NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Korzystanie z Sal Królestwa i ich konserwacja.

(1/8) > >>

DonnieDarkoJG:
UWAGA OSTRZEŻENIE!

Treść poniższego listu nie jest autorstwa osoby która go udostępnia.
Czytasz na własne ryzyko.
Myśli zawarte w tym materiale często nie współgrają z zawartymi tam fragmentami Biblii czy z najprostszą logiką.
Osoba udostępniająca ten list nie bierze odpowiedzialności za osoby które nie zrozumieją jego treści i nie zamierza takich osób bronić jeśli będą atakowane przez innych.
Wszelkie wycieczki personalne będę traktował jak powietrze i zastrzegam sobie prawo do nie odpowiadania na jawne zaczepki.

List zawiera kilka aktualizacji które wyszczególnione są w pierwszym akapicie.
Ciekawych zachęcam do lektury.

Helleboris:
Biedne dzieci....teraz do sprzątania zaganiają

Fantom:
poległem już przy 3 akapicie. ''Każda Sala Królestwa została poświęcona Jehowie i ma służyć do oddawania
Mu czci''. Niedlugo może i zaczną ja ''święcić''. Calkiem na serio,to nie przypominam sobie,aby na SK oddawano cześć Bogu.Raczej przyjmowane są pouczenia i rozważanie nauk biblijnych.W którym to momencie zebrania wierni oddają cześć Bogu?
 Pięsni czasem dotyczą CK,głosicieli.Zaśpiewanie czasem jednej pieśni o Bogu podczas prawie 2 godzinnego spotkania,można nazwać oddawaniem czci?Czasem żadna pieśń nie wychwala Boga i Jezusa.
 Potem czytamy:'' i dopilnowanie,
by służyła swojemu celowi — popieraniu spraw Królestwa.'' To SK jest po to,aby oddawac cześć Bogu czy aby popierać sprawy Królestwa?

Salome:

--- Cytat: fantom w 23 Sierpień, 2017, 19:56 ---poległem już przy 3 akapicie. ''Każda Sala Królestwa została poświęcona Jehowie i ma służyć do oddawania
Mu czci''. Niedlugo może i zaczną ja ''święcić''. Calkiem na serio,to nie przypominam sobie,aby na SK oddawano cześć Bogu.Raczej przyjmowane są pouczenia i rozważanie nauk biblijnych.W którym to momencie zebrania wierni oddają cześć Bogu?
 Pięsni czasem dotyczą CK,głosicieli.Zaśpiewanie czasem jednej pieśni o Bogu podczas prawie 2 godzinnego spotkania,można nazwać oddawaniem czci?Czasem żadna pieśń nie wychwala Boga i Jezusa.

--- Koniec cytatu ---

Fantom, również poległam na tym akapicie.  >:(


Ale bezczelność i arogancja. Co tam, bracia oddawali obrączki na budowę sali, zaprawę mieszali w betoniarkach, ale niech sobie nie wyobrażają, że sala należy do zboru. Przecież napisane wyraźnie, że należy do korporacji prawnej, zarządcy lub osoby prawnej, którą posługuje się Biuro Oddziału. Także won.....

Fantom:
 w akapitach 33-35 pominieto ważna kwestię.
Zapomniano napisać,że brat lub siostra,która w wyniku zaniedbania innych osób dozna uszczerbku na zdrowiu np.:podczas poślizgnięcia na chodniku lub w toalecie,lub upadku z dachu,lub podczas wykonywania innych czynności NIE BĘDZIE SKARŻYĆ organizację o odszkodowanie finansowe lub jakiejolwiek inne zadośćuczynienie.
Edit: 37. Wypadki. W razie jakiegokolwiek zdarzenia w Sali Królestwa, którego skutkiem było lub
mogło być znaczne uszkodzenie mienia, poważna choroba czy uszkodzenie ciała wymagające leczenia
wykraczającego poza ramy pierwszej pomocy, należy wypełnić formularz „Sprawozdanie ze
zdarzenia” (TO-5). W każdym z wymienionych powyżej przypadków należy zajrzeć do formularza
„Wskazówki dotyczące wypełniania Sprawozdania ze zdarzenia” (TO-5i). Wypełnione sprawozdanie
należy przesłać do Sekcji Ubezpieczeń w Dziale Księgowości w ciągu 72 godzin od zdarzenia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej