Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dotyczy osób niewidomych i słabowidzących.  (Przeczytany 1904 razy)

Offline DonnieDarkoJG

Dotyczy osób niewidomych i słabowidzących.
« dnia: 25 Sierpień, 2017, 14:44 »
UWAGA OSTRZEŻENIE!

Treść poniższego listu nie jest autorstwa osoby która go udostępnia.
Czytasz na własne ryzyko.
Myśli zawarte w tym materiale często nie współgrają z zawartymi tam fragmentami Biblii czy z najprostszą logiką.
Osoba udostępniająca ten list nie bierze odpowiedzialności za osoby które nie zrozumieją jego treści i nie zamierza takich osób bronić jeśli będą atakowane przez innych.
Wszelkie wycieczki personalne będę traktował jak powietrze i zastrzegam sobie prawo do nie odpowiadania na jawne zaczepki.

Ciekawych jak zawsze zapraszam do lektury i komentowania


Offline gerontas

Odp: Dotyczy osób niewidomych i słabowidzących.
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpień, 2017, 15:07 »
Naiwnie myślałem, że organizacja pragnie nieść praktyczną, najbardziej potrzebną pomoc dla niepełnosprawnych. Jednak z listu wynika, że organizacja chce ich przyciągnąć do siebie. Po co, żeby im pomagać? Czy żeby wyciągać od nich kasę  z wdzięczności za wspaniały pokarm i napisać potem w strażnicy jak to takie osoby pięknie popierają sprawy królestwa. Jeśli one mogą to ja muszę.


Offline Helleboris

Odp: Dotyczy osób niewidomych i słabowidzących.
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sierpień, 2017, 20:26 »
To jest zwyczajnie obrzydliwe
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline dziewiatka

Odp: Dotyczy osób niewidomych i słabowidzących.
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Sierpień, 2017, 22:40 »
Poprostu to kolejna grupa do której trzeba dotrzeć z produktem,nie widzę w tym nic złego zwłaszcza ,że te osoby oczekują zainteresowania nawet nieszczerego by porozmawiać.


Offline gerontas

Odp: Dotyczy osób niewidomych i słabowidzących.
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Sierpień, 2017, 07:03 »
Tak, wciskanie ludziom bubla za całkowitą lojalność i okazywanie im nieszczerego zainteresowania tylko po to aby ten bubel kupił..., rzeczywiście, nie ma w tym nic złego. Wykorzystywanie tych biednych ludzi, którzy potrzebują pomocy i szczerej uwagi, jest dla mnie wyjątkowo obrzydliwe.