . Trampkowi ktoś za mocno związał sznurówki i chłopak nie ma pełnego obiegu .
Tam przeważnie słabo i tak jest z obiegiem.
Ale zbyt mocno podciągnięty krawat robi swoje.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Wrzesień, 2017, 22:56 »
Witam :)