NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Korzystanie z Sal Królestwa i ich konserwacja.

<< < (8/8)

GdzieTaPrawda:
Trinity rozumiem o co Ci chodzi. Niestety nie kazdy zbór podejmuje dobre decyzje albo sami bie rozumiemy intencji starszych.

Na przyklad u nas mielismy ponad 100 000 oszczednosci na koncie zborowym. Te pieniadze byly nasze i nie oddalismy ich do biura. Po wizycie NO starsi musieli podjac decyzje, albo kupujemy dzialke pod nowa salę albo remontujemy obecną. Wszyscy w zborze chcieli Starą sale oprocz mnie. NO bardzo niechetnie zgodzil sie na remont bo mial aspiracje aby za jego swiezej kadencji wybudowac sale i polaczyc zbory. Starsi zrobili to co wiekszosc braci chciala. Nie podjeli decyzji dlatego ze NO tak chcial.
Moze u Ciebie w zborze jest podobnie. To wasz NO chcial wieksza sale, a moze bracia z twojego zboru zdecydowali ze lepszy jest remont i obecna lokalizacja.
Najlepiej spytac starszych czemu podjeli taka.decyzje zamiast teraz samemu na wlasna rękę oceniać. Oceniać mozna jak sie zna fakty z jednej i drugiej strony.

Jestem w SJ tylko dlatego ze bracia starsi w moim zborze nie chcieliby mnie wykluczyc bo uwazaja ze mam prawo czytac co hchce i rozmawiac z kim chce. Dopoki nie podburzam braci nic ze mna nie zrobia

Trinity:
myślisz że nie pytałam?  ;D
moje pierwsze pytanie: jak to remont a co z naszą salą?
żaden starszy mi nie odpowiedział, wzruszyli ramionami

jak byś widział naszą sale to byś się bał wejść
klaustrofobia! kobiety karmią w łazience bo nie ma gdzie
nie sądzę że bracia nie chcieli nowej zwłaszcza że NO nakreślił nową jako
komplex sal z parkingiem internetem i wypasem

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej